Nowoczesne pompy ciepła Nowa Dęba do ogrzewania Twojego domu

Rozwój technologii i zwiększona troska o środowisko sprawiły, że zaczęliśmy świadomie podejmować wybory w zakresie ogrzewania naszych domów. Pompy ciepła Nowa Dęba to rozwiązanie, które od kilku lat mocno wkracza w nowoczesne budownictwo. Automatyczna i bezobsługowa praca, niski pobór energii i zerowa emisja szkodliwych gazów, sprawiły, że montujemy pompy ciepła Nowa Dęba znacznie częściej. Dzięki ich możliwością cały rok mamy możliwość korzystania z ciepłej wody niezbędnej nam w codziennym życiu. Pompy ciepła, które oferujemy to produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów tych urządzeń jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra czy Daikin. Dzięki temu dajemy gwarancję bezawaryjnej pracy przez wiele lat. Wystarczy pamiętać tylko o regularnym serwisie urządzenia. Pompa ciepła Nowa Dęba są idealnym rozwiązaniem, jeśli połączymy ją z instalacją fotowoltaiczną. W ten sposób zapewnimy jej potrzebną do pracy energię z OZE. Tym samym zyskujemy darmowe źródło ogrzewania i ciepłej wody. Zapytaj nas o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Nowa Dęba powietrze — woda są tak popularne?

Pompa ciepła Nowa Dęba na dachu budynku

Odpowiedź jest bardzo prosta — cena i szybki montaż. Pompy ciepła Nowa Dęba powietrze - woda, to urządzenia, dzięki którym możemy cieszyć się ciepłem w domu, nie emitując przy tym ani grama szkodliwych gazów do atmosfery. Odzyskując ciepło z powietrza, urządzenie przekazuje pobrane ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w naszym artykule na ten temat. Praca pompy jest w pełni zautomatyzowana i nie wymaga Twojej uwagi. Rozwiązanie to ma jednak jedno ograniczenie, którym jest dolna temperatura pracy. Poniżej -25°C wydajność pompy spada, co skutkuje niedogrzaniem wody w układzie i niższą temperaturą powietrza w domu. Na szczęście siarczyste mrozy nie są już w naszym kraju zbyt częstym zjawiskiem, dlatego warto wykorzystać tę pompę ciepła.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Nowa Dęba

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy gruntowa pompa ciepła Nowa Dęba jest warta swojej ceny?

Zasada działania tej pompy jest podobna jak w przypadku powietrznej pompy. Jednak energia jest tu pozyskiwania przy pomocy specjalnych wymienników ciepła umieszczonych pionowo lub poziomo pod powierzchnią ziemi. Utrudniony montaż, wykonanie odwiertów i materiały potrzebne do jej instalacji, sprawiają, że cena tych pomp jest dużo wyższa. Jednak gruntowe pompy ciepła Nowa Dęba to rozwiązanie, które doskonale się sprawdzi w każdych warunkach klimatycznych i zapewni Ci stałe ciepło w domu bez względu na temperaturę powietrza na zewnątrz. Posiadając większy budżet, zdecydowanie polecamy tą pompę ciepła!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła — dlaczego warto skorzystać z naszego doświadczenia?

Na rynku istnieją i stale powstają kolejne firmy, zajmujące się montażem pomp. Jednak duża część z nich nie posiada niezbędnej wiedzy i doświadczenia, co często przekłada się na niższą cenę usługi, aby zachęcić klientów. Cena jednak nie zawsze idzie w parze z jakością, dlatego możemy przykro się rozczarować, jeśli w krótkim czasie zaczną się problemy z urządzeniem. Nie ryzykuj i wykorzystaj więc wieloletnie doświadczenie fachowców z Energoklima i zleć nam montaż pomp ciepła Nowa Dęba. Z naszą pomocą masz pewność, że cały układ będzie poprawnie i wydajnie funkcjonował przez najbliższe lata. Zapewniamy też profesjonalny serwis urządzeń zgodnie z zaleceniami producentów.

Pompa ciepła Nowa Dęba powietrze-woda

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Ile wynosi koszt eksploatacji pompy ciepła w ciągu roku?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Nowa Dęba zależą od całkowitego zapotrzebowania budynku na energię grzewczą, izolacji termicznej oraz współczynnika COP urządzenia. Lepiej ocieplony dom oraz wyższy współczynnik COP, obniża koszty. Przyjmuje się, że koszt energii elektrycznej potrzebnej do obsługi pompy dla domu 120 mkw waha się między 1500 zł a 4000 zł. Jednak wszystko zależy od aktualnych cen energii.

Ile kosztuje montaż pompy ciepła Nowa Dęba typu powietrze — woda?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od kilku czynników, które bierzemy pod uwagę m.in. odległość między jednostkami, ilość zużytych materiałów i ilość godzin spędzonych przy montażu. W zależności od wybranego modelu i mocy pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Jeśli instalacja grzewcza budynku wykorzystuje wodę to nie ma technicznych przeciwwskazań, aby pompa współpracowała z tradycyjnymi grzejnikami. Jednak grzejniki nie są polecane. Pompa ciepła lepiej sprawdzi się współpracując z ogrzewaniem podłogowym.

Czy fotowoltaika pomoże w obniżeniu kosztów eksploatacji pompy ciepła?

Oczywiście, że tak. Zapotrzebowanie na energię elektryczną można pokryć produkowaną energią z instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu w znacznej części lub całkowicie wyeliminujesz rachunki za energię elektryczną.

Czy pompa ciepła Nowa Dęba nadaje się do starych budynków?

Technologię wykorzystującą pompy ciepła można wykorzystać w każdym budynku, bez względu na jego wiek. Ważne, aby instalacja grzewcza budynku wykorzystywała wodę do ogrzewania pomieszczeń.

Ile trwa montaż pompy ciepła?

Montaż pompy ciepła Nowa Dęba typu powietrze — woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2 — 3 dni. W przypadku gruntowych pomp montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów lub wykopów i uzyskania niezbędnych pozwoleń.

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy mnóstwo instalacji pomp ciepła na obszarze, na którym działamy, również w Nowej Dębie. Część naszej pracy i możliwości możesz zobaczyć poniżej. Przekonaj się, że znamy się na tym, co robimy!

Szukasz pompy ciepła Nowa Dęba do swojego domu? Skorzystaj z naszej pomocy

Prężnie działamy w branży od ponad 14 lat i z sukcesami instalujemy nowoczesne domowe systemy ogrzewania i nie tylko. Pompy ciepła Nowa Dęba są jednym z naszych kluczowych elementów w ofercie. Dlatego nasz zespół doradców oraz specjalistów w montażu, pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego rozwiązania i instalacji kompletnego rozwiązania. Inwestując kilkadziesiąt tysięcy złotych, warto wybrać firmę, do której ma się pewność, że profesjonalnie wykona zlecenie. Dlatego, jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnego ryzyka, skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Stwórz ekologiczny dom, który będziesz ogrzewać tanio, wygodnie i w przyjazny dla środowiska sposób. Skorzystaj z dofinansowania do pompy ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób, a przedstawimy Ci naszą ofertę na pompy ciepła Nowa Dęba.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.