Pompy ciepła Sokołów Małopolski. Bezobsługowy system ogrzewania Twojego domu

Nowoczesna technologia stale dostarcza nam ciekawych rozwiązań z zakresu ogrzewania. Pompy ciepła Sokołów Małopolski należą do jednych z najlepszych systemów tego typu. Bezobsługowe, wydajne i ekologiczne rozwiązanie trafia do coraz większej ilości domów. Akcje promocyjne i rządowe dofinansowania zachęcają do wyboru pomp ciepła Sokołów Małopolski.
Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompa ciepła Sokołów Małopolski o odpowiedniej mocy, jest w stanie zapewnić ciepłą wodę potrzebną do codziennego życia i ogrzewania domu zimą. Montowane przez nas pompy ciepła to wydajne urządzenia znanych producentów jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Urządzenia te są napędzane energią elektryczną. Dlatego warto zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dzięki niej stworzysz idealny zestaw, który znacząco obniży lub wyeliminuje twoje rachunki za ogrzewanie. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła powietrze — woda, którą ekonomicznie ogrzejesz swój dom

Pompa ciepła Sokołów Małopolski

Pompa ciepła Sokołów Małopolski typu powietrze — woda to szybkie w montażu rozwiązanie, które możemy wykonać nawet w jeden dzień. Zasada działania pompy w dużym uproszczeniu polega na wymianie energii cieplnej z powietrza przy pomocy parownika, który podgrzewa zimny czynnik chłodniczy. Zmiana stanu skupienia na gazowy, a następnie sprężanie tego gazu powoduje powstanie ciepła, które jest przekazywane do instalacji wodnej. Proces ten zachodzi nieustannie, dzięki czemu zawsze masz dostęp do ciepłej wody.
Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa ma jedną wadę, którą jest dolna temperatura pracy. Zbyt niska temperatura powietrza sięgająca -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w układzie.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Sokołów Małopolski firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy gruntowa pompa ciepła Sokołów Małopolski będzie dobrym rozwiązaniem?

Zasada działania tej pompy jest identyczna, jak w przypadku powietrznej pompy. Energia jednak jest tu pozyskiwania przy pomocy specjalnych wymienników ciepła. Umieszczone pionowo lub poziomo rury wypełnia się specjalnym roztworem, który krąży w rurach. Ogrzewa się, zmienia stan skupienia, i jest sprężany, w wyniku czego wytwarza ciepło.
Utrudniony montaż, odwierty lub wykopy i dodatkowe materiały potrzebne do jej instalacji, sprawiają, że cena tego rodzaju pomp jest dużo wyższa. Mimo to gruntowe pompy ciepła Sokołów Małopolski to doskonałe rozwiązanie w każdych warunkach klimatycznych i o każdej porze roku. Posiadając większy budżet, zdecydowanie warto wybrać tą pompę!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zaufaj nam! Wykonamy profesjonalnie montaż każdej pompy ciepła

Od kilkunastu lat w Energoklima na terenie trzech sąsiadujących województw — podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego świadczymy nasze kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz serwisu pomp ciepła. Odpowiedni montaż pompy ciepła Sokołów Małopolski ma ogromny wpływ na jej późniejszą eksploatację. Dlatego nie warto wybierać niesprawdzonych i niedoświadczonych firm. Z pomocą naszych specjalistów otrzymasz kompletny i sprawnie działający system ogrzewania domu wyposażony w pompę ciepła. Cały system ogrzewania jesteśmy w stanie wykonać w praktycznie każdym domu.

Pompa ciepła Sokołów Małopolski powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Każdego dnia pracujemy z pompami ciepła różnych marek. Ich instalacja nie ma dla nas tajemnic. Zobacz, jak wygląda nasza praca!

Szukasz firmy, która pomoże w wyborze, zamontuje pompę ciepła i zadba o jej serwis?

Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie mamy pompy ciepła renomowanych marek. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania, a doświadczony zespół montażowy profesjonalnie zamontuje wybraną przez Ciebie pompę. Pompa ciepła Sokołów Małopolski to inwestycja, dzięki której twój dom stanie się ekologiczny i energooszczędny. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.