Pompy ciepła Dębica. Ekologiczny i wydajny system ogrzewania Twojego domu

Bezobsługowe, ekologiczne, wydajne - tak w krótki sposób można opisać pompy ciepła Dębica. W XXI wieku ekologia jest szczególnie istotną kwestią. Właśnie dlatego to nowatorskie rozwiązanie zyskało ogromną popularność wśród polaków i zaczyna wypierać tradycyjne kopciuchy z naszych kotłowni. Pompa ciepła Dębica o odpowiedniej mocy jest w stanie zapewnić przez cały rok ciepłą wodę w instalacji CO i CWU. Montowane przez nas pompy ciepła to zaawansowane technologicznie i wydajne urządzenia renomowanych producentów. Napędzane niewielką ilością energii elektrycznej są w stanie oddać od 3 do 5 razy tyle energii ile same pobrały. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną tworzą duet idealny. Te dwa systemy odpowiednio skomponowane mogą zapewnić darmowe ciepło i energię elektryczną w Twoim domu na cały rok. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Dębica powietrze - woda. Korzystne cenowo i szybkie w montażu rozwiązanie

Pompa ciepła Tarnobgrzeg na dachu budynku

Pompy ciepła Dębica powietrze - woda, to najpopularniejsze obecnie rozwiązanie, które montujemy. Ekspresowa instalacja, którą jesteśmy w stanie wykonać nawet w jeden dzień roboczy, nie stanowi dla nas problemu. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda Dębica jest bardzo prosta. Urządzenie ogrzewając czynnik chłodniczy powietrzem z zewnątrz we współpracy z odrobiną energii elektrycznej, wytwarza i oddaje ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Jedyną wadą pompy ciepła Dębica powietrze-woda jest temperatura pracy na zewnątrz. Zbyt niska temperatura powietrza zimą sięgająca poniżej -25°C, może wywołać spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Dębica

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Dębica. Stabilne i pewne źródło ciepła o każdej porze roku

Stała temperatura gruntu może być skutecznie wykorzystane przy użyciu gruntowej pompy ciepła Dębica. Energia cieplna w tej pompie pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych specjalnym roztworem. W ten sposób krążący w rurach płyn pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Dębica są nieco mniej popularnym rozwiązaniem. Dużą rolę odgrywa tu cena całego zestawu (koszt odwiertów i trudniejszy montaż). Mimo to ta pompa gwarantuje stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura powietrza zimą.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła w Dębicy - skorzystaj z naszej oferty

Zajmujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami poprawiającymi komfort życia ludzi od kilkunastu lat. Montaż pomp ciepła Dębica jest jednym z najczęściej wykonywanych przez nas zleceń. Decydując się na usługi specjalistów z Energoklima, masz pewność, że pompa ciepła będzie działać poprawnie i bez żadnych problemów. Zachowanie odpowiednich odległości, perfekcyjne wykonanie wszystkich połączeń, odpowiednie umiejscowienie całego systemu i podłączenie do pozostałych elementów systemów CO i CWU. To tylko część elementów, o które musimy zadbać podczas montażu pomp ciepła Dębica.
Nie ma dla nas znaczenia czy budynek jest stary, czy dopiero jest w budowie. Montaż pomp ciepła Dębica wykonamy w każdym z nich.

Pompa ciepła dębica powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Ekologiczne pompy ciepła Dębica świetnie sprawdziły się w domach naszych klientów. Zobacz, jak wykonaliśmy zleconą nam pracę!

Interesuje Cię zakup pompy ciepła do domu w Dębicy? Zapytaj o przygotowanie oferty dla Ciebie

W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Nasi specjaliści pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół od montażu profesjonalnie zainstaluje urządzenie w Twoim domu. Pompa ciepła Dębica to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu na miarę XXI wieku. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.