Pompy ciepła Leżajsk. Zaawansowany, ekologiczny system pozyskiwania ciepła

Współczesne budownictwo stawia na rozwiązania, które są ekologiczne i poprawiają komfort mieszkańców budynku. Pompy ciepła Leżajsk to nowoczesne urządzenia, dzięki którym możesz skutecznie ogrzać swój dom, nie emitując przy tym żadnych szkodliwych substancji. Jedyne co musisz zapewnić, aby pompa ciepła Leżajsk mogła działać, to dostęp do energii elektrycznej. Korzystając z instalacji fotowoltaicznej, możesz pokryć to zapotrzebowanie w 100%. Dzięki temu możesz, zagwarantować sobie darmowe ciepło i energię elektryczną w domu! Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego konsultanta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Szybkie w montażu pompy ciepła Leżajsk powietrze — woda

Pompa ciepła Leżajsk

Bezobsługowa praca wymagająca jedynie okresowego serwisu, niewielkie zużycie energii elektrycznej i zerowa emisja szkodliwych spalin — to powody, dzięki którym pompy ciepła zyskały taką popularność wśród Polaków. Pompy ciepła Leżajsk powietrze — woda to szybkie w montażu i stosunkowo niedrogi sposób na ogrzewanie domu. Jak działa pompa ciepła powietrze woda, wyjaśniliśmy w naszym artykule. Urządzenie wykorzystując prosty mechanizm, w 100% ekologiczny sposób odzyskuje ciepło z powietrza i przekazuje je do naszej domowej instalacji wodnej. Urządzenie ma jednak pewne ograniczenie, którym jest minimalna temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, co przyczynia się do niedogrzania wody w instalacji CO i CWU. Na szczęście siarczyste mrozy w naszym kraju są już niezbyt częstym zjawiskiem.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Leżajsk

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Leżajsk zapewnią Ci ciepło przez cały rok

Pompy ciepła Leżajsk wykorzystujące energię pochodzącą z gruntu są nieco droższe. Ich cena wynika z trudniejszego montażu, potrzebnych do tego materiałów i specjalnych odwiertów, które należy wykonać. Zasada pozyskiwania ciepła jest podobna jak w przypadku powietrznych pomp ciepła. Jedyną różnicą jest jej źródło. Gruntowe pompy ciepła Leżajsk są doskonałym rozwiązaniem, na którego funkcjonowanie nie mają wpływu warunki atmosferyczne. Mając przewidziany większy budżet, warto wykorzystać właśnie to rozwiązanie!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zamontujemy każdą pompę ciepła na terenie Leżajska i okolic

Montaż pompy ciepła Leżajsk to kluczowy etap, od którego zależy działanie całego systemu. Jeśli zależy Ci na bezawaryjnej i wydajnej pracy pompy ciepła, wykorzystaj doświadczenie specjalistów z Energoklima! Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz mnóstwo doświadczenia i wiedzy. Nasi specjaliści są w stanie zamontować każdą pompę ciepła Leżajsk w praktycznie każdym budynku. Z naszą pomocą możesz uzyskać nowoczesne źródło ciepła do swojego domu. Odkryj możliwości pomp ciepła Leżajsk i ciesz się nimi we własnym domu.

Pompa ciepła Leżajsk powietrze-woda

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Ile kosztuje montaż pompy ciepła Leżajsk?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od wielu czynników. Najtańszym i najszybszym w montażu rozwiązaniem jest zakup i montaż urządzenia typu powietrze-woda. W zależności od rodzaju pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Jeśli górne źródło stanowi wodna instalacja ogrzewania, nie ma technicznych przeciwwskazań do tego, żeby pompa współpracowała z tradycyjnymi grzejnikami.

Ile kosztuje eksploatacja pompy ciepła?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Leżajsk zależą od całkowitego zapotrzebowania budynku na energię grzewczą oraz współczynnika COP urządzenia. Koszty ogrzewania domu 120 mkw wahają się między 1500 zł a 4000 zł (stan na rok 2022). Koszt eksploatacji zależy także od tego, jaką pompę zastosujemy i czy nasz budynek ma dobrą izolację termiczną.

Kiedy warto wybrać pompę ciepła Leżajsk do swojego domu?

Technologię wykorzystującą pompy ciepła warto wybrać na terenach bez dostępu do sieci gazowej lub jeśli zależy nam na ekologicznym i wydajnym źródle ogrzewania domu. Wówczas pompa sprawdzi się idealnie.

Ile trwa montaż pompy ciepła?

Montaż pompy ciepła Leżajsk typu powietrze—woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2—3 dni. W przypadku gruntowych pomp montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów i uzyskania pozwoleń.

Zobacz nasze realizacje

Przez 14 lat zamontowaliśmy setki systemów wykorzystujących pompy ciepła Leżajsk. Zobacz, jak wyglądają przykładowe realizacje i przekonaj się, co potrafimy!

Planujesz zmienić system ogrzewania? Zapytaj o naszą ofertę na pompy ciepła

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie pomp ciepła Leżajsk. Oferujemy doradztwo, montaż oraz serwis urządzeń pochodzących od topowych producentów takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin. Jeśli zamierzasz zmienić system ogrzewania swojego domu lub dopiero go projektujesz, pompa ciepła to najlepszy obecnie wybór. Pompa ciepła Leżajsk to inwestycja, która zwróci Ci się w krótkim czasie, a także pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu. Wykorzystaj program "Moje ciepło" i zyskaj dofinansowanie do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i zwiększ swój poziom komfortu domowego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.