Pompy ciepła Gościeradów. Nowoczesny system ogrzewania Twojego domu

Bezobsługowe, ekologiczne, wydajne — tak w 3 słowach można opisać pompy ciepła Gościeradów. To nowatorskie rozwiązanie zyskuje ogromną popularność wśród polaków i wypiera tradycyjne systemy ogrzewania. Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompy ciepła Gościeradów zapewniają przez cały rok ciepłą wodę w instalacji CO i CWU. Montowane przez nas pompy ciepła to zaawansowane technologicznie i wydajne urządzenia znanych producentów, które są napędzane energią elektryczną. Pompa w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną może zapewnić Ci darmową ciepłą wodę oraz energię elektryczną. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Gościeradów powietrze — woda. Skuteczne i szybkie w montażu rozwiązanie

Pompa ciepła Gościeradów zamontowana na specjalnym fundamencie obok nowopowstałego budynku

Przystępne cenowo i szybkie w montażu pompy ciepła powietrze — woda, to najczęściej wybierane obecnie rozwiązanie. Szybka instalacja, którą jesteśmy w stanie wykonać nawet w jeden dzień roboczy, nie stanowi dla nas problemu. Zasada działania pompy ciepła Gościeradów odzyskujące energię z powietrza jest bardzo prosta. Jak działa pompa ciepła powietrze woda, wytłumaczyliśmy dokładnie na naszym blogu.
Mimo iż jest to bardzo skuteczny system ogrzewania, powietrzna pompa ciepła ma także pewne ograniczenie, jeśli chodzi o dolną temperaturę pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Gościeradów firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Gościeradów. Pewne źródło ciepła bez względu na temperaturę

Ciepło pochodzące z wnętrza ziemi może być skutecznie wykorzystane przy użyciu gruntowej pompy ciepła. Energia cieplna pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. W ten sposób krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Sposób, w jaki pompa przekazuje ciepło do domowej instalacji CO i CWU jest identyczny, jak w przypadku jej powietrznej wersji. Gruntowe pompy ciepła Gościeradów są rzadziej wybieranym rozwiązaniem, ze względu na dość wysoką cenę, na którą wpływa koszt odwiertów lub wykopów i trudniejszy montaż. Mimo to stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna, jest jej ogromną zaletą.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Gościeradów — ekspercki montaż, obsługa i serwis

Przeprowadzony zgodnie ze sztuką przez fachowców z Energoklima montaż pomp ciepła Gościeradów to pewność, że cała instalacja będzie działać poprawnie i przez najbliższe lata nigdy Cię nie zawiedzie. Pompy ciepła montujemy zarówno w już istniejących budynkach, jak i w tych nowo powstających. Działamy sprawnie i terminowo, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i regularny serwis, który jest niezbędny w trakcie użytkowania pompy. Zaufało nam już setki klientów z terenu trzech województw. Wykorzystaj nasze doświadczenie i ekipę specjalistów. Ciesz się wydajnie działającym systemem ogrzewania w swoim domu.

Pompa ciepła Gościeradów powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Nasza firma istnieje na rynku od 14 lat i w tym czasie wykonaliśmy setki instalacji grzewczych wykorzystujących pompy ciepła, jako źródło energii. Zobacz, jak wygląda nasza praca!

Stoisz przed wyborem systemu ogrzewania do swojego domu? Może planujesz jego wymianę? Odezwij się do nas!

W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Należą do nich m.in. Aux, Panasonic, Gree, Sevra czy Rotenso. Wykwalifikowana kadra doradców pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół od montażu profesjonalnie zamontuje pompę w Twoim domu. Pompa ciepła Gościeradów to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego energooszczędnego domu. Dowiedz się, czy przysługuje Ci dofinansowanie do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.