Pompy ciepła Zaleszany — rozwiązanie stworzone z myślą o ekologii

Ekologia i dbanie o jak najmniejsze zużycie energii są obecnie szczególnie ważne. Innowacyjne rozwiązania, jakim są pompy ciepła Zaleszany, doskonale sprawdzają się w tej kwestii. Urządzenie to odzyskuje ciepło z powietrza lub gruntu i pomaga ograniczyć wydatki związane z ogrzewaniem domu. Pompy ciepła, które oferujemy to urządzenia pochodzące od znanych producentów tych urządzeń jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra czy Rotenso. Gwarantują one stabilną i pewną pracę, która zagwarantuje Ci ciepło każdego dnia przy niskim zużyciu prądu. Pompy ciepła Zaleszany są idelnym rozwiązaniem, które możemy połączyć z fotowoltaiką. Produkowany przez panele prąd zaspokoi zapotrzebowanie na energię elektryczną twojej pompy. W naszej firmie możesz zlecić montaż obydwu tych rozwiązań. Zapytaj nas o kompleksowe rozwiązanie tego typu.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Zaleszany powietrze — woda są tak popularne?

Pompa ciepła Zaleszany na dachu budynku

Pompy ciepła powietrze — woda to obecnie najczęściej wybierane urządzenia tego typu. Ten sposób ogrzewania jest tak popularny, ponieważ jest szybki w montażu, praktycznie bezobsługowy i bardzo wydajny. Zasada działania pompy ciepła powietrze — woda Zaleszany jest bardzo prosta. W uproszczeniu urządzenie ogrzewa czynnik chłodniczy powietrzem, który zmienia stan skupienia. Pod wpływem ciśnienia gaz wytwarza ciepło i oddaje je do domowej instalacji wodnej. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze — woda, znajdziesz w artykule na naszym blogu.
Jedyną wadą tej pompy jest zewnętrzna temperatura powietrza, w której może wydajnie pracować. Temperatura poniżej -25°C skutkuje spadkiem wydajności pompy. To z kolei przekłada się na niedostateczne ogrzanie wody w instalacji wodnej.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Zaleszany firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy grunowa pompa ciepła Zaleszany jest warta swojej ceny?

Mimo iż droższa i trudniejsza w montażu, ta pompa jest szczególnie polecana. Wszystko za sprawą stabilnego źródła ciepła. Ciepło w gruntowej pompie pozyskiwane jest przy pomocy specjalnych rur, które są poziomo lub pionowo umieszczone w głębi ziemi. Pozostała zasada działania jest identyczna, jak w przypadku powietrznej pompy ciepła. Gruntowe pompy ciepła Zaleszany pracują w każdych warunkach klimatycznych bez względu na temperaturę powietrza, dlatego posiadając większy budżet na system ogrzewania, zdecydowanie polecamy ten rodzaj pompy!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła Zaleszany — dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W Energoklima zajmujemy się montażem zaawansowanych i nowoczesnych rozwiązań umożliwiających tanie i ekologiczne ogrzewanie budynków. Korzystając z pomp ciepła topowych producentów, podnosimy komfort życia w domach naszych klientów. Montaż pomp ciepła Zaleszany wykonywany przez nas to gwarancja najwyższej jakości świadczonej usługi. Jesteśmy w stanie zamontować lub zmodernizować system grzewczy w praktycznie każdym budynku mieszkalnym. Świadczymy także regularny serwis montowanych przez nas pomp zalecany przez producentów.

Pompa ciepła Zaleszany powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Istniejemy na lokalnym rynku od ponad 14 lat i w tym czasie wyposażyliśmy setki domów w pompy ciepła. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia!

Szukasz pompy ciepła Zaleszany do swojego domu? Skorzystaj z naszej oferty

Nasi doradcy pomogą Ci w wybraniu odpowiedniego rozwiązania do twoich potrzeb i posiadanego budżetu. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Pomożemy Ci stworzyć energooszczędny dom, który będzie tani w utrzymaniu oraz przyjazny dla środowiska. Decydując się na montaż pompy, sprawdź czy możesz skorzystać z dofinansowania pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób, a przedstawimy Ci naszą ofertę na pompy ciepła Zaleszany.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.