Nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne pompy ciepła Szczebrzeszyn

Pompy ciepła Szczebrzeszyn to ekologiczne, praktycznie bezobsługowe i wydajne urządzenia do ogrzewania domu. Zyskują coraz większą popularność wśród Polaków i skutecznie wypierają tradycyjne metody ogrzewania domu. Pompa ciepła Szczebrzeszyn pobiera niewielką ilość energii elektrycznej i oddaje nawet 5 krotność pobranej energii w postaci ciepła. To wydajne rozwiązanie wspólnie z fotowoltaiką tworzy kompletny system, który zapewni Ci tanią energię potrzebną do pracy pompy. Dzięki temu zapewnisz sobie ogrzewanie domu przez cały rok praktycznie za darmo. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego konsultanta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Bezobsługowy system ogrzewania domu z pomocą pompy ciepła powietrze — woda

Pompa ciepła Szczebrzeszyn na dachu budynku

Powietrzne pompy ciepła Szczebrzeszyn to obecnie najpopularniejszy wybór wśród naszych klientów. Zasada działania pompy powietrze — woda jest bardzo prosta. Urządzenie odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przy pomocy energii elektrycznej przetwarza ją na ciepło, które oddaje do domowej instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
To rozwiązanie posiada jedynie jedną wadę, którą jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Szczebrzeszyn firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Szczebrzeszyn — stabilne źródło ciepła o każdej porze roku

Drugi rodzaj to gruntowa pompa ciepła. To rozwiązanie jest odporne na zmiany temperatury powietrza, ponieważ ciepło pobiera z wnętrza ziemi. Przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem, pozyskuje ciepło, a następnie przekazuje je do domowej instalacji CO i CWU. Pompy ciepła Szczebrzeszyn wykorzystujące ciepło z ziemi są mało popularnym rozwiązaniem, ze względu na dość wysoką cenę, trudniejszy montaż i wymagane formalności związane z głębokimi odwiertami. Mimo to stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna, jest jej ogromną zaletą. Dlatego posiadając większy budżet, warto rozważyć wybór tego rozwiązania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła — dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jeśli szukasz ekspertów od pomp ciepła, to znakomicie trafiłeś. Świadczymy profesjonalne usługi montażu pomp ciepła na terenie trzech województw. Dzięki naszej pomocy możesz wkroczyć w dobę ekologii i komfortowego życia w swoim domu. Wykonany przez nas montaż pompy ciepła Szczebrzeszyn to gwarancja najwyższej jakości świadczonej usługi. Wykonujemy kompleksowy instalację wszystkich oferowanych przez nas pomp w starych, jak i nowo powstających budynkach. Oferujemy także regularny serwis pomp, zgodnie z zaleceniami producentów tych urządzeń.

Pompa ciepła Szczebrzeszyn powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Zainwestuj w pompy ciepła Szczebrzeszyn. Zrezygnuj z konwencjonalnego ogrzewania i wykorzystaj ekologiczne rozwiązanie jak setki naszych klientów. Zobacz, naszą pracę!

Stoisz przed wyborem pompy ciepła? Skorzystaj z naszej oferty

W Energoklima zajmujemy się instalacją zaawansowanych rozwiązań umożliwiających stworzenie ekologicznego domu. Korzystając z pomp ciepła topowych marek takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin dostępnych w naszej ofercie, możesz zacząć ogrzewać swój dom w ekologiczny i tani sposób. Nasza wykwalifikowana kadra doradców pomoże Ci w dopasowaniu odpowiedniej pompy do Twojego domu. A zespół od montażu profesjonalnie zamontuje ją Twoim domu. Inwestycja w pompę ciepła Szczebrzeszyn pomoże Ci w stworzeniu energooszczędnego domu. Skorzystaj dostępnego dofinansowania do pomp ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Zapytaj o dostępność pomp i przygotowanie wyceny!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.