Ekologiczny sposób ogrzewania domu. Zainwestuj w pompy ciepła Kraśnik

Pompy ciepła Kraśnik w połączeniu z systemami OZE pozwalają na stworzenie samowystarczalnych domów, w przypadku których opłaty związane z mediami są minimalne. Oznacza to również niezależność energetyczną, która w XXI wieku staje się bardzo ważna. Pompy ciepła Kraśnik to bezobsługowe, ekologiczne, wydajne rozwiązanie, które zyskało ogromną popularność wśród polaków i zaczęło wypierać tradycyjne systemy ogrzewania domu. Pompa ciepła Kraśnik oraz fotowoltaika to idealna para, dzięki której możesz zapewnić darmowe ciepło i energię elektryczną do swojego domu! Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego konsultanta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrzne pompa ciepła Kraśnik

Pompa ciepła Krasnik na fundamencie betonowym

Najpopularniejsze obecnie powietrzne pompy ciepła Kraśnik skutecznie zyskują coraz więcej zwolenników. Ich szybka instalacja, stosunkowo niewielki koszt zakupu i bezobsługowa praca, zdecydowanie zachęcają do zakupu. Prosta, a zarazem genialna zasada działania powietrznej pompy ciepła Kraśnik sprawia, że rządzenie odzyskuje ciepło z powietrza i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Urządzenie ma jednak wadę, którą jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy. Może to przyczynić się do niedogrzania wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Kraśnik

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Kraśnik

Gruntowe pompy ciepła Kraśnik choć droższe, także są wybierane przez klientów. Energia cieplna pozyskiwana jest z wnętrza ziemi przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. Krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Kraśnik ze względu na cenę wynikającą z trudniejszego montażu i konieczności wykonania odwiertów są rzadziej wybierane. Mimo to jest to rekompensowane przez doskonałą stabilność pracy i jednakowo ciepłą wodę o każdej porze roku!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła na terenie Kraśnika i okolic

Jeśli zależy Ci na bezawaryjnej oraz wydajnej pracy pompy ciepła postaw na Energoklima! Montaż pompy ciepła Kraśnik to kluczowy etap, od którego zależy prawidłowe działanie całego systemu. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła są montowane przez ekspertów, którzy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz mnóstwo doświadczenia. Szkolimy naszą kadrę, ponieważ chcemy, aby do naszych klientów trafiły najnowocześniejsze rozwiązania. Z naszą pomocą możesz uzyskać niezależność energetyczną i zwrot środków już w 10 lat po inwestycji. Odkryj możliwości, jakie płyną z pomp ciepła Kraśnik i ciesz się nimi we własnym domu.

Osprzęt pompy ciepła Kraśnik w kotłowni

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Ile kosztuje montaż pompy ciepła Kraśnik typu powietrze — woda?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od kilku czynników. Pod uwagę bierzemy m.in. odległość między jednostkami, ilość zużytych materiałów i ilość godzin spędzonych przy montażu. W zależności od wybranego modelu i mocy pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Czy fotowoltaika może pomóc w obniżeniu kosztów eksploatacji pompy ciepła?

Jak najbardziej. Zapotrzebowanie na energię elektryczną można pokryć częściowo lub całkowicie produkowaną energią z instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu możesz wyeliminować rachunki za energię elektryczną.

Ile wynosi koszt eksploatacji pompy ciepła w ciągu roku?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Kraśnik zależą od całkowitego zapotrzebowania budynku na energię cieplną, izolacji termicznej oraz współczynnika COP urządzenia. Lepiej ocieplony dom oraz wyższy współczynnik COP, skutecznie obniża te koszty. Przyjmuje się, że koszt energii elektrycznej potrzebnej do obsługi pompy dla domu 120 mkw waha się między 1500 zł a 4000 zł. Jednak ostateczna cena zależy od aktualnych cen energii.

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Jeśli instalacja grzewcza budynku wykorzystuje wodę, to nie ma technicznych przeciwwskazań, aby pompa współpracowała z tradycyjnymi grzejnikami. Jednak grzejniki nie są polecane. Pompa ciepła lepiej sprawdzi się współpracując z ogrzewaniem podłogowym.

Czy pompa ciepła Kraśnik nadaje się do starych budynków?

Technologię wykorzystującą pompy ciepła można zastosować w każdym budynku, bez względu na jego wiek. Ważne, aby instalacja grzewcza budynku wykorzystywała wodę do ogrzewania pomieszczeń.

Ile trwa montaż pompy ciepła?

Montaż pompy ciepła Kraśnik typu powietrze — woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2 — 3 dni. W przypadku gruntowych pomp montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów lub wykopów i uzyskania niezbędnych pozwoleń.

Zobacz nasze realizacje

Postaw na pompy ciepła Kraśnik. Zrezygnuj z konwencjonalnego ogrzewania i wykorzystaj ekologiczne rozwiązanie jak setki naszych klientów. Zobacz, jak pracujemy!

Chcesz zainwestować w ekologiczne ogrzewanie? Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Kraśnik

Jeśli decydujesz się na montaż pompy ciepła w Kraśniku lub okolicy, zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty naszych usług. Oferujemy serwis, a także pomagamy w przygotowywaniu instalacji na etapie projektowania budynku lub wdrożeniu ich do gotowej budowli. Korzystamy z pomp ciepła topowych producentów takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin. Pompa ciepła Kraśnik to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu na miarę naszych czasów. Przeczytaj, czy załapiesz się na dofinansowanie do pompy ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.