Pompy ciepła Kielce. Innowacja stworzona z myślą o ekologii

Pompy grzewcze to urządzenia, które umożliwiają odzyskiwanie ciepła ze środowiska w celu przekształcenia go w energię wykorzystywaną do ogrzewania wewnątrz budynku. Pompa ciepła Kielce to tanie i ekologiczne rozwiązanie, które może być wdrożone w praktycznie każdym domu – zarówno w fazie planowania, jak i już po postawieniu budynku. Bogate doświadczenie, które zdobyliśmy podczas przygotowywania setek instalacji, podpowiada nam, że w celu ograniczenia śladu węglowego trzeba działać na wielu płaszczyznach. Skuteczność oferowanych przez nas rozwiązań gwarantują liczne certyfikaty oraz szkolenia naszej kadry, a także korzystanie ze sprawdzonego sprzętu. Montujemy pompy ciepła Kielce najwyższej jakości, które pochodzą od najważniejszych graczy na rynku – LG, Panasonic, Mitsubishi, Sevra czy Daikin. To prosta droga do stworzenia skutecznego, dobrze działającego i wydajnego systemu grzewczego. Łącząc pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, stworzysz duet idealny, który zapewni Ci darmowe ciepło i energię elektryczną na cały rok. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrzne pompy ciepła Kielce. Przystępne cenowo i szybkie w montażu rozwiązanie

Pompa ciepła Kielce obok domu jednorodzinnego

Powietrzne pompy ciepła Kielce to najczęściej wybierane obecnie rozwiązanie przez naszych klientów. Zasada działania tej pompy jest bardzo prosta. Urządzenie ogrzewając czynnik chłodniczy powietrzem z zewnątrz we współpracy z odrobiną energii elektrycznej, wytwarza i oddaje ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Jedyną wadą powietrznej pompy ciepła Kielce jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura powietrza zimą sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Kielce

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Kielce - ciepło o każdej porze roku

Inną opcją pozyskania ciepła z natury jest gruntowa pompa ciepła Kielce. Energia w tym urządzeniu jest pobierana z wnętrza Ziemi za pomocą specjalnych kolektorów wypełnionych czynnikiem chłodniczym. W ten sposób krążący w rurach płyn pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Kielce są nieco mniej popularnym rozwiązaniem. Ma na to wpływ cena, która jest większa ze względu na trudniejszy montaż i wykonanie specjalnych odwiertów lub wykopów. Jednak inwestycja ta nie zawiedzie nas nigdy, bez względu na temperaturę powietrza zimą.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła Kielce, profesjonalny serwis i obsługa

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem pomp ciepła Kielce na terenie województwa Świętokrzyskiego. W tym czasie zdobyliśmy ogromną ilość doświadczenia i wyszkolilśmy grupę specjalistów, którzy zajmują się montażem oraz profesjonalnym serwisem montowanych przez nas urządzeń. Decydując się na montaż pomp ciepła Kielce wykonany przez nas, masz pewność, że system grzewczy będzie działać poprawnie i bez żadnych problemów. Nie ma dla nas znaczenia czy budynek jest stary czy dopiero jest w budowie. Montaż pomp ciepła Kielce wykonamy w każdym z nich.

Powietrzna pompa ciepła Kielce

Zobacz nasze realizacje

Każdy montaż pompy ciepła Kielce jest inny. Jednak dla nas nie ma praktycznie rzeczy niemożliwych do wykonania. Zobacz, co potrafimy!

Mieszkasz w Kielcach? Szukasz fachowej firmy, którą zamontuje pompę ciepła w twoim domu?

Korzystając z usług Energoklima, możesz cieszyć się wysokim standardem ogrzewania z wykorzystaniem pompa ciepła Kielce od renomowanych producentów. Wykorzystanie tego rozwiązania pozwoli zredukować negatywny wpływ naszego funkcjonowania na środowisko. Jeśli chcesz zaadaptować taki system do swojego budynku lub projektujesz ekologiczny dom, który w założeniu ma być niezależny od paliw kopalnych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wesprzemy Cię w tworzeniu ekonomicznej, ekologicznej i skutecznej instalacji. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.