Przyjazny dla środowiska system ogrzewania — pompy ciepła Annopol

Pompa ciepła to ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu ogrzejesz swój dom. Tego typu urządzenia stały się niezwykle popularne ze względu na zerową emisję CO2. Pompy ciepła Annopol skutecznie odzyskują ciepło z powietrza lub gruntu i przekazują je do domowej instalacji CWU i CO. Rezygnując z tradycyjnego ogrzewania na rzecz inwestycji w pompę ciepła Annopol, tylko zyskujesz. Poza ekologicznymi aspektami dzięki pompie oszczędzisz czas i koszt związany z ogrzewaniem. To bezobsługowe źródło ciepła można łączyć z innymi ekologicznymi rozwiązaniami. Pompy ciepła Annopol razem z instalacją fotowoltaiki tworzą duet idealny, który dobrze skonfigurowany może zapewnić Ci darmowe ciepło. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Annopol powietrze — woda

Pompa ciepła Annopolna dachu budynku

Szybkość montażu i niska cena zakupu to główne powody, dla których ten rodzaj pomp jest uwielbiany przez Polaków. Pompy ciepła Annopol powietrze — woda, to urządzenia, które odzyskują ciepło z powietrza i przekazują pobrane energię do domowej instalacji CO i CWU. Szczegółowy artykuł jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Praca pompy jest w pełni automatyczna i nie wymaga twojej ingerencji. Rozwiązanie to ma jednak jedno ograniczenie. Jest nim minimalna temperatura pracy. Poniżej -25°C wydajność pompy spada, co skutkuje niedogrzaniem wody w układzie. Przekłada się to na niższą temperaturę powietrza wewnątrz budynku. Na szczęście siarczyste mrozy należą do rzadkości i w większości naszego kraju montaż tej pompy będzie dobrym i skutecznym rozwiązaniem.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Annopol firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Pewne źródło ciepła z gruntową pompą ciepła

Droższe gruntowe pompy ciepła Annopol są rzadziej wybieranym rozwiązaniem systemem ogrzewania. Zasada działania pompy jest bardzo podobna do pompy powietrznej z tą jednak różnicą, że dolne źródło ciepło pochodzi z wnętrza ziemi. Specjalne kolektory pionowe lub poziome wypełnione roztworem pobierają ciepło z głębi ziemi i przekazują je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła są trudniejsze w montażu, potrzeba więcej materiałów do ich podłączenia i konieczne jest wykonanie specjalnych odwiertów lub wykopów. Właśnie dlatego ich cena znacznie wzrasta. Mimo to mając większy budżet na system ogrzewania, warto przemyśleć wybór pompy ciepła Annopol.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Annopol — ekspercki montaż, obsługa i serwis

Instalacja całego systemu to kluczowy etap, od którego zależy jego późniejsza bezawaryjna i wydajna praca. Dlatego musi on być wykonany przez fachowców znających się na rzeczy. Wybierając Energoklima, masz 100% pewności, że twój system ogrzewania nigdy Cię nie zawiedzie. Nasi eksperci od montażu posiadają niezbędne certyfikaty oraz szkolenia, a przede wszystkim mają ogromne doświadczenie w branży. Montaż pomp nie ma przed nimi tajemnic. Z naszą pomocą zainstalujesz pompę w swoim nowo powstającym domu lub wymienisz stary system ogrzewania na ekologiczny. Okresowy przegląd i serwis urządzenia także możesz nam zlecić.

Pompa ciepła Annopol powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

To energooszczędne i ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdza się w coraz większej ilości polskich domów. Zobacz, jak przebiega montaż pomp ciepła i przekonaj się, że znamy się na swoim fachu!

Szukasz firmy, która zajmie się montażem pompy ciepła w twoim domu? Zapytaj nas o ofertę i wycenę!

Nasi doradcy pomogą Ci w doborze mocy urządzenia oraz dopasują cały system do twojego budżetu. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. W naszej stałej ofercie znajduje się kilkadziesiąt sprawdzonych przez nas pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Dzięki markom takim jak LG, Panasonic, Rotenso, Daikin i Mitsubishi możemy zapewnić najwyższy standard ogrzewania, który dodatkowo sprawi, że zaoszczędzisz na domowych rachunkach. Pompa ciepła Annopol to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu energooszczędnego domu na miarę naszych czasów. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.