Nowoczesne pompy ciepła Czarna do Twojego domu

W ostatnich latach stopniowo wprowadzane są kolejne obostrzenia względem emisji CO2, wynikające z międzynarodowych porozumień skupiających się na walce o klimat. Między innym dlatego powstały pompy ciepła Czarna, które tę emisję redukują do 0. Nowo powstające budynki wykorzystują najnowsze technologie w celu zmniejszenia zapotrzebowania na ciepło i energię. Ocieplenie budynku, montaż fotowoltaiki i pompy ciepła, pozwala znacząco zredukować koszty utrzymania budynku. Stworzenie takiego systemu wiąże się ze stosunkowo sporym kosztem początkowym, który jednak bardzo szybko się zwróci. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła powietrze - woda. Czy warto ją zamontować?

Pompa ciepła Czarna w nowo powstającym budynku

Obecnie pompy ciepła Czarna powietrze woda, zyskują coraz więcej zwolenników. Ich szybka instalacja, stosunkowo niewielki koszt zakupu i praktycznie bezobsługowa praca, zdecydowanie zachęcają do zakupu. Prosta, a zarazem genialna zasada działania tej pompy ciepła Czarna sprawia, że urządzenie odzyskuje energię cieplną z powietrza i przekazuje ją do instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Urządzenie ma jednak ograniczenie w postaci dolnej temperatury pracy, która wpływa na jej skuteczność. Temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, powoduje spadek wydajności urządzenia, a tym samym niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Czarna marki Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Czarna. Wysoka jakość i gwarancja skuteczności

Ogrzewanie geotermalne już od dawna jest wykorzystywane. Jednak dopiero teraz stało się ono bardziej dostępne dzięki gruntowym pompom ciepła. Energia cieplna z ziemi jest odzyskiwana przy pomocy specjalnych wymienników ciepła pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. W ten sposób krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU w identyczny sposób jak w powietrznej pompie ciepła. Gruntowe pompy ciepła Czarna są nieco mniej popularnym rozwiązaniem ze względu na wyższe koszty instalacji urządzenia. Jednak posiadając większy budżet, koniecznie należy wybrać ten rodzaj pompy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła w Czarnej - skorzystaj z naszej oferty

Od 14 lat instalujemy nowoczesne rozwiązania poprawiające komfort życia ludzi. Montaż pomp ciepła Czarna jest jednym z bardzo często wykonywanych przez nas zleceń, nie licząc klimatyzacji. Decydując się na specjalistów z Energoklima, masz gwarancję, że twoje urządzenie będzie działać poprawnie i bez żadnych problemów. Wykonujemy montaż zarówno w nowych budynkach, jak i tych istniejących. Dla naszej ekipy nie ma praktycznie rzeczy niemożliwych do wykonania.

Instalacja pompa ciepła Czarna powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy już setki montaży pomp ciepła w Czarnej. Zrezygnuj z konwencjonalnego ogrzewania na rzecz nowoczesnej pompy. Zobacz nasze realizacje!

Ciesz się wydajnym i tanim sposobem na ogrzewanie! Skorzystaj z naszej oferty na pompy

Ekonomiczne i komfortowe ogrzewanie domu zapewni Ci tylko i wyłącznie pompa ciepła Czarna. Nie ważne, który rodzaj wybierzesz, gwarantujemy Ci, że już nigdy nie wrócisz do konwencjonalnego sposobu ogrzewania domu. Skorzystaj więc z naszej oferty i wybieraj spośród setek egzemplarzy pomp od znanych producentów. Udzielimy Ci niezbędnego wsparcia i pomocy przy montażu. Pompa ciepła Czarna to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu na miarę XXI wieku. Wykorzystaj szansę na dofinansowanie do pompy ciepła z programu "Moje ciepło". Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.