Pompy ciepła Ożarów. Komfortowy system domowego ogrzewania

Rozwój technologii sprzyja nowoczesnym domowym rozwiązaniom. Jednym z nich są pompy ciepła Ożarów, dzięki którym możemy w komfortowy, ekologiczny i bezobsługowy sposób ogrzać swój dom i zapewnić sobie ciepłą wodę użytkową każdego dnia. Pompa ciepła Ożarów doskonale sprawdzi się w naszych warunkach klimatycznych i trafia do coraz większej ilości polskich gospodarstw domowych. Montowane przez nas pompy ciepła to wydajne urządzenia znanych producentów. Doradzamy, montujemy i serwisujemy wszystkie z nich. Pompy ciepła Ożarów doskonale sprawdzą się z instalacją fotowoltaiczną, która zapewni niezbędną energię do jej pracy przez cały rok. Pracując wspólnie pozwolą Ci znacząco obniżyć rachunki za utrzymanie domu. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Ożarów powietrze — woda

Pompa ciepła Ożarów podczas montażu

Powietrzne pompy ciepła Ożarów to na tę chwilę najczęstszy wybór wśród naszych klientów. Zasada działania pompy ciepła powietrze — woda jest prosta. Urządzenie odzyskując ciepło z powietrza, podgrzewa czynnik chłodniczy, który zmienia stan skupienia, spręża się i wytwarza ciepło. TO ciepło następnie przekazywane jest do domowej instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze — woda, znajdziesz w artykule na naszym blogu.
Pompy ciepła Ożarów ma jedynie jedno ograniczenie, którym jest temperatura powietrza na zewnątrz. Zbyt niska temperatura sięgająca mniej niż -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w domowej instalacji.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Ożarów firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Ożarów. Stabilne źródło ciepła o każdej porze roku

Gruntowe pompy ciepła Ożarów wykorzystują energię cieplną znajdującą się we wnętrzu ziemi. Energia pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych wymienników ciepła w postaci kolektorów pionowych lub poziomych. Krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowa pompa ciepła Ożarów to nieco rzadziej wybierane rozwiązanie, ze względu na cenę instalacji całego zestawu. Głębokie odwierty, dodatkowe materiały do montażu i trudniejsza instalacja całego rozwiązania ma zdecydowany wpływ na większą cenę. Mimo wszystko ten rodzaj pompy cechuje się stabilną pracą przez cały rok, na którą nie ma wpływu temperatura powietrza. Dlatego, jeśli posiadasz większy budżet na domowy system ogrzewania, warto wybrać właśnie to rozwiązanie i zapewnić sobie spokój z ogrzewaniem na lata.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy i serwisujemy pompy ciepła w Ożarowie

W Energoklima najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie z usługi. Dlatego tak mocno stawiamy na ich najwyższą jakość. Każdy przeprowadzony przez nas montaż jest wykonany zgodnie ze sztuką, przez doświadczonych monterów pomp ciepła Ożarów. Nasze usługi świadczymy zarówno w nowych, jak i starych budynkach. W każdym z nich jesteśmy w stanie zamontować system ogrzewania wyposażony w pompę ciepła. Zapewniamy również regularny serwis tych urządzeń niezależnie od jej marki.

Pompa ciepła Ożarów powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Od lat wykonujemy systemy ogrzewania wyposażone w pompy ciepła. Ekologiczne i wydajnie pracujące pompy ciepła sprawiły, że są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia przy ich montażu!

Szukasz firmy, która profesjonalnie zamontuje pompę ciepła w Ożarowie?

Doskonale trafiłeś! Nasz zespół tworzą profesjonalni doradcy, którzy są do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Pomogą Ci w wybraniu odpowiedniej jednostki i dopasują ją do twoich potrzeb i możliwości finansowych. Następnie nasz doświadczony zespół montażowy, we wcześniej umówionym terminie, przyjedzie i wykona całe zlecenie. W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt pomp ciepła renomowanych marek takich jak Aux, Gree, Rotenso czy Mitsubishi. Zainwestuj w rozwiązanie, które pomoże Ci w stworzeniu energooszczędnego domu. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.