Pompy ciepła Tarnobrzeg. Bezobsługowy system ogrzewania Twojego domu

Bezobsługowe, ekologiczne, wydajne — tak w 3 słowach można opisać pompy ciepła Tarnobrzeg. To nowatorskie rozwiązanie zyskało ogromną popularność wśród polaków i zaczęło wypierać tradycyjne systemy ogrzewania domu. Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompy ciepła Tarnobrzeg o odpowiedniej mocy, zapewniają przez cały rok ciepłą wodę w instalacji CO i CWU. Montowane przez nas pompy ciepła to zaawansowane technologicznie i wydajne urządzenia renomowanych producentów, napędzane energią elektryczną. W połączeniu z przy pomocy instalacją fotowoltaiczną tworzą duet idealny. Przy odpowiednio dobranej mocy obydwu systemów już nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić rachunkami prąd oraz ogrzewanie domu. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Tarnobrzeg powietrze woda. Skuteczne i szybkie w montażu rozwiązanie

Pompa ciepła Tarnobgrzeg na dachu budynku

Przystępne cenowo i skuteczne w ogrzewaniu pompy ciepła Tarnobrzeg powietrze — woda, to najpopularniejsze obecnie rozwiązanie, które montujemy. Szybka instalacja, którą jesteśmy w stanie wykonać nawet w jeden dzień roboczy, nie stanowi dla nas problemu. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda Tarnobrzeg jest bardzo prosta. W dużym uproszczeniu urządzenia odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej przetwarza ją na ciepło w instalacji CO i CWU. Jedyną wadą pomp ciepła Tarnobrzeg powietrze — woda jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Rzeszów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Tarnobrzeg. Pewne źródło ciepła o każdej porze roku

Ciepło pochodzące z wnętrza ziemi może być skutecznie wykorzystane przy użyciu gruntowej pompy ciepła Tarnobrzeg. Energia cieplna pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. W ten sposób krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Tarnobrzeg są mało popularnym rozwiązaniem, ze względu na dość wysoką cenę (koszt odwiertów i trudniejszy montaż). Mimo to stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna, jest jej ogromną zaletą. Dlatego jest często polecana przez doradców jako pewne i stabilne źródło ciepła.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pompy ciepła Tarnobrzeg — dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przeprowadzony zgodnie ze sztuką przez fachowców z Energoklima montaż pomp ciepła Tarnobrzeg to pewność, że cała instalacji będzie działać poprawnie. Zachowanie odpowiednich odległości, perfekcyjne wykonanie wszystkich połączeń, odpowiednie umiejscowienie całego systemu i podłączenie do pozostałych elementów systemów CO i CWU. To tylko część pracy, która wykonujemy podczas montażu pomp ciepła Tarnobrzeg. Montujemy pompy ciepła Tarnobrzeg zarówno w już istniejących budynkach, jak i w tych nowo powstających. W drugim przypadku montaż pompy ciepła Tarnobrzeg jest dużo łatwiejszy, dlatego warto na etapie planowania ogrzewania, przed tynkami wewnętrznymi pomyśleć o tym rozwiązaniu.

Pompa ciepła tarnobrze powietrze-woda

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Ile kosztuje montaż pompy ciepła Tarnobrzeg?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od wielu czynników. Najtańszym i najszybszym w montażu rozwiązaniem jest zakup i montaż urządzenia typu powietrze-woda. W zależności od rodzaju pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Jeśli górne źródło stanowi wodna instalacja ogrzewania, nie ma technicznych przeciwwskazań do tego, żeby pompa współpracowała z tradycyjnymi grzejnikami.

Ile kosztuje eksploatacja pompy ciepła?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Tarnobrzeg zależą od całkowitego zapotrzebowania budynku na energię grzewczą oraz współczynnika COP urządzenia. Koszty ogrzewania domu 120 mkw wahają się między 1500 zł a 4000 zł (stan na rok 2022). Koszt eksploatacji zależy także od tego, jaką pompę zastosujemy i czy nasz budynek ma dobrą izolację termiczną.

Kiedy warto wybrać pompę ciepła Tarnobrzeg do swojego domu?

Technologię wykorzystującą pompy ciepła warto wybrać na terenach bez dostępu do sieci gazowej lub jeśli zależy nam na ekologicznym i wydajnym źródle ogrzewania domu. Wówczas pompa sprawdzi się idealnie.

Ile trwa montaż pompy ciepła?

Montaż pompy ciepła Tarnobrzeg typu powietrze—woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2—3 dni. W przypadku gruntowych pomp montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów i uzyskania pozwoleń.

Zobacz nasze realizacje

Nasza firma istnieje na rynku od 14 lat i w tym czasie zamontowaliśmy setki pomp ciepła Tarnobrzeg. Ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdziło się w domach naszych klientów. Zobacz, jak wykonaliśmy zleconą nam pracę!

Interesuje Cię zakup pompy ciepła Tarnobrzeg? Zapytaj nas o ofertę na pompy ciepła renomowanych marek

W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Wykwalifikowana kadra doradców pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół od montażu profesjonalnie zamontuje pompę w Twoim domu. Pompa ciepła Tarnobrzeg to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu. Dowiedz się, czy przysługuje Ci dofinansowanie do pompy ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.