Pompy ciepła Tomaszów Lubelski - zainwestuj i ciesz się ekologicznym systemem ogrzewania

Nowoczesne pompy ciepła Tomaszów Lubelski to systemy, które pozwalają na ekologiczne ogrzewanie budynku. Urządzenia renomowanych marek, takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra lub Daikin pozwalają ogrzewać dom przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Wykorzystując pompy ciepła Tomaszów Lubelski, możesz znacząco obniżyć swoje rachunki lub całkowicie je wyeliminować, łącząc pompę z fotowoltaiką. Zapytaj o więcej korzyści wynikających ze stosowania tego rozwiązania naszego eksperta. Dołącz do naszych klientów, którzy wykorzystali te ekologiczne technologie w swoich domach.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Wydajna i skuteczna pompa ciepła Tomaszów Lubelski powietrze - woda

Pompa ciepła Tomaszów Lubelski przy elewacji nowego budynku

Najczęściej wybierana opcja wśród naszych klientów, jak i w skali całego kraju. Dzięki szybkiemu montażowi i korzystnej cenie powietrzna pompa ciepła coraz mocniej wypiera tradycyjne piece na węgiel, gaz czy pellet. Zasada działania pompy jest prosta i polega na pobraniu energii cieplnej z powietrza do czynnika chłodniczego w urządzeniu. W trakcie procesu wytwarza się ciepło, które następnie jest oddawane do instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Jedyną wadą tej pompy jest temperatura zewnętrza, w której może efektywnie pracować. Przy temperaturze poniżej -25°C efektywność jej pracy znacząco spada. Powoduje to niedogrzanie wody w instalacji.

Jednostka zewnętrzna pompy ciepła Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowe pompy ciepła Tomaszów Lubelski. Wysoka jakość i pewne ciepło o każdej porze roku

Drugą wybieraną opcją jest gruntowa pompa ciepła Tomaszów Lubelski. To rozwiązanie gwarantuje stabilną pracę bez względu na temperaturę otoczenia. Przekazywanie energii cieplnej do instalacji odbywa się w podobny sposób jak w pompie powietrznej, jednak ciepło pozyskiwane jest z ziemi przy pomocy specjalnych kolektorów - poziomych lub pionowych. Gruntowa pompa ciepła Tomaszów Lubelski ze względu na wyższą cenę, na którą wpływa trudniejszy montaży i konieczność wykonania odwiertów jest rzadziej montowana. Posiadając jednak większy budżet na zmianę systemu ogrzewania, warto zdecydować się na ten rodzaj pompy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła na terenie Tomaszowa Lubelskiego i okolic

Pompy ciepła to zaawansowane technologicznie urządzenia, które wymagają odpowiedniego montażu. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że cały montaż będzie wykonany poprawnie, zleć go specjalistą z Energoklima! Nasz zespół tworzą osoby, znakomicie rozumiejące działanie pomp, które nie mają przed nimi żadnych tajemnic! Pompy ciepła Tomaszów Lubelski jesteśmy w stanie wykonać w każdym rodzaju budynku. W przypadku budowy nowego domu warto odpowiednio wcześnie pomyśleć o montażu pompy ciepła. Pomożemy Ci w odpowiednim przygotowaniu niezbędnych przewodów i okablowania, aby później mogły je przykryć tynki wewnętrzne. Z naszą pomocą uzyskasz doskonałe i w pełni ekologiczne źródło ogrzewania swojego domu. Odkryj możliwości, jakie płyną z pomp ciepła Tomaszów Lubelski i ciesz się nimi we własnym domu.

Pompa ciepła Tomaszów Lubelski w trakcie montażu

Zobacz nasze realizacje

W historii naszej firmy mamy wiele ciekawych, trudnych, jak i łatwych montaży pomp ciepła. Część naszej pracy możesz zobaczyć i przekonać się, że znamy się na rzeczy. Już dziś zrezygnuj z konwencjonalnego ogrzewania na rzecz ekologicznego rozwiązania!

Zmień z nami swój system ogrzewania. Zapytaj o dostępne pompy ciepła i ich czas realizacji w Tomaszowie Lubelskim

Ekologiczne rozwiązania coraz mocniej wkraczają do naszych domów, pozwalając nam zmniejszać koszty ich utrzymania oraz podnosząc komfort użytkowania. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia i wybierz pompę ciepła Tomaszów Lubelski, która będzie ogrzewać twój dom. Dzięki niej wykonasz pierwszy krok do stworzenia ekologicznego domu. Wykorzystaj jeszcze możliwość dofinansowana do pompy ciepła. Sprawdź, czy Ci przysługuje i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz. Odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz pomożemy w wyborze i wycenie inwestycji!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.