Pompy ciepła Krasnystaw. Komfortowy system ogrzewania Twojego domu

Gwałtownie rosnące ceny paliw kopalnych, zwiększone zapotrzebowanie i trudności z ich dostępnością sprawiły, że coraz częściej decydujemy się na zmianę domowego źródła ciepła. Jednym z nowoczesnych i ekologicznych tego typu rozwiązań są pompy ciepła Krasnystaw, które odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu przekazują ją do domowej instalacji CO i CWU. Bezobsługowa praca, wysoka wydajność i niskie zużycie prądu to ich główne zalety. Dzięki temu pompy ciepła Krasnystaw skutecznie wpisały się w nowoczesne budownictwo. Oferowane przez nas pompy ciepła to urządzenia pochodzące od znanych producentów, którzy gwarantują bezawaryjną pracę na kilkadziesiąt lat. Jedyne, o czym musisz pamiętać to regularny serwis urządzenia. Pompa ciepła Krasnystaw do swojej pracy potrzebuje energii elektrycznej, dlatego świetnym rozwiązaniem jest instalacja fotowoltaiki, która wyprodukuje potrzebną energię elektryczną. Wytworzona przez panele energia pokryje zapotrzebowanie energetyczne pompy, a ty za darmo ogrzejesz swój dom. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Szybkie w montażu i efektywne w działaniu pompa ciepła powietrze — woda

Pompa ciepła Krasnystaw w nowym budynku

To dwie główne zalety pomp ciepła Krasnystaw powietrze — woda. Najczęściej wybierane rozwiązanie wśród Polaków, przyczyniają się do poprawy stanu jakości powietrza, zwłaszcza w okresie zimowym. Pompa nie zużywa żadnych paliw stałych, a jedynie pobiera niewielką ilość energii elektrycznej i przy jej pomocy odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przekazuje ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Urządzenie to ma jednak jeden minus. Przy temperaturze powietrza sięgającej -25°C spada jego efektywność. Może to spowodować niedogrzanie wody w domowej instalacji CO i CWU. Co skutkuje niższą temperaturą wewnątrz budynku.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Krasnystaw firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Krasnystaw. Czy warto ją wybrać?

Druga w kolejności pompa ciepła Krasnystaw energię czerpie z wnętrza ziemi. W tym przypadku temperatura powietrza na zewnątrz nie ma najmniejszego wpływu na efektywną pracę urządzenia. Pozyskiwane z ziemi ciepło przy pomocy specjalnych wymienników poziomych lub pionowych, jest w podobny sposób przekazywane do domowej instalacji CO i CWU jak w przypadku pompy ciepła powietrze — woda. Jedynym mankamentem gruntowej pompy ciepła jest koszt instalacji. Specjalne odwierty lub wykopy, materiały i trudniejszy montaż — to wszystko wpływa na końcową cenę, która może znacząco się podnieść. Jednak dysponując większym budżetem na system ogrzewania domu, lepiej wybrać gruntową pompę ciepła. To gwarancja ciepła o każdej porze roku.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła w każdym budynku

W Energoklima od początku stawiamy na profesjonalny montaż i terminowość świadczonych przez nas usług. Dzięki temu zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Każdy montaż pompy ciepła Krasnystaw różni się od siebie i zawsze jesteśmy przygotowani na mogące się pojawić niespodzianki. Ekipa specjalistów w naszym zespole może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i niesamowitą wiedzą na temat tych urządzeń. Dlatego ich montaż nie sprawia nam najmniejszych problemów. Jeśli więc szukasz pewnej firmy, co do której chcesz mieć pewność, że wykona zlecenie w 100% fachowo, zadzwoń do nas! Zamontujemy pompę ciepła w każdym budynku na terenie trzech województw, w których działamy.

Pompa ciepła Krasnystaw powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Wyposażyliśmy mnóstwo jednorodzinnych domów na terenie trzech województw w nowoczesne pompy ciepła. Zobacz, co potrafimy i jak pracujemy każdego dnia.

Myślisz o zmianie systemu ogrzewania? Porozmawiaj z nami o pompach ciepła

Nasza firma zajmuje się montażem nowoczesnych rozwiązań umożliwiających tanie i ekologiczne ogrzewanie budynków. Korzystając z pomp ciepła topowych marek jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Fujitsu, Sevra czy Daikin możesz komfortowo ogrzewać swój dom. Zespół doświadczonych doradców, którzy na temat pomp wiedzą wszystko, pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół od montażu profesjonalnie zamontuje wybraną jednostkę w Twoim domu. Inwestycja w energooszczędny dom na pewno szybko się zwróci. Wykorzystaj pompę ciepła Krasnystaw i zmień sposób ogrzewania domu na ekologiczny. Skorzystaj z dofinansowania do pompy ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.