Pompy ciepła Bojanów. Nowoczesny system ogrzewania w twoim domu

Systemy ogrzewania domowego cały czas zmieniają się i co chwile słyszymy o nowych, lepszych i bardziej ekologicznych rozwiązaniach. Niewątpliwie obecnym faworytem w tej dziedzinie są pompy ciepła Bojanów. Praktycznie bezobsługowe, ekologiczne i wydajne urządzenia zyskują coraz większą popularność wśród Polaków, do tego stopnia, że zaczęły wypierać tradycyjne systemy ogrzewania. Odzyskiwana energia cieplna z powietrza lub gruntu przez pompę ciepła Bojanów zapewni Ci przez cały rok ciepłą wodę, której potrzebujesz każdego dnia. Montowane przez nas pompy ciepła to markowe urządzenia renomowanych producentów takich jak LG, Panasonic, Sevra, Daikin i Mitsubishi. Wykorzystując energię z instalacji fotowoltaicznej, możesz stworzyć system ogrzewania, który w utrzymaniu nie będzie Cię nic kosztował. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie, łączące te dwa systemy naszego doradcę!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrze — woda, najpopularniejsza pompa ciepła Bojanów

Pompa ciepła Bojanów firmy umieszczona na dachu budynku

Korzystne cenowo, skuteczne w ogrzewaniu i łatwe w montażu pompy ciepła Bojanów powietrze woda, to najczęściej wybierane rozwiązanie, tego typu w nowoczesnym budownictwie. Zasada działania pompy ciepła Bojanów jest bardzo prosta. Urządzenia z pomocą czynnika chłodniczego odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej wytwarza ciepło, które oddaje do instalacji CO i CWU. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w naszym artykule na ten temat.
Ten rodzaj pompy ma jednak jedną wadę, którą jest minimalna temperatura pracy. Zbyt niska temperatura powietrza poniżej -25°C, powoduje spadek wydajności pompy. Przyczynia się to bezpośrednio do niedogrzania wody w instalacji CO i CWU i spadku temperatury powietrza w domu. W większości naszego kraju jednak siarczyste mrozy są niezbyt często spotykane, dlatego ten typ pomp może być skuteczny także u Ciebie.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Bojanów firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Bojanów. Ogrzewaj dom energią pochodzącą z wnętrza Ziemi

Odzyskiwanie ciepła z wnętrza Ziemi jest możliwe dzięki gruntowej pompie ciepła Bojanów. Energia pobierana jest z pomocą specjalnych wymienników ciepła poziomych lub pionowych wypełnionych specjalnym czynnikiem chłodniczym. W ten sposób krążący w rurach płyn pobiera ciepło z głębi ziemi i przekazuje je do domowej instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Bojanów są nieco rzadziej montowanym rozwiązaniem, ze względu na wysoką cenę spowodowaną dodatkowymi kosztami odwiertów, osprzętu i ogólnie trudniejszym montażem. Jednak jest to rekompensowane przez dużą stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna. Posiadając większy budżet na ten cel, zdecydowanie polecamy wybrać to rozwiązanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Fachowy montaż pomp ciepła Bojanów. Zaufaj naszym specjalistom!

Doświadczeni fachowcy z Energoklima szybko i profesjonalnie przeprowadzą montaż twojej pompy ciepła. Odpowiednio wykonany montaż ma ogromny wpływ na późniejszą eksploatację urządzenia, dlatego nie warto, wybierać niesprawdzonych firm bez doświadczenia. Montaż pomp ciepła Bojanów przeprowadzamy zarówno w już istniejących budynkach, jak i w tych nowo powstających.

Pompa ciepła Bojanów powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

W trakcie naszej 14-letniej historii istnienia firmy wykonaliśmy setki montaży pomp ciepła Bojanów. Ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdza się w coraz większej liczbie domów w tej okolicy. Zobacz, jak pracujemy!

Szukasz pompy ciepła do swojego domu w Bojanowie? Zapytaj nas o ofertę!

W naszej stałej ofercie posiadamy kilkadziesiąt pomp ciepła pochodzących od sprawdzonych producentów. Nasi doradcy pomogą Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, dopasowanego do twojego budżetu, a zespół od montażu profesjonalnie zainstaluje pompę w Twoim domu. Pompa ciepła Bojanów to inwestycja w ekologiczny dom, podnoszący twój codzienny komfort i nieingerujący w środowisko naturalne. Skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła z programu "Moje ciepło" i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.