Pompy ciepła Stalowa Wola. Rozwiązanie stworzone z myślą o czystym powietrzu

Stworzone z myślą o Twojej wygodzie pompy ciepła Stalowa Wola, są także ekologicznym rozwiązaniem. Dzięki nim zadbasz o środowisko, oszczędzisz swój czas, a także stworzysz samowystarczalny i ekologiczny dom. Inwestycja w pompę ciepła zwróci się w czasie około 10 lat, a późniejsze zyski to czysta korzyść. W naszej ofercie posiadamy pompy renomowanych firm jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin, które zamontujemy w każdej kotłowni. Wykorzystaj nasze doświadczenie i skorzystaj z kompleksowej z naszej kompleksowej oferty, w której znajdziesz m.in. montaż fotowoltaiki czy rekuperacji, które wspólnie z pompą ciepła Stalowa Wola zapewnią Ci minimalne straty ciepła i zerowe koszty za wykorzystanie energii elektrycznej.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrzne pompy ciepła Stalowa Wola. Doskonałe i szybkie w montażu rozwiązanie

Pompy ciepła powietrze — woda Stalowa Wola to numer jeden wśród wybieranych rozwiązań do domów jednorodzinnych. Szybki i łatwy montaż, który możemy zrealizować nawet w jeden dzień roboczy, to zdecydowanie duży atut. Pompy ciepła Stalowa Wola powietrze — woda wykorzystują ciepło z powietrza i przy pomocy energii elektrycznej przetwarzają je w ciepło do twojej instalacji CO i CWU. Przy odpowiednio ustawionej automatyce zyskujemy praktycznie bezobsługowe źródło ciepła. Pompa ma jednak swoje wady. W okresie zimowym, jeśli temperatura spadnie poniżej -25°C, spadnie także wydajność takiej pompy. Niesie to ze sobą efekt niedogrzania wody w instalacji CO i CWU, a więc spadek temperatury w domu.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Stalowa Wola

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Stalowa Wola. Pewne i efektywne źródło ciepła

Wykorzystujące ciepło pochodzące z wnętrza ziemi gruntowe pompy ciepła Stalowa Wola to efektywne i pewne źródło ciepła. Pionowe lub poziome kolektory wypełnione specjalnym roztworem pobierają ciepło z ziemi i przekazują ją do Twojej instalacji CO i CWU. Duża stabilność pracy, na którą nie ma wpływu temperatura zewnętrzna to zdecydowanie największy atut gruntowych pomp ciepła Stalowa Wola. Jednak ze względu na wyższą cenę, na którą wpływa trudniejszy montaż i wykonanie odwiertów lub wykopów, to rozwiązanie nie cieszy się dużą popularnością.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego warto zlecić nam montaż pompy ciepła Stalowa Wola?

W Energoklima zespół specjalistów przeprowadzi profesjonalny montaż pompy ciepła Stalowa Wola. Poprawnie wykonana instalacja ma ogromny wpływ na działanie pompy ciepła i koszt jej eksploatacji. Przed przystąpieniem do montażu prac montażowych zajmujemy się obliczeniem zapotrzebowania energetycznego twojego domu, aby dobrać pompę o odpowiedniej mocy. W kolejnym etapie przygotowujemy miejsce na pompę ciepła Stalowa Wola zlokalizowaną minimum 30 cm od ściany budynku. Jednostkę ustawiamy na betonowym cokole lub systemowej konstrukcji na wysokości minimum 40 cm od gruntu. Niektóre pompy ciepła, które mają niewielką wagę, możemy montować na ścianie budynku. Następnie doprowadzamy wszystkie niezbędne rury i przewody, sprawdzamy szczelność układu i nabijamy czynnikiem chłodniczym.
Pompy ciepła Stalowa Wola wykonujemy zarówno w istniejących budynkach, jak i nowo powstających. Jeśli jesteś obecnie na etapie budowy swojego domu to najlepszy moment, aby pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu miejsc i przewodów niezbędnych do podłączenia całego systemu.

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Ile kosztuje montaż pompy ciepła Stalowa Wola?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od wielu czynników. Najtańszym i najszybszym w montażu rozwiązaniem jest zakup i montaż urządzenia typu powietrze-woda. W zależności od rodzaju pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Jeśli górne źródło stanowi wodna instalacja ogrzewania, nie ma technicznych przeciwwskazań do tego, żeby pompa współpracowała z tradycyjnymi grzejnikami.

Ile kosztuje eksploatacja pompy ciepła?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Stalowa Wola zależą od całkowitego zapotrzebowania budynku na energię grzewczą oraz współczynnika COP urządzenia. Koszty ogrzewania domu 120 mkw wahają się między 1500 zł a 4000 zł (stan na rok 2022). Koszt eksploatacji zależy także od tego, jaką pompę zastosujemy i czy nasz budynek ma dobrą izolację termiczną.

Kiedy warto wybrać pompę ciepła Stalowa Wola do swojego domu?

Technologię wykorzystującą pompy ciepła warto wybrać na terenach bez dostępu do sieci gazowej lub jeśli zależy nam na ekologicznym i wydajnym źródle ogrzewania domu. Wówczas pompa sprawdzi się idealnie.

Ile trwa montaż pompy ciepła?

Montaż pompy ciepła Stalowa Wola typu powietrze-woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2—3 dni. W przypadku gruntowych pomp montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów i uzyskania pozwoleń.

Zobacz nasze realizacje

Pracujemy od ponad 14 lat na terenie trzech województw zajmując się m.in. montażem pomp ciepła w Stalowej Woli. Zdobyliśmy setki zadowolonych klientów, którzy regularnie do nas wracają. Zobacz, jak pracujemy i sprawdź wykonane przez nas realizacje.

Jesteś zainteresowany pompą ciepła do swojego domu w Stalowej Woli?

Oferujemy kompleksową pomoc w całym procesie montażu pompy ciepła Stalowa Wola. Od wyboru odpowiednich urządzeń do montażu całego systemu. Nasz zespół fachowców jest do twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas osobiście w naszej siedzibie w Stalowej Woli. Przedstaw nam swoje potrzeby i budżet, a my dobierzemy idealne rozwiązanie do twoich potrzeb. Pomożemy Ci także w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, aby uzyskać dofinansowanie do pomp ciepła. Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.