Pompy ciepła Przędzel — nowoczesne źródło ciepła dla twojej wygody

Pompy ciepła Przędzel są coraz chętniej wybieranym źródłem ogrzewania w polskich domach. Pompa ciepła Przędzel to urządzenie, które wykorzystując energię elektryczną, pozyskuje energię z powietrza lub gruntu i wytwarza ciepło, które następnie przekazuje do domowej instalacji CO i CWU. Odpowiedniej mocy urządzenie zapewni Ci stały dostęp do ciepłej wody, nie wymagając od Ciebie żadnej dodatkowej uwagi. Wszystko, o czym musisz pamiętać, to regularny serwis zgodny z zaleceniami producenta. Pompy ciepła Przędzel razem z instalacją fotowoltaiczną tworzą kompletne, ekologiczne i samowystarczalne rozwiązanie. Dzięki nim twój dom stanie się samowystarczalny, a twoje rachunki za ogrzewanie znacznie się obniżą.
Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem pomp ciepła na terenie trzech sąsiadujących województw — podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od doradztwa, aż do montażu i późniejszego serwisowania urządzeń.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Przędzel powietrze — woda cieszą się taką popularnością?

Pompa ciepła Przędzel

Pompy ciepła powietrze — woda są jednym z najbardziej ekologicznych tego typu rozwiązań. Korzystna cena urządzenia i niewielkie koszty eksploatacji zachęcają do jej instalacji. Zasada działania pompy jest bardzo prosta i polega na ogrzewaniu czynnika chłodniczego powietrzem i jego sprężaniu, w wyniku czego powstaje ciepło. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa ciepła Przędzel powietrze — woda ma jednak jedno ograniczenie. Temperatura powietrza sięgająca -25°C, powoduje spadek jej wydajności. Powoduje to niedogrzanie wody w układzie ciepłej wody. Sytuacje tego typu, mają jednak miejsce bardzo rzadko.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Przędzel firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Przędzel. Gwarantowana skuteczność ogrzewania o każdej porze roku

Drugi rodzaj pomp wykorzystuje ciepło pochodzące z głębi ziemi, dzięki temu gwarantuje ciepłą wodę w układzie o każdej porze roku. Zasada działania jest podobna jak w przypadku powietrznych pomp, jednak w tym przypadku ciepło pozyskiwane jest przy pomocy specjalnych kolektorów poziomych lub pionowych umieszczonych w ziemi. Gruntowe pompy ciepła ze względu na wyższą cenę wynikającą z trudniejszego montażu i konieczności wykonania odwiertów lub wykopów są rzadziej wybierane. Mimo to warto zastanowić się nad zwiększeniem swojego budżetu na ten cel i zainwestowanie w ten rodzaj systemu ogrzewania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła Przędzel — dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza firma zajmuje się montażem zaawansowanych rozwiązań umożliwiających tanie i ekologiczne ogrzewanie budynków. Korzystając z pomp ciepła topowych marek takich jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso dostępnych w naszej ofercie, możesz w wygodny sposób zadbać o ogrzewanie domu.
Przeprowadzony zgodnie ze sztuką przez specjalistów z Energoklima montaż pomp ciepła Przędzel to gwarancja, że cała instalacja będzie działać bez zarzutu. Jesteśmy w stanie zamontować pompę ciepła w każdym budynku.

Pompa ciepła Przędzel powietrze-woda na antywibracyjnym betonowym fundamencie

Zobacz nasze realizacje

Działamy na lokalnym rynku od ponad 14 lat. W tym czasie stworzyliśmy setki systemów ogrzewania z wykorzystaniem pomp ciepła Przędzel. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia!

Interesuje Cię zmiana systemu ogrzewania? Budujesz dom i szukasz ekologicznego źródła ciepła? Skontaktuj się z nami!

W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła od znanych producentów tych urządzeń. Nasz doradca pomoże Ci w obliczeniu zapotrzebowania energetycznego i dobierze odpowiednie urządzenie dopasowane do twoich możliwości finansowych. W kolejnym etapie nasz zespół montażowy profesjonalnie zainstaluje cały system w twoim domu. Pompa ciepła Przędzel to inwestycja, która z pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego energooszczędnego domu. Uzyskaj dofinansowanie pomp ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.