Ekologiczne i ekonomiczne pompy ciepła Grodzisko Dolne

Postępujące zmiany klimatyczne zmusiły nas do podejmowania świadomych decyzji i poświęcenia większej uwagi ochronie środowiska. Pompy ciepła Grodzisko Dolne to urządzenia, które bez emisji dwutlenku węgla mogą ogrzać twój dom. Wykorzystują ciepło zawarte w powietrzu lub ziemi i przekształcają je w energię cieplną. Ciepło to trafia następnie do twojej domowej instalacji CO i CWU. Wykorzystanie pompy ciepła Grodzisko Dolne pozwala zadbać o naturę oraz oszczędza twój czas i pieniądze. Dodatkowo łącząc pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, możesz wyeliminować koszty związane z ogrzewaniem. Twój dom stanie się samowystarczalny, a ty oszczędzisz na rachunkach. Porozmawiaj na ten temat z naszym doradcą. Zadzwoń lub napisz i zapytaj o więcej szczegółów. Uzyskaj wycenę całej inwestycji.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Nowoczesny system ogrzewania domu z użyciem pompy ciepła powietrze - woda

Pompa ciepła Grodzisko dolne

Pompy ciepła Grodzisko Dolne na dobre wkroczyły do domów Polaków. Powoli wypierają tradycyjne źródła ciepła, dzięki bezobsługowej pracy i niewielkim kosztom utrzymania. Pompa powietrze — woda energię odzyskuje z powietrza, a następnie przekazuję ją do instalacji wodnej. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w artykule, który przygotowaliśmy na ten temat.
Ten rodzaj pompy, mimo iż skuteczny, ma jedno ograniczenie. Jest nim temperatura zewnętrzna powietrza. O ile wysoka temperatura nie ma na nią wpływu, to zbyt niska, sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek jej wydajności. Powoduje to do grzanie wody w instalacji CO i CWU, a więc w domu może zrobić się nieco chłodniej. Na szczęście w większości naszego kraju takie siarczyste mrozy należą do rzadkości.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Grodzisko Dolne firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Stabilne źródło ciepła o każdej porze roku — gruntowa pompa ciepła Grodzisko Dolne

Ten rodzaj pompy ciepła wykorzystuje energię pochodzącą z wnętrza ziemi. Gruntowa pompa ciepła jest odporna na zmiany temperatury powietrza i dzięki temu gwarantuje stabilną pracę o każdej porze roku. Zasada działania jest identyczna z powietrzną pompą ciepła. Z tą jednak różnicą, że zmienia się dolne źródło ciepła. Specjalne kolektory pionowe lub poziome wypełnione roztworem, pozyskują ciepło z ziemi, a następnie przekazują je do domowej instalacji CO i CWU. Pompy ciepła Grodzisko Dolne wykorzystujące ciepło z ziemi są rzadziej wybieranym rozwiązaniem, ze względu na dość wysoką cenę i wymagane formalności związane z odwiertami. Głębokie nawet na 100 m odwierty są kosztowne, do tego dochodzą dodatkowe materiały i trudniejszy montaż. Mimo to pompa oferuje dużą stabilność pracy bez względu na porę roku. Dlatego posiadając większy budżet warto rozważyć wybór tego rozwiązania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pompy ciepła Grodzisko Dolne z pomocą Energoklima

W Energoklima stawiamy ogromny nacisk na jakość naszych usług i bezbłędny montaż urządzeń. Dzięki temu mamy pewność, że nie wydarzy się nic niespodziewanego w trakcie jej eksploatacji. Przy montażu pomp ciepła Grodzisko Dolne dbamy o najmniejsze szczegóły instalacji. Stosujemy urządzenia pochodzące tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów takich marek jak Daikin, Lg czy Mitsubishi. Montaż pomp ciepła Grodzisko Dolne przeprowadzamy zarówno w istniejących budynkach, jak i w tych, które są w budowie.

Pompa ciepła Grodzisko Dolne powietrze-woda na betonowym fundamencie

Zobacz nasze realizacje

Istniejemy na rynku od ponad 14 lat i w tym czasie zamontowaliśmy setki instalacji grzewczych połączonych z pompami ciepła. Ich coraz większa popularność sprawiła, że jest to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Zobacz, jak pracujemy!

Planujesz montaż pompy ciepła w swoim domu? Skorzystaj z naszej oferty

Nasi eksperci są dostępni 6 dni w tygodniu na udzielenie Ci wsparcia w każdej kwestii związanej z pompami ciepła. Odpowiemy na każde twoje pytanie i przygotujemy bezpłatną wycenę twojej inwestycji. Dzięki inwestycji w pompę ciepła rozpoczniesz tworzenie ekologicznego domu na miarę XXI wieku. Wykorzystaj nadal dostępne dofinansowanie do pompy ciepła. Sprawdź, ile możesz odzyskać kosztów z całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz. Zapytaj o dostępność pomp i przygotowanie wyceny!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.