Pompy ciepła Janów Lubelski. Nowoczesny system ogrzewania w twoim domu

Systemy ogrzewania domowego cały czas ewoluują i co chwile słyszymy o nowych rozwiązaniach. Niewątpliwie faworytem wśród nowości w tej dziedzinie są pompy ciepła Janów Lubelski. Te praktycznie bezobsługowe, ekologiczne i wydajne urządzenia zyskały ogromną popularność wśród polaków i zaczęły wypierać tradycyjne systemy ogrzewania. Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompy ciepła Janów Lubelski, zapewniają przez cały rok ciepłą wodę, której potrzebujesz na co dzień. Montowane przez nas pompy ciepła to markowe urządzenia renomowanych producentów takich jak LG, Panasonic, Sevra, Daikin i Mitsubishi napędzane energią elektryczną. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną tworzą duet idealny. Przy odpowiednio dobranej mocy obydwu systemów już nigdy więcej nie będziesz musiał się przejmować się wysokimi rachunkami za prąd oraz ogrzewanie domu. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrze - woda, najpopularniejsza pompa ciepła Janów Lubelski

Pompy ciepła Janów Lubelski na budynku

Korzystne cenowo skuteczne w ogrzewaniu i łatwe w montażu pompy ciepła Janów Lubelski powietrze - woda, to najczęściej wybierane rozwiązanie, tego typu. Zasada działania pompy ciepła Janów Lubelski jest bardzo prosta. Urządzenia odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej przetwarza ją na ciepło, które oddaje do instalacji CO i CWU. Jedyną wadą powietrznych pomp ciepła jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura powietrza poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy. Przyczynia się to bezpośrednio do niedogrzania wody w instalacji CO i CWU.

Pompa ciepła powietrze woda Janów Lubelski

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowa pompa ciepła Janów Lubelski

Odzyskiwanie ciepła z wnętrza ziemi jest możliwe dzięki gruntowej pompie ciepła Janów Lubelski. Energia pobierana jest z pomocą specjalnych kolektorów poziomych lub pionowych wypełnionych specjalnym roztworem. W ten sposób krążący w rurach płyn pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do domowej instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Janów Lubelski są rzadziej montowanym rozwiązaniem, ze względu na wysoką cenę spowodowaną odwiertami i trudniejszym montażem. Jednak jest to rekompensowane przez dużą stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna. Posiadając większy budżet na ten cel, warto wybrać to rozwiązanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Fachowy montaż pomp ciepła Janów Lubelski. Zaufaj naszym specjalistom!

Specjaliści z Energoklima szybko i profesjonalnie przeprowadzą montaż twojej pompy ciepła. Odpowiednie wykonanie montażu ma ogromny wpływ na późniejszą eksploatację urządzenia, dlatego nie warto wybierać niesprawdzonych firm bez doświadczenia. Montaż pomp ciepła Janów Lubelski przeprowadzamy zarówno w już istniejących budynkach, jak i w tych nowo powstających.W drugim przypadku montaż pompy ciepła Janów Lubelski jest dużo łatwiejszy, dlatego warto na etapie planowania ogrzewania, przed tynkami wewnętrznymi pomyśleć o tym rozwiązaniu. Skontaktuj się z nami!

Pompa ciepła Janów Lubelski na zewnątrz budynku

Zobacz nasze realizacje

W trakcie istnienia naszej firmy wykonaliśmy setki montaży pomp ciepła Janów Lubelski. Ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdza się w coraz większej liczbie domów w tej okolicy. Zobacz, jak pracujemy!

Szukasz pompy ciepła do swojego domu w Janowie Lubelskim? Zapytaj nas o ofertę!

W naszej stałej ofercie posiadamy kilkadziesiąt pomp ciepła pochodzących od sprawdzonych producentów. Wykwalifikowana kadra specjalistów w tej branży pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół od montażu profesjonalnie podłączy pompę w Twoim domu. Pompa ciepła Janów Lubelski to inwestycja, która pomoże Ci stworzyć ekologiczny dom oraz podniesie komfort życia. Skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.