Pompy ciepła Głogów Małopolski. Komfortowy i ekonomiczny system ogrzewania Twojego domu

Dynamicznie zmieniające się ceny paliw kopalnych i rosnące zapotrzebowanie sprawiły, że coraz bardziej myślimy o nowoczesnych rozwiązaniach. Do takich zdecydowanie należą pompy ciepła Głogów Małopolski, które odzyskują energię cieplną z powietrza lub gruntu. Ich bezobsługowa praca, wysoka wydajność i niskie zużycie energii elektrycznej to jej główne zalety. Także dzięki temu pompy ciepła Głogów Małopolski zyskały uznanie wśród polaków i skutecznie wypierają drogie w utrzymaniu systemy ogrzewania na paliwa stałe. Oferowane przez nas pompy ciepła to zaawansowane technologicznie urządzenia znanych producentów takich jak Mitsubishi, Rotenso, LG, Sevra czy Aux. Dzięki nim mamy pewność, że będą one sprawnie pracować przez wiele lat beż żadnych problemów. Wystarczy regularny serwis urządzenia. Pompy ciepła Głogów Małopolski są idealnym rozwiązaniem, które można połączyć z fotowoltaiką. Wytworzona przez panele energia pokryje zapotrzebowanie energetyczne pompy. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Głogów Małopolski powietrze — woda

Pompa ciepła Głogów Małopolski przy elewacji budynku

Szybkość montażu i niska cena zakupu to główne powody, dla których ten rodzaj pomp jest uwielbiany przez Polaków. Pompy ciepła Głogów Małopolski powietrze — woda, to urządzenia, które odzyskując ciepło z powietrza, przekazują pobrane energię do domowej instalacji CO i CWU. Artykuł jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Praca pompy jest w pełni automatyczna i nie wymaga praktycznie żadnej obsługi. Rozwiązanie to ma jednak jedno ograniczenie. Jest nim temperatura powietrza na zewnątrz, w której może pracować. Poniżej -25°C wydajność pompy spada, co skutkuje niedogrzaniem wody w układzie. Przekłada się to na temperaturę powietrza wewnątrz budynku. Na szczęście siarczyste mrozy to obecnie rzadkie zjawisko w naszym kraju, dlatego montaż tej pompy będzie dobrym i skutecznym rozwiązaniem.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Głogów Małopolski firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Głogów Małopolski. Pewne źródło ciepła o każdej porze roku

Ciepło pochodzące z wnętrza ziemi może być skutecznie wykorzystane przy użyciu gruntowej pompy ciepła Głogów Małopolski. Energia cieplna pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. Krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Głogów Małopolski są mało popularnym rozwiązaniem, ze względu na dość wysoką cenę, na którą wpływa koszt odwiertów i trudniejszy montaż. Mimo to stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna, jest jej ogromną zaletą.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Głogów Małopolski — dlaczego warto zlecić nam jej montaż?

W Energoklima działamy od kilkunastu lat na lokalnym terenie obejmującym trzy województwa. Montaż pomp ciepła Głogów Małopolski to jeden z elementów w naszej ofercie, które wykonujemy każdego dnia. Możemy pochwalić się setkami działających instalacji grzewczych wyposażonych w pompy ciepła. Każdy montaż pomp ciepła Głogów Małopolski jest przeprowadzony po wstępnej rozmowie z klientem, poznaniu jego potrzeb oraz obliczeniu odpowiedniego zapotrzebowania na energię do domu. Dzięki temu możemy dobrać idealną moc pompy, która zapewni komfortowe i ekonomiczne działanie. Montaż pomp ciepła Głogów Małopolski wykonujemy zarówno w już istniejących budynkach, jak i tych aktualnie budowanych.

Pompa ciepła Głogów Małopolski powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy już setki profesjonalnych instalacji ogrzewania wykorzystujących pompy ciepła. Przekonaj się do ekologicznego systemu ogrzewania. Zobacz, jak pracujemy!

Myślisz nad zmianą ogrzewania na pompę ciepła? Skorzystaj z naszej oferty i zapytaj o wycenę

Chcesz wymienić swój stary piec na ekologiczną pompę ciepła? Skontaktuj się z naszym doradcą i zapytaj o dostępne w naszej ofercie pompy oraz całkowity koszt montażu. Oferujemy doradztwo, montaż oraz serwis całej instalacji. Wspólnymi siłami pomożemy Ci w stworzeniu energooszczędnego domu, w którym będziesz komfortowo mieszkać. Skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła, które można uzyskać z programu "Moje ciepło". Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i zadzwoń lub napisz do nas!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.