Nowoczesne pompy ciepła Żołynia do ogrzewania Twojego domu

Pompy ciepła Żołynia to ekologiczne, bezobsługowe i wydajne urządzenia do ogrzewania domu. Zyskują coraz większą popularność wśród Polaków i skutecznie wypierają tradycyjne metody ogrzewania domu. Pompa ciepła Żołynia pobiera niewielką ilość energii elektrycznej i oddaje nawet 5 krotność pobranej energii w postaci ciepła. To wydajne rozwiązanie wspólnie z instalacją fotowoltaiczną tworzy kompletny system, który zapewni Ci darmową energię i ciepłą wodę. Dzięki temu twój dom stanie się samowystarczalny, aty oszczędzisz na rachunkach. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego konsultanta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Czy pompa ciepła Żołynia powietrze — woda sprawdzi się w twoim domu?

Pompa ciepła Żołynia

Odpowiedź jest prosta — oczywiście, że tak. Pompy ciepła Żołynia powietrze — woda, to wydajne urządzenia, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się ciepłem w domu, nie emitując przy tym ani grama szkodliwych gazów do atmosfery. Odzyskując energię z powietrza, urządzenie wytwarza ciepło, które następnie przekazuje do domowej instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu. Jedynym ograniczeniem tego rodzaju pomp jest minimalna temperatura pracy. Poniżej -25°C wydajność pompy spada, co skutkuje niedogrzaniem wody w systemie. Na szczęście siarczyste mrozy na takim poziomie są już niezwykle rzadko spotykane.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Żołynia firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy gruntowa pompa ciepła Żołynia jest warta swojej ceny?

Gruntowe pompy ciepła Żołynia to alternatywa dla pomp powietrznych. Energia cieplna pozyskiwana jest z wnętrza ziemi przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych czynnikiem chłodniczym. Krążący w rurach czynnik pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Żołynia są mało popularnym rozwiązaniem, ze względu na dość wysoką cenę (koszt odwiertów i trudniejszy montaż). Jednak większe koszty są rekompensowane przez doskonałą stabilność pracy o każdej porze roku. Posiadając większy budżet, warto wybrać to rozwiązanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła Żołynia — dlaczego warto skorzystać z naszego doświadczenia?

Na rynku istnieje i stale powstaje setki nowych firm, zajmujących się montażem pomp. Jednak nie wszystkie posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, co często przekłada się na niższą cenę usługi. Cena jednak nie idzie w parze z jakością, dlatego nie warto ryzykować. W Energoklima zajmujemy się montażem pomp ciepła od ponad 14 lat. Korzystając z urządzeń znanych producentów, tworzymy komfortowe systemy ogrzewania. Montaż pomp ciepła Żołynia wykonywany przez nas to gwarancja najwyższej jakości świadczonej usługi. Jesteśmy w stanie zamontować to nowoczesne rozwiązanie grzewcze w każdym budynku. Świadczymy regularny serwis montowanych przez nas pomp.

Pompa ciepła Żołynia powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem pomp ciepła w Żołyni. W tym czasie wyposażyliśmy setki domów w ten nowoczesny system ogrzewania. Zobacz, co potrafimy i jak pracujemy na co dzień.

Stoisz przed wyborem pompy ciepła Żołynia do swojego domu? Skorzystaj z naszej pomocy

W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Są wśród nich Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Nasi specjaliści pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół montażowy profesjonalnie zainstaluje urządzenie w Twoim domu. Przygotowywane przez nas rozwiązania dla domu idealnie pasują do potrzeb współczesnego, ekologicznego budownictwa. Inwestując w pompę ciepła Żołynia, wykonujesz pierwszy krok w kierunku stworzenia energooszczędnego domu na miarę naszych czasów. Dowiedz się, jak skorzystać z dofinansowania pompy ciepła. Odzyskaj do 45% kosztów całej inwestycji z programu "Moje ciepło". Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.