Pompy ciepła Białobrzegi. Rozwiązanie stworzone z myślą o czystym powietrzu

Stworzone z myślą o środowisku i ograniczeniu ilości potrzebnej energii do ogrzania domu, pompy ciepła Białobrzegi, są bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Dzięki nim dbasz o środowisko, oszczędzasz swój czas i pieniądze, które musisz przeznaczyć na utrzymanie domu. W zależności od rodzaju pompy, ta inwestycja zwróci się w czasie około 10 lat. Późniejsza jej eksploatacja to czysty zysk. W naszej ofercie posiadamy pompy renomowanych firm jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin, które możemy zamontować w każdej kotłowni. Pompa ciepła Białobrzegi jest doskonałym pomysłem, zwłaszcza jeśli posiadasz instalację fotowoltaiki. Dzięki temu pokryjesz potrzebne do pracy pompy zapotrzebowanie energetyczne. Dzięki temu stworzysz samowystarczalny dom. Zapytaj o to kompleksowe rozwiązanie naszego eksperta, który przygotuje odpowiednią ofertę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrzne pompy ciepła Białobrzegi. Doskonałe i szybkie w montażu

Lekka pompa ciepła BIałobrzegi na elewacji budynku

Pompa ciepła Białobrzegi powietrze — woda to numer jeden wśród wybieranych rozwiązań grzewczych w nowoczesnym budownictwie. Szybki i łatwy montaż, możemy zrealizować nawet w jeden dzień roboczy. Pompy ciepła Białobrzegi powietrze — woda wykorzystują ciepło z powietrza i przy pomocy energii elektrycznej wytwarzają ciepło, które następnie przekazują do twojej instalacji CO i CWU. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w naszym artykule na ten temat.
Pompa jest praktycznie bezobsługowa i dzięki odpowiednio ustawionej automatyce nie musimy się martwić o ciepłą wodę i ogrzewanie. Pompa ma praktycznie same plusy, jednak ma też jedno ograniczenie. Mowa tu o dolnej temperaturze pracy. W temperaturze poniżej -25°C spada wydajność pompy, co może doprowadzić do niedogrzania wody w układzie. Ma to bezpośredni wpływ na ciepło w domu.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła BIałobrzegi firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowe pompy ciepła Białobrzegi. Pewne źródło ciepła — czy jest warte swojej ceny?

Odpowiedź brzmi tak! Zasada przekazywania ciepła jest podobna jak w przypadku powietrznej pompy ciepła. Różnica polega jednak sposobie pozyskiwania ciepła z otoczenia. Gruntowa pompa ciepła Białobrzegi wykorzystuje w tym celu specjalne wymienniki ciepła pionowe lub poziome. Wypełnione specjalnym roztworem pobierają i przekazują energię do twojej domowej instalacji CO i CWU. Pompy te cechuje duża stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna. Jednak ze względu na wyższą cenę, na którą wpływa trudniejszy montaż i wykonanie odwiertów lub wykopów, to rozwiązanie nie cieszy się dużą popularnością. Jeśli posiadasz większy budżet na ogrzewanie, to rozwiązanie będzie idealne.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego warto zlecić nam montaż pompy ciepła?

W Energoklima pompy ciepła nie mają przed nami tajemnic. Grupa specjalistów, wchodzących w skład naszych ekip montażowych przeprowadzi dla Ciebie profesjonalny montaż pompy ciepła Białobrzegi. Poprawnie wykonana instalacja ma ogromny wpływ na działanie pompy ciepła i koszt jej późniejszej eksploatacji. Przed przystąpieniem do montażu prac montażowych przygotowujemy miejsce na pompę ciepła Białobrzegi zlokalizowaną minimum 30 cm od ściany budynku. Jednostkę ustawiamy na betonowym cokole lub systemowej konstrukcji na wysokości minimum 40 cm od gruntu. Niektóre pompy ciepła, które mają niewielką wagę, możemy zamontować na elewacji budynku. Doprowadzenie wszystkich niezbędnych przewodów i rur, a następnie sprawdzenie szczelności, to ostatnie etapy montażu.
Pompy ciepła Białobrzegi wykonamy zarówno w nowo powstającym budynku, jak i również w już istniejącym.

Pompa ciepła BIałobrzegi z kompletną instalacją wewnątrz domu

Zobacz nasze realizacje

Od 14 lat pracujemy, montując pompy ciepła w regionie województwa podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. W tym czasie wykonaliśmy mnóstwo systemów ogrzewania. Zobacz efekty naszej pracy i sprawdź wszystkie nasze realizacje.

Jesteś zainteresowany pompą ciepła do swojego domu w Białobrzegach?

Doskonale trafiłeś! Oferujemy pompy ciepła renomowanych producentów o różnych parametrach. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, dopasowanego do twojego budżetu i potrzeb. Nasi eksperci od montażu dysponują ogromną wiedzą. Dzięki czemu instalacja nowoczesnej konstrukcji w dowolnej kotłowni nie stanowi dla nich problemu. Jesteśmy dostępni do twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu.
Dzięki inwestycji w nowoczesną pompę ciepła Białobrzegi stworzysz ekologiczny dom przyjazny dla środowiska. Wykorzystaj dostępne dofinansowanie do pomp ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów inwestycji. Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami. Zapytaj o dostępność i ceny pomp ciepła!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.