Pompy ciepła Modliborzyce. Bezobsługowy system ogrzewania Twojego domu

Stale rozwijająca się technologia dostarcza nam cały czas nowe rozwiązania w dziedzinie ogrzewania. Pompy ciepła Modliborzyce należą do jednych z najlepszych systemów ogrzewania domu. Praktycznie bezobsługowe, wydajne i ekologiczne rozwiązanie trafia do coraz większej ilości domów. Akcje promocyjne i rządowe dofinansowania zachęcają do wyboru pomp ciepła Modliborzyce. Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompa ciepła Modliborzyce o odpowiedniej mocy, jest w stanie zapewnić ciepłą wodę potrzebną do codziennego użytku i ogrzewania domu zimą. Montowane przez nas pompy ciepła to wydajne urządzenia znanych producentów jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Urządzenia te są napędzane energią elektryczną. Dlatego decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej, możesz stworzyć idealny zestaw, który znacząco obniży lub wyeliminuje twoje rachunki za ogrzewanie. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła powietrze — woda. Sprawdzone i szybkie w montażu urządzenie grzewcze

Pompa ciepła Modliborzyce podczas montażu

Pompa ciepła Modliborzyce typu powietrze — woda to szybkie w montażu rozwiązanie, które możemy wykonać już w jeden dzień roboczy. Zasada działania pompy w dużym uproszczeniu polega na wymianie energii cieplnej z powietrza przy pomocy parownika, który podgrzewa zimny czynnik chłodniczy. Czynnik zmieniając temperaturę, paruje i trafia do sprężarki, gdzie pod wpływem sprężania zmienia się jego temperatura i ciśnienie. W kolejnym kroku gorący czynnik oddaje ciepło, które trafia do domowej instalacji wodnej. Proces ten zachodzi nieustannie, dzięki czemu możesz cieszyć się ciepłą wodą w swojej instalacji CWU i CO. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa ma jedynie jedną wadę, którą jest dolna temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w całym systemie.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Modliborzyce firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy gruntowa pompa ciepła Modliborzyce będzie dobrym wyborem?

Zasada działania tej pompy jest bardzo podobna jak w przypadku powietrznej pompy. Energia jednak jest tu pozyskiwania przy pomocy specjalnych wymienników ciepła umieszczonych pionowo lub poziomo pod powierzchnią ziemi. Utrudniony montaż, odwierty i dodatkowe materiały potrzebne do jej instalacji, sprawiają, że cena tych pomp jest dużo wyższa. Jednak gruntowe pompy ciepła Modliborzyce to rozwiązanie, które doskonale się sprawdzi w każdych warunkach klimatycznych i zagwarantuje ciepło o każdej porze roku. Posiadając większy budżet, zdecydowanie warto wybrać tą pompę!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zaufaj nam! Wykonamy profesjonalnie montaż każdej pompy ciepła

Od kilkunastu lat w Energoklima zajmujemy się montażem pomp ciepła. Na terenie trzech sąsiadujących województw — podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego świadczymy nasze kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz serwisu tych urządzeń. Odpowiedni montaż pompy ciepła Modliborzyce ma ogromny wpływ na jej późniejszą eksploatację. Dlatego nie warto wybierać niesprawdzonych i niedoświadczonych firm. Z pomocą naszych specjalistów otrzymasz kompletny i sprawnie działający system ogrzewania domu wyposażony w pompę ciepła. Cały system ogrzewania jesteśmy w stanie wykonać w praktycznie każdym domu.

Pompa ciepła Modliborzyce powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Każdego dnia pracujemy z pompami ciepła różnych marek. Zobacz, jak wygląda nasza praca!

Szukasz firmy, która dobierze i zamontuje pompę ciepła w twoim domu?

Świetnie trafiłeś! W naszej stałej ofercie mamy pompy ciepła renomowanych marek. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania, a doświadczony zespół montażowy profesjonalnie zamontuje wybraną przez Ciebie pompę. Pompa ciepła Modliborzyce to inwestycja, dzięki której stworzysz ekologiczny i energooszczędny dom. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.