Nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne pompy ciepła Jeżowe

Ekologia w dzisiejszych czasach odgrywa dużą rolę. Postępujące zmiany klimatyczne zmuszają nas bardziej świadomych wyborów z myślą o naturze. Pompy ciepła Jeżowe to urządzenia, które powstały z myślą ekologicznym i tanim ogrzewaniu domu. Wykorzystują zewnętrzne źródła ciepła (powietrze lub ziemia) i przekształcają je w energię, którą przekazują do domowej instalacji grzewczej. Wykorzystanie pompy ciepła Jeżowe pozwala zadbać o naturę oraz oszczędzić twój czas i pieniądze. Warto również podkreślić, że łącząc pompy ciepła razem z instalacją fotowoltaiczną, możesz praktycznie wyeliminować koszty związane z ogrzewaniem. Twój dom stanie się samowystarczalny, a ty zaoszczędzisz na rachunkach. Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązanie tego typu. Porozmawiaj o tym z naszym doradcą. Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej szczegółów i uzyskaj wycenę całej inwestycji.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Bezobsługowy system ogrzewania domu z pomocą pompy ciepła powietrze - woda

Pompa ciepła Jeżowe w nowopowstającym budynku

Automatyczna praca niewymagająca uwagi użytkownika to jedna z największych zalet pomp ciepła. Dodatkowo szybki montaż i przystępna cena pompy ciepła Jeżowe to dodatkowe atuty, dla których Polacy decydują się na montaż pompy w wersji powietrze — woda. Zasada działania jest prosta, a dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w artykule, który przygotowaliśmy na ten temat.
Pompa odzyskująca ciepło z powietrza ma jednak jedno ograniczenie. Jest nim temperatura zewnętrzna powietrza. O ile wysoka temperatura nie ma na nią wpływu, to zbyt niska, sięgająca poniżej 25°C, może spowodować spadek wydajności pompy. Przyczynia się to do niedogrzania wody w instalacji CO i CWU, a więc w domu może być chłodniej zimą. Na szczęście w większości naszego kraju takie siarczyste mrozy należą do rzadkości.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Jeżowe firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Stabilne źródło ciepła o każdej porze roku — gruntowa pompa ciepła Jeżowe

Gruntowa pompa ciepła z kolei jest odporna na zmiany temperatury powietrza, ponieważ ciepło pobiera z wnętrza ziemi.Przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem, pozyskuje ciepło, a następnie przekazuje je do domowej instalacji CO i CWU. Pompy ciepła Jeżowe wykorzystujące ciepło z ziemi są mało popularnym rozwiązaniem, ze względu na dość wysoką cenę i wymagane formalności. Głębokie na 100 m odwierty są kosztowne, do tego dochodzą dodatkowe materiały i trudniejszy montaż. Mimo to stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna, jest jej ogromną zaletą. Dlatego posiadając większy budżet warto rozważyć wybór tego rozwiązania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pompy ciepła Jeżowe — dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy doświadczoną ekipą z mnóstwem wykonanych instalacji na koncie. Mamy ogromną wiedzę na temat pomp ciepła i profesjonalnie potrafimy wykonać cały system w dowolnym budynku. Działamy sprawnie i terminowo, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i regularny serwis, który jest niezbędny w trakcie użytkowania pompy. Zaufało nam już setki klientów z terenu trzech województw. Wykorzystaj nasze doświadczenie i ekipę specjalistów i ciesz się wydajnie działającym systemem ogrzewania w swoim domu.

Pompa ciepła Jeżowe powietrze-woda podczas instalacji przez montera

Zobacz nasze realizacje

Pracujemy w branży od ponad 14 lat. W tym czasie wykonaliśmy setki instalacji grzewczych z wykorzystaniem pomp ciepła Jeżowe. Ekologiczne rozwiązanie świetnie przyjęło się w domach naszych klientów. Zobacz, jak wykonaliśmy zleconą nam pracę!

Chcesz zamontować pompę ciepła w swoim domu? Skorzystaj z naszej oferty

W Energoklima zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań umożliwiających tanie i ekologiczne ogrzewanie budynków. Korzystając z pomp ciepła topowych marek takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin dostępnych w naszej ofercie, możesz wkroczyć w dobę ekologii i wygodniejszego życia w swoim domu. Oferowane przez nas rozwiązania współpracują z systemami obsługi domu wykorzystującymi nowoczesne standardy automatyzacji. Nasza wykwalifikowana kadra doradców pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego rozwiązania do Twojego domu. A zespół od montażu profesjonalnie zamontuje pompę w Twoim domu. Inwestycja w pompę ciepła Jeżowe pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu. Skorzystaj z jeszcze dostępnego dofinansowania do pomp ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Zapytaj o dostępność pomp i przygotowanie wyceny!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.