Przyjazne dla środowiska pompy ciepła Połaniec

Inwestycja w energooszczędne rozwiązania, zwłaszcza obecnie jest bardzo istotna. Pompy ciepła Połaniec to ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie do ogrzewania budynków. Ostatnio tego typu urządzenia stały się niezwykle popularne na Polskim rynku. Ich praca nie wiąże się z emisją żadnych szkodliwych substancji do atmosfery, dlatego przyczyniają się one do poprawy jakości powietrza w twoim otoczeniu. Rezygnując z tradycyjnego kopciucha na rzecz inwestycji w pompę ciepła Połaniec, tylko zyskujesz. Poza ekologicznymi aspektami dzięki pompie oszczędzasz czas, pieniądze i masz bezobsługowe źródło ciepła. Instalacje tego typu można łączyć z innymi ekologicznymi rozwiązaniami. Pompy ciepła Połaniec razem z systemem fotowoltaiki tworzą duet idealny, który dobrze ustawiony może zapewnić Ci darmowe ciepło i energię elektryczną przez cały rok! Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Nowoczesne pompy ciepła Połaniec powietrze — woda

Pompa ciepła Połaniec na dachu budynku

Pompy ciepła Połaniec powietrze — woda to urządzenia, które odzyskują ciepło zgromadzone w powietrzu i przekazują zgromadzone ciepło do domowej instalacji wodnej. Typ powietrze — woda, to obecnie najczęściej instalowane rozwiązanie ze względu na szybką instalację oraz przystępny cenowo koszt zakupu całego systemu. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda jest bardzo prosta. Urządzenie ogrzewając czynnik chłodniczy powietrzem we współpracy z energią elektryczną, wytwarza i oddaje ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w naszym artykule na ten temat. Jedynym ograniczeniem tej pompy jest dolna temperatura pracy. Zbyt niska temperatura powietrza zimą sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy. Przez to woda w domowej instalacji CO i CWU może nie osiągnąć odpowiedniej temperatury.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Połaniec firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Pewne źródło ciepła z gruntową pompą ciepła Połaniec

Gruntowa pompa ciepła Połaniec wykorzystuje ciepło pochodzące z wnętrza ziemi przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych. Wypełnione specjalnym płynem odbierają zgromadzone w ziemi ciepło i przekazują pozyskaną energię do domowej instalacji CO i CWU. Ze względu na wysoką cenę i trudniejszy montaż gruntowe pompy ciepła są rzadziej wybieranym rozwiązaniem. Jednak mając większy budżet na ten cel, zdecydowanie polecamy to rozwiązanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Połaniec — ekspercki montaż, obsługa i serwis

Jeśli szukasz ekspertów od pomp ciepła, to znakomicie trafiłeś. Świadczymy profesjonalne usługi montażu pomp ciepła topowych marek takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin. Dzięki naszej pomocy możesz wkroczyć w dobę ekologii i komfortowego życia w swoim domu. Montaż pomp ciepła Połaniec wykonywany przez nas to gwarancja najwyższej jakości świadczonej usługi. Wykonujemy kompleksowy montaż wszystkich oferowanych przez nas pomp w starych, jak i nowo powstających budynkach. Oferujemy także regularny serwis pomp ciepła Połaniec, zgodnie z zaleceniami producentów tych urządzeń.

Pompa ciepła Połaniec podłączona do domowej instalacji CO i CWU

Zobacz nasze realizacje

Energooszczędne pompy ciepła Połaniec świetnie sprawdzają się w coraz większej ilości polskich domów. Zobacz, jak przeprowadziliśmy niektóre z naszych montaży i przekonaj się, że znamy się na swoim fachu!

Szukasz firmy, która zajmie się montażem pompy ciepła w twoim domu? Zapytaj nas o ofertę!

W naszej stałej ofercie znajduje się kilkadziesiąt sprawdzonych przez nas pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Nasi doradcy pomagają w doborze mocy urządzenia oraz dopasują cały system do twojego budżetu. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Przygotowywane przez nas kompleksowe rozwiązania dla domu idealnie pasują do potrzeb współczesnego, ekologicznego budownictwa. Inwestując w pompę ciepła Połaniec, tworzysz ekologiczny dom na miarę naszych czasów. Dowiedz się, jak skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.