Nowoczesne pompy ciepła Zawichost

Uniezależnienie się od sieci i postawienie na ekologiczne rozwiązania jest proste! Korzystając z nowoczesnych rozwiązań, jakim są pompy ciepła Zawichost, możesz osiągnąć niesamowite oszczędności związane z ogrzewaniem domu. Producenci tacy, jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Rotenso i Daikin produkują coraz wydajniejsze urządzenia grzewcze, które zapewnią Ci ciepło przez cały rok. Rozwiązanie to coraz mocniej wypiera tradycyjne sposoby ogrzewania. Dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania fotowoltaiki, która zapewni darmową energię potrzebną do pracy pompy. Dowiedz się jak wykorzystać razem te rozwiązania w swoim domu. Skonsultuj się z naszym doradcą klienta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Zawichost powietrze — woda są tak popularne?

Pompa ciepła Zawichost w nowopowstającym budynku

Pompy ciepła powietrze — woda to obecnie najchętniej wybierane urządzenia tego typu. Ten sposób ogrzewania jest tak popularny, ponieważ jest szybki w montażu oraz praktycznie nie wymaga twojej uwagi. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda Zawichost jest bardzo prosta. W dużym uproszczeniu urządzenie odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przekazuje to ciepło do instalacji CO i CWU. Artykuł szczegółowo wyjaśniający jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa tego typu ma jednak jedno ograniczenie. Jest nią minimalna temperatura powietrza, w której może sprawnie pracować. Temperatura poniżej -25°C skutkuje spadkiem wydajności pompy. To z kolei przekłada się na niedostateczne ogrzanie wody w instalacji ciepłej wody.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Zawichost firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Pozyskuj ciepło z pomocą gruntowej pompy ciepła Zawichost

Gruntowe pompy ciepła Zawichost to alternatywa dla pomp powietrznych. Energia pozyskiwana jest z wnętrza ziemi przy pomocy specjalnych wymienników pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. W ten sposób krążący w rurach płyn pozyskuje ciepło i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Zawichost są rzadziej wybieranym rozwiązaniem, ze względu na dość wysoką cenę (koszt odwiertów i trudniejszy montaż). Jednak większe koszty są rekompensowane przez doskonałą stabilność pracy o każdej porze roku. Posiadając większy budżet na system ogrzewania, warto przemyśleć wybór tego rozwiązania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Zawichost - dlaczego warto nam zlecić jej montaż?

W Energoklima działamy od kilkunastu lat na terenie obejmującym trzy województwa. Montaż pomp ciepła Zawichost to jedna z usług, które wykonujemy praktycznie każdego dnia. Wyspecjalizowaliśmy się w nowoczesnych rozwiązaniach do domu i firmy. Możemy pochwalić się setkami działających instalacji grzewczych wykorzystujących pompy ciepła. Każdy montaż pomp ciepła Zawichost jest przeprowadzony po wstępnej rozmowie z klientem, poznaniu jego potrzeb oraz obliczeniu odpowiedniego zapotrzebowania na energię do domu. Dzięki temu możemy dobrać idealną moc pompy, która zapewni Ci komfortowe i ekonomiczne działanie. Montaż pomp ciepła Zawichost wykonujemy zarówno w już istniejących budynkach, jak i tych aktualnie budowanych.

Pompa ciepła Zawichost powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

W czasie 14 lat działalności zamontowaliśmy setki pomp. Zobacz, jak pracujemy! Przekonaj się o naszych możliwościach!

Stoisz przed wyborem systemu ogrzewania do swojego domu? Może planujesz jego wymianę? Odezwij się do nas!

Przemyślany wybór systemu ogrzewania jest niezwykle ważny, biorąc pod uwagę późniejsze koszty jego eksploatacji. Jeśli myślisz nad pompą ciepła, masz pytania i chciałbyś uzyskać odpowiedzi na nie, odezwij się do nas. Konsultanci Energoklima są do twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu. Nasz zespół odpowie na twoje wątpliwości, doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniej jednostki. Wspólnie z nami stworzysz energooszczędny dom na miarę naszych czasów. Decydując się na montaż pompy, masz możliwość wykorzystania dofinansowania do pomp ciepła z programu "Moje ciepło". Dzięki temu możesz odzyskać nawet 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w dogodny dla siebie sposób.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.