Pompy ciepła Grębów. Komfortowy i ekonomiczny system ogrzewania Twojego domu

Dynamicznie zmieniające się ceny paliw kopalnych i rosnące zapotrzebowanie sprawiły, że coraz bardziej myślimy o nowoczesnych rozwiązaniach. Do takich zdecydowanie należą pompy ciepła Grębów, które odzyskują energię cieplną z powietrza lub gruntu. Ich bezobsługowa praca, wysoka wydajność i małe zużycie prądu to jej główne zalety. Także dzięki temu pompy ciepła Grębów zyskały uznanie wśród polaków i skutecznie wypierają nieekologiczne i drogie w utrzymaniu systemy ogrzewania na paliwa stałe. Oferowane przez nas pompy ciepła to zaawansowane technologicznie urządzenia znanych producentów takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra czy Daikin. Dzięki temu mamy pewność, że będą one pracować przez wiele lat beż żadnych problemów, wystarczy regularnie przeprowadzać serwis urządzenia. Pompy ciepła Grębów są idealnym rozwiązaniem, które można połączyć z instalacją fotowoltaiczną. Wytworzona w ten sposób przez panele energia pokryje zapotrzebowanie energetyczne pompy. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrzna pompa ciepła Grębów. Najpopularniejsze obecnie rozwiązanie

Pompa ciepła Grębów na elewacji budynku

Swoją popularność pompa ciepła powietrze - woda zawdzięcza swojej cenie oraz dość szybkiemu montażowi. Zasada działania powietrznej pompy ciepła jest bardzo prosta. Jej zadaniem jest pobranie ciepła z powietrza i przekazanie jej do instalacji wodnej w twoim domu. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Jedyną niedogodnością stosowania pompy ciepła Grębów jest temperatura powietrza, w której może skutecznie pracować. Wysoka temperatura raczej nie ma na to wpływu, jednak zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy. Skutkuje to niedogrzaniem wody w instalacji i chłodniejszym powietrzem w domu.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Grębów marki Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowa pompa ciepła Grębów. Pewne źródło ciepła o każdej porze roku

Druga pompa ciepła Grębów energię czerpie z ziemi. Dlatego, w tym przypadku temperatura powietrza na zewnątrz nie ma najmniejszego wpływu na pracę urządzenia. Pozyskiwana z ziemi energia przy pomocy specjalnych wymienników poziomych lub pionowych, jest w podobny sposób przekazywana do instalacji CO i CWU jak w przypadku powietrznej pompy. Jedynym mankamentem gruntowej pompy ciepła jest większy koszt instalacji. Specjalne odwierty lub wykopy, materiały i trudniejszy montaż - to wszystko wpływa na końcową cenę, która może zwalić z nóg. Jednak mając większy budżet na ogrzewanie domu, lepiej wybrać gruntową pompę ciepła. To gwarancja ciepła o każdej porze roku bez względu na temperaturę.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła w Grębowie i okolicach

Grębów na terenie województwa podkarpackiego leży w obszarze naszego działania. Dlatego możemy wykonać montaż pompy ciepła w Twoim domu. Jej instalacja to kluczowy etap, od którego zależy prawidłowa praca i wydajność. Dlatego musi on być wykonany przez fachowców znających się na rzeczy. Wybierając Energoklima, masz 100% pewnośći, że cała instalacja będzie działać idealnie. Nasi eksperci od montażu posiadają niezbędne certyfikaty oraz szkolenia, a przede wszystkim mają ogromne doświadczenie w branży. Montaż pomp nie ma przed nimi tajemnic. Wykonają profesjonalną usługę zarówno w nowo powstającym budynku, jak i w starym.

Pompa ciepła Grębów po zamontowaniu

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy już setki profesjonalnych instalacji ogrzewania wykorzystujących pompy ciepła. Przekonaj się do ekologicznego systemu ogrzewania. Zobacz, jak pracujemy!

Myślisz o zmianie systemu ogrzewania? Porozmawiaj z nami o pompach ciepła

Wymiana czy wybór systemu ogrzewania wiąże się ze sporym wydatkiem. Jeśli chcesz dobrze zainwestować te pieniądze i mieć pewność, że wybrane rozwiązanie się sprawdzi, wybierz pompę ciepła i skontaktuj się z nami. Zapytaj o dostępne modele pomp w naszej ofercie. Nasz specjalista pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia dopasowanego do twojego budżetu. Pompa ciepła Grębów to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu i podniesie Twój komfort codziennego życia. Skorzystaj z szansy na uzyskanie dofinansowania do pompy ciepła z programu "Moje ciepło". Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.