Wykorzystaj pompy ciepła Staszów do ekologicznego ogrzewania swojego domu

Niskie rachunki za ogrzewanie i ekologiczne podejście są możliwe do połączenia ze sobą. Wykorzystując pompy ciepła Staszów, można to osiągnąć. To nowatorskie źródło ogrzewania odzyskujące ciepło z powietrza lub gruntu pomoże Ci ograniczyć wydatki związane z utrzymaniem twojego domu. Pompy ciepła, które oferujemy to urządzenia pochodzące od znanych producentów tych urządzeń jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra czy Daikin. Dzięki nim możesz cieszyć się ciepłą wodą potrzebną do codziennego życia i do ogrzewania domu w okresie jesienno zimowym. Pompy ciepła Staszów są idealnym rozwiązaniem, które łącząc z fotowoltaiką, może pracować praktycznie za darmo. Produkowany przez panele prąd zaspokoi potrzebną energię elektryczną do pracy pompy. W naszej firmie możesz zamówić obydwa te rozwiązania. Zapytaj nas o kompleksowe rozwiązanie tego typu.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Staszów powietrze — woda są tak popularne?

Pompa ciepła Staszów

Niewielkie zużycie prądu, bezobsługowa praca i szybki sposób montażu wyróżniają pompy ciepła Staszów powietrze — woda. Dlatego mocno wpisały się w nowoczesne budownictwo i coraz bardziej wypierają tradycyjne sposoby ogrzewania. Zasada działania pompy jest prosta, a dokładny opis jak działa pompa ciepła, znajdziesz w naszym artykule na ten temat. W skrócie urządzenie to odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przekazuje wytworzone ciepło do domowej instalacji CO i CWU nie emitując przy tym ani grama dwutlenku węgla. Pompa ma jednak jedno ograniczenie, którym jest minimalna temperatura pracy. Poniżej -25°C wydajność pompy spada. Skutkiem tego jest niedogrzanie wody w układzie i niższą temperaturą powietrza w domu. Na szczęście siarczyste mrozy nie są już w naszym kraju zbyt częstym zjawiskiem, dlatego śmiało można wykorzystać to rozwiązanie w swoim domu.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Staszów firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy gruntowa pompa ciepła Staszów sprawdzi się w każdych warunkach?

Zdecydowanie tak. Pompa swoją skuteczność zawdzięcza dolnemu źródłu ciepła. W gruntowej pompie ciepło pozyskiwane jest z głębi ziemi przy pomocy specjalnych wymienników poziomych lub pionowych. Pozostała zasada działania jest identyczna, jak w powietrznej pompie. Gruntowe pompy ciepła pracują w każdych warunkach klimatycznych bez względu na temperaturę powietrza, dlatego sprawdzą się w każdej strefie klimatycznej, zapewniając Ci ciepło cały rok. Jedyną wadą tej pompy ciepła jest koszt jej instalacji, który jest sporo większy niż w przypadku powietrznej pompy. Jednak posiadając większy budżet na system ogrzewania zdecydowanie warto wybrać to rozwiązanie!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła w Staszowie — wykorzystaj nasze doświadczenie

Na rynku powstaje w ostatnim czasie mnóstwo firm zajmujących się montażem pomp. Jednak część z nich nie posiada niezbędnej wiedzy i doświadczenia, co często przekłada się na niższą cenę wykonania usługi. Niska cena jednak nie zawsze jest dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli chcemy zainwestować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie opłaca się więc ryzykować i lepiej wykorzystać wieloletnie doświadczenie fachowców z Energoklima. Zlecony nam montaż pompy ciepła Staszów będzie wykonany profesjonalnie i bez żadnych błędów. Dajemy gwarancję na nasze usługi i zapewniamy wydajne funkcjonowanie pompy przez najbliższe lata. Zapewniamy także profesjonalny serwis urządzeń zgodnie z zaleceniami producentów, który możesz nam zlecić w przyszłości.

Pompa ciepła Staszów powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Od 14 lat wykonujemy profesjonalne instalacje grzewcze wykorzystujące pompy ciepła. To wygodne i ekonomiczne rozwiązanie sprawiło, że pompy są coraz chętniej wybieranym źródłem ciepła. Zobacz, jak pracujemy!

Szukasz odpowiedniej pompy ciepła do domu w Staszowie? Skorzystaj z naszej pomocy

W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła o różnej mocy i wydajności. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia i dopasuje do budżetu, który możesz na to przeznaczyć. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu. Pompa ciepła Staszów to inwestycja, którą stworzysz ekologiczny dom w zgodzie ze środowiskiem. Wykorzystaj szansę na dofinansowanie do pompy ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.