Przyjazny dla środowiska system ogrzewania — pompy ciepła Radymno

Pompy ciepła Radymno to ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu tanio i w przyjazny dla środowiska sposób ogrzejesz swój dom. Urządzenia te skutecznie odzyskują ciepło z powietrza lub gruntu i przekazują je do twojej domowej instalacji CWU i CO. Rezygnując z tradycyjnego ogrzewania na rzecz inwestycji w pompę ciepła Radymno, tylko zyskujesz. Dzięki niej oszczędzasz swój czas, pieniądze i dbasz o środowisko. To bezobsługowe źródło ciepła można łączyć z innym nowoczesnym rozwiązaniem. Pompa ciepła Radymno razem z instalacją fotowoltaiczną tworzy duet idealny. Dobrze obliczony i skonfigurowany zestaw może zapewnić Ci darmowe ciepło i dodatkową energię elektryczną do wykorzystania w codziennym życiu! Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Radymno powietrze — woda są tak często wybierane?

Pompa ciepła Radymno

Pompy ciepła powietrze — woda to najchętniej wybierane rozwiązanie tego typu do ogrzewania domów. Swoją popularność zawdzięcza szybkiemu montażowi, wydajnej pracy i korzystnej cenie zakupu. Zasada działania pompy ciepła powietrze — woda Radymno jest prosta. W uproszczeniu urządzenie ogrzewa powietrzem czynnik chłodniczy. Czynnik zmienia stan skupienia, jest sprężany i wytwarza ciepło, które następnie przekazuje do domowej instalacji CO i CWU. Artykuł szczegółowo wyjaśniający jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa tego typu ma jednak pewne ograniczenie. Jest nią dolna temperatura pracy, w której może sprawnie spełniać swoje zadania. Temperatura poniżej -25°C powoduje spadek wydajności pompy. To z kolei przekłada się na niedostateczne ogrzanie wody w instalacji.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Radymno firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Radymno. Pewne źródło ciepła z głębi ziemi

Gruntowa pompa ciepła Radymno wykorzystuje ciepło zawarte wewnątrz ziemi. Aby pobrać tę energię, potrzebne są specjalne kolektory (rury) pionowe lub ułożone poziomo wypełnione czynnikiem chłodniczym. Krążący w rurach roztwór ogrzewa się, zmienia stan skupienia. Następnie powstały gaz jest sprężany i powstaje ciepło. Następnie powstała energia cieplna przekazywane jest w wymienniku ciepła do domowej istalacji CO i CWU. Gruntowa pompa ciepła Radymno gwarantuje dużo stabilniejszą pracę, bez względu na pogodę. Jednak większy koszt całego systemu, na który mają wpływ koszty odwiertów lub wykopu oraz dodatkowe elementy instalacji, skutecznie zniechęcają do jej wyboru.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny serwis i montaż pomp ciepła Radymno!

Specjaliści z Energoklima szybko i profesjonalnie przeprowadzą montaż pompy ciepła Radymno. Odpowiednie wykonanie montażu ma ogromny wpływ na późniejszą eksploatację urządzenia. Dlatego nie warto wybierać niesprawdzonych firm bez doświadczenia. Jesteśmy w stanie wykonać lub zmodernizować system ogrzewania w każdym budynku mieszkalnym. Wyposażymy twój dom w pompę ciepła Radymno sprawnie i terminowo. Dodatkowo zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i serwis, który jest niezbędny w trakcie eksploatacji pompy. Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów od montażu.

Pompa ciepła Radymno powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy setki domowych systemów ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła Radymno. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia!

Myślisz nad montażem pompy ciepła w swoim domu? Zapytaj nas o cenę i dostępność!

W naszej stałej ofercie posiadamy pompy ciepła pochodzące od takich producentów jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Sprawdzone przez nas w praktyce urządzenia i doświadczona kadra specjalistów zapewnią Ci dobrze dobrany i wykonany system ogrzewania. Pompa ciepła Radymno to inwestycja, która pozwoli Ci oszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.