Pompy ciepła Tarnobrzeg. Bezobsługowy system ogrzewania Twojego domu

Bezobsługowe, ekologiczne, wydajne - tak w 3 słowach można opisać pompy ciepła Tarnobrzeg. To nowatorskie rozwiązanie zyskało ogromną popularność wśród polaków i zaczęło wypierać tradycyjne systemy ogrzewania domu. Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompy ciepła Tarnobrzeg o odpowiedniej mocy, zapewniają przez cały rok ciepłą wodę w instalacji CO i CWU. Montowane przez nas pompy ciepła to zaawansowane technologicznie i wydajne urządzenia renomowanych producentów, napędzane energią elektryczną. W połączeniu z przy pomocy instalacją fotowoltaiczną tworzą duet idealny. Przy odpowiednio dobranej mocy obydwu systemów już nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić rachunkami prąd oraz ogrzewanie domu. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Tarnobrzeg powietrze woda. Skuteczne i szybkie w montażu rozwiązanie

Pompa ciepła Tarnobgrzeg na dachu budynku

Przystępne cenowo i skuteczne w ogrzewaniu pompy ciepła Tarnobrzeg powietrze - woda, to najpopularniejsze obecnie rozwiązanie, które montujemy. Szybka instalacja, którą jesteśmy w stanie wykonać nawet w jeden dzień roboczy, nie stanowi dla nas problemu. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda Tarnobrzeg jest bardzo prosta. W dużym uproszczeniu urządzenia odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej przetwarza ją na ciepło w instalacji CO i CWU. Jedyną wadą pomp ciepła Tarnobrzeg powietrze-woda jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Rzeszów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowa pompa ciepła Tarnobrzeg. Pewne źródło ciepła o każdej porze roku

Ciepło pochodzące z wnętrza ziemi może być skutecznie wykorzystane przy użyciu gruntowej pompy ciepła Tarnobrzeg. Energia cieplna pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. W ten sposób krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Tarnobrzeg są mało popularnym rozwiązaniem, ze względu na dość wysoką cenę (koszt odwiertów i trudniejszy montaż). Mimo to stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna, jest jej ogromną zaletą. Dlatego jest często polecana przez doradców jako pewne i stabilne źródło ciepła.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pompy ciepła Tarnobrzeg - dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przeprowadzony zgodnie ze sztuką przez fachowców z Energoklima montaż pomp ciepła Tarnobrzeg to pewność, że cała instalacji będzie działać poprawnie. Zachowanie odpowiednich odległości, perfekcyjne wykonanie wszystkich połączeń, odpowiednie umiejscowienie całego systemu i podłączenie do pozostałych elementów systemów CO i CWU. To tylko część pracy, która wykonujemy podczas montażu pomp ciepła Tarnobrzeg. Montujemy pompy ciepła Tarnobrzeg zarówno w już istniejących budynkach, jak i w tych nowo powstających. W drugim przypadku montaż pompy ciepła Tarnobrzeg jest dużo łatwiejszy, dlatego warto na etapie planowania ogrzewania, przed tynkami wewnętrznymi pomyśleć o tym rozwiązaniu.

Pompa ciepła tarnobrze powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Nasza firma istnieje na rynku od 14 lat i w tym czasie zamontowaliśmy setki pomp ciepła Tarnobrzeg. Ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdziło się w domach naszych klientów. Zobacz, jak wykonaliśmy zleconą nam pracę!

Interesuje Cię zakup pompy ciepła Tarnobrzeg? Zapytaj nas o ofertę na pompy ciepła renomowanych marek

W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Wykwalifikowana kadra doradców pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół od montażu profesjonalnie zamontuje pompę w Twoim domu. Pompa ciepła Tarnobrzeg to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu. Dowiedz się, czy przysługuje Ci dofinansowanie do pompy ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.