Pompy ciepła Zakrzówek. Komfortowy system ogrzewania Twojego domu

Rosnące ceny paliw kopalnych, zwiększone zapotrzebowanie i trudności z ich dostępnością sprawiły, że coraz częściej decydujemy się na zmianę domowego sposobu ogrzewania. Jednym z wybieranych rozwiązań są pompy ciepła Zakrzówek, które odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu przekazują ją do domowej instalacji CO i CWU. Bezobsługowa praca, wysoka wydajność i niskie zużycie prądu to ich główne zalety. Dzięki temu pompy ciepła Zakrzówek skutecznie wpisały się w nowoczesne budownictwo. Oferowane przez nas pompy ciepła to urządzenia pochodzące od znanych producentów, którzy gwarantują bezawaryjną pracę na kilkadziesiąt lat. Jedyne, o co musisz zadbać to regularny serwis urządzenia. Pompa ciepła Zakrzówek do swojej pracy potrzebuje energii elektrycznej, dlatego świetnym rozwiązaniem jest instalacja fotowoltaiki, która wyprodukuje energię elektryczną, aby pokryć jej zapotrzebowanie. Dzięki wspólnej pracy tych dwóch rozwiązań za darmo ogrzejesz swój dom. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Zakrzówek powietrze — woda. Wydajne i szybkie w montażu rozwiązanie

Pompa ciepła Zakrzówek podczas montażu

Przystępne cenowo i skuteczne w ogrzewaniu pompy ciepła Zakrzówek powietrze — woda, to najpopularniejsze obecnie rozwiązanie, które montujemy. Szybka instalacja, którą jesteśmy w stanie wykonać nawet w jeden dzień, nie stanowi dla nas problemu. Zasada działania pompy jest bardzo prosta. W dużym uproszczeniu urządzenia odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej przetwarza ją na ciepło w instalacji CO i CWU. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Jedyną wadą pomp ciepła Zakrzówek tego typu jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Zakrzówek firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Zakrzówek. Pewne źródło ciepła z głębi ziemi

Energia geotermalna od wielu lat jest wykorzystywana w przemyśle. Jednak od niedawna to rozwiązanie wkroczyło do gospodarstw domowych w postaci gruntowych pomp ciepła Zakrzówek. Pozyskiwanie ciepła z ziemi odbywa się tu za pomocą specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych, w których krąży czynnik chłodniczy. Cała pozostała zasada działania jest praktycznie identyczna, jak w przypadku powietrznych pomp ciepła. Gruntowe pompy ciepła Zakrzówek ze względu na nieco trudniejszy montaż i wykonanie specjalnych odwiertów są droższym rozwiązaniem. Jednak gwarantują stały poziom ciepła o każdej porze roku. Temperatura powietrza nie ma tu wpływu na jej pracę. Dysponując większym budżetem, zdecydowanie warto wybrać to rozwiązanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła w Zakrzówku — wykorzystaj nasze doświadczenie

W Energoklima działamy od kilkunastu lat na lokalnym terenie obejmującym trzy województwa. Montaż pomp ciepła Zakrzówek to jeden z elementów naszej oferty, które wykonujemy każdego dnia. Wyspecjalizowaliśmy się dzięki temu w nowoczesnych rozwiązaniach do domu i firmy. Możemy pochwalić się setkami działających instalacji pomp ciepła. Każdy montaż pompy jest przeprowadzony po rozmowie z klientem, poznaniu jego potrzeb oraz obliczeniu odpowiedniego zapotrzebowania na energię do domu. Dzięki temu dobierzemy idealną moc pompy, która zapewni Ci komfortowe i ekonomiczne działanie. Rozwiązanie to wykonujemy zarówno w już istniejących budynkach, jak i w tych nowo powstających.

Pompa ciepła Zakrzówek powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Wyposażyliśmy setki jednorodzinnych domów w nowoczesne systemy ogrzewania wykorzystujące pompy ciepła. Zobacz, co potrafimy i jak pracujemy każdego dnia.

Szukasz firmy, która zajmie się montażem pompy ciepła w twoim domu? Zapytaj nas o ofertę i wycenę!

Nasi doradcy pomogą Ci w doborze mocy urządzenia oraz dopasują cały system do twojego budżetu i budynku, w którym ma być zainstalowany. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. W naszej stałej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt sprawdzonych pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Dzięki markom takim jak LG, Panasonic, Rotenso, Aux i Mitsubishi możemy zapewnić najwyższy standard ogrzewania, który dodatkowo sprawi, że zaoszczędzisz na domowych rachunkach. Pompa ciepła Zakrzówek to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu energooszczędnego domu na miarę XXI wieku. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź naszą siedzibę.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.