Pompy ciepła Rzeszów. Ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie do Twojego domu

Nowatorskie rozwiązanie, jakim jest pompa ciepła Rzeszów, pozwala na bezobsługowe i ekologiczne ogrzewanie domu. Odyzskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompy ciepła Rzeszów o odpowiednio dobranej mocy, zapewnią Ci ciepły dom i wodę przez cały rok praktycznie bez twojej ingerencji. Obecnie montowane pompy ciepła to zaawansowane technologicznie urządzenia, które napędzane są energią elektryczną. Energię potrzebną do pracy pompy można zaspokoić przy pomocy fotowoltaiki. Dzięki czemu już nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić rachunkami za ogrzewanie i ciepłą wodę. Dodatkowo inwestując w pompy ciepła Rzeszów, możesz skorzystać z rządowego dofinansowania do pomp ciepła. Zobacz jakie warunki musisz spełnić.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrzne pompy ciepła Rzeszów. Szybkie w montażu rozwiązanie

Montowane przez nas powietrzne pompy ciepła Rzeszów to zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie ze względu na cenę i szybkość montażu. Nawet w jeden dzień jesteśmy w stanie wykonać tego typu system. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda Rzeszów jest prosta. Urządzenia odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej przetwarza ją na ciepło w instalacji CO i CWU. Powietrzne pompy ciepła Rzeszów muszą mieć jednak odpowiednie warunki do pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej-25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Rzeszów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowe pompy ciepła Rzeszów. Pewne i efektywne źródło ciepła

Gruntowe pompy ciepła Rzeszów wykorzystują ciepło pochodzące z wnętrza ziemi. Energia cieplna pozyskiwana jest przy pomocy kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych specjalnym roztworem. W ten sposób krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z wnętrza ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Ze względu na dosyć wysoką cenę (koszt odwiertów, trudniejszy montaż) gruntowe pompy ciepła Rzeszów są mało popularnym rozwiązaniem. Jednak duża stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna, jest jej ogromną zaletą. Dzięki temu masz pewność, że każdego dnia będziesz cieszyć się ciepłą wodą!

Montaż pomp ciepła Rzeszów - dlaczego warto nam zaufać?

Przeprowadzony przez specjalistów z Energoklima, montaż pomp ciepła Rzeszów to niezwykle istotny element, od którego zależy poprawne działanie całej instalacji. Zachowanie odpowiednich odległości, perfekcyjne wykonanie wszystkich połączeń i odpowiednie umiejscowienie całego systemu. To tylko część prac, jakie nasza ekipa wykonuje podczas montażu pomp ciepła Rzeszów. Przeprowadzony przez nas montaż pomp ciepła Rzeszów możemy wykonać zarówno w już istniejących budynkach, jak i tych aktualnie budowanych. W drugim przypadku montaż pompy ciepła Rzeszów jest szybszy i łatwiejszy dlatego warto odpowiednio wcześnie pomyśleć o tym rozwiązaniu.

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Jeśli górne źródło stanowi wodna instalacja ogrzewania, nie ma technicznych przeciwwskazań do tego, żeby pompa współpracowała z tradycyjnymi grzejnikami.

Ile kosztuje montaż pompy ciepła Rzeszów?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od wielu czynników. Najtańszym i najszybszym w montażu rozwiązaniem jest zakup i montaż urządzenia typu powietrze-woda. W zależności od rodzaju pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Ile kosztuje eksploatacja pompy ciepła?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Rzeszów zależą od całkowitego zapotrzebowania budynku na energię grzewczą oraz współczynnika COP urządzenia. Koszty ogrzewania domu 120 mkw wahają się między 1500 zł a 4000 zł (stan na rok 2022) w zależności od tego jaką pompę zastosujemy i czy nasz budynek ma dobrą izolację termiczną.

Kiedy warto wybrać pompę ciepła Rzeszów do swojego domu?

Technologię wykorzystującą pompy ciepła warto wybrać na terenach bez dostępu do sieci gazowej lub jeśli zależy nam ekologicznym i wydajnym źródle ogrzewania domu. Wówczas pompa sprawdzi się idealnie.

Ile trwa montaż pompy ciepła?

Montaż pompy ciepła Rzeszów typu powietrze-woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2—3 dni. W przypadku gruntowych pomp montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem pomp ciepła w Rzeszowie. W tym czasie wyposażyliśmy setki jednorodzinnych domów w ten nowoczesny system pozyskiwania energii cieplnej. Zobacz, co potrafimy i jak pracujemy na co dzień.

Interesuje Cię pompa ciepła Rzeszów, która sprawdzi się w Twoim domu?

Doświadczony zespół doradców i grupa fachowców od montażu pomp ciepła Rzeszów pomoże Ci w zrealizowaniu twojego marzenia o ekologicznym domu. Wykonamy audyt, obliczymy zapotrzebowanie energetyczne i zaproponujemy idealne rozwiązanie do twojego domu i pomożemy w uzyskaniu dofinansowania. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.