Ekologiczny sposób ogrzewania domu przy pomocy pompy ciepła Lubaczów

Dynamicznie zmieniające się ceny paliw kopalnych, rosnące zapotrzebowanie i trudności z ich dostępnością sprawiły, że coraz częściej szukamy alternatywnych sposobów ogrzewania domów. Jednym z tego typu rozwiązań są pompy ciepła Lubaczów, które odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu przekazują ją do domowej instalacji CO i CWU. Bezobsługowa praca, wysoka wydajność i niskie zużycie prądu to ich główne zalety. Dzięki temu pompy ciepła Lubaczów skutecznie wypierają tradycyjne systemy ogrzewania. Dzięki nim także przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza. Pompa ciepła Lubaczów do swojej pracy potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej, którą możesz sam wyprodukować. Montaż fotowoltaiki o odpowiedniej mocy pozwoli Ci zaspokoić w pełni zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną. Zapytaj o takie kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Lubaczów powietrze — woda

Pompa ciepła Lubaczów firmy Aux umieszczona na dachu

Korzystne cenowo, skuteczne w ogrzewaniu i szybkie w montażu pompy ciepła Lubaczów powietrze — woda, to najczęściej wybierane urządzenia grzewcze. Zasada działania pompy ciepła Lubaczów jest bardzo prosta. Urządzenia odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej przetwarza ją na ciepło, które oddaje do instalacji CO i CWU. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze — woda znajduje się w naszym artykule na ten temat.
Warto jednak wspomnieć, że ten sposób pozyskiwania ciepła ma jedno ograniczenie, którym jest temperatura powietrza. Zbyt niska temperatura poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy. Przyczynia się to bezpośrednio do niedogrzania wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Lubaczów firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowe pompy ciepła — energia z wnętrza ziemi

Gruntowe pompy ciepła Lubaczów choć droższe, są również wybierane przez klientów, którzy cenią sobie pewną i stabilną pracę urządzenia o każdej porze roku. W ich przypadku dolne źródło ciepła pochodzi z wnętrza ciepła. Energia cieplna pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych specjalnym roztworem. Krążący w rurach płyn pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do domowej instalacji CO i CWU. Wyższa cena tych pomp wynika z większej ilości materiałów potrzebnych do jej montażu i wykonania specjalnych odwiertów lub wykopów. Mimo to koszt jej instalacji jest rekompensowany przez doskonałą stabilność pracy i ciepłą wodę o każdej porze roku bez względu na niską temperaturę powietrza!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła na terenie Lubaczowa i okolic

Jeśli zależy Ci na bezawaryjnej oraz wydajnej pracy pompy ciepła postaw na naszych specjalistów! Zespół Energoklima tworzą osoby, znakomicie rozumiejące działanie systemów ogrzewania. Nowoczesne pompy ciepła nie mają przed nami żadnych tajemnic! Montaż pompy ciepła Lubaczów to kluczowy moment, od którego zależy prawidłowe działanie całego systemu w kolejnych latach. W trakcie montażu zadbamy o wszystkie kluczowe aspekty. Z naszą pomocą uzyskasz doskonałe i w pełni ekologiczne źródło ogrzewania swojego domu. Odkryj korzyści, jakie płyną z pomp ciepła i ciesz się nimi każdego dnia.

Pompa ciepła Lubaczów powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Postaw na pompę ciepła jak setki naszych klientów. Zrezygnuj z konwencjonalnego ogrzewania i wykorzystaj ekologiczne rozwiązanie. Zobacz, jak wygląda montaż pomp!

Chcesz zainwestować w nowoczesny system ogrzewania? Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła

Jeśli mieszkasz w Lubaczowie i zdecydowałeś się na montaż pompy ciepła, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła pochodzą od znanych firm, tworzących najbardziej wydajne i ekologiczne rozwiązania. Dzięki markom takim jak LG, Panasonic, Rotenso, Daikin i Mitsubishi możemy zapewnić najwyższy standard ogrzewania, który dodatkowo sprawi, że w Twoim portfelu każdego miesiąca zostanie znacznie więcej pieniędzy. Oferujemy serwis, a także pomagamy w przygotowywaniu instalacji na etapie projektowania budynku lub wdrożeniu ich do gotowego budynku. Pompa ciepła Lubaczów to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu energooszczędnego domu na miarę naszych czasów. Przeczytaj, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła, które przygotował rząd i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.