Nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne pompy ciepła Harasiuki

Pompy ciepła Harasiuki to świetne urządzenia, które sprawdzą się w ogrzewaniu twojego domu. Mogą się one pochwalić wydajną pracą, niskim zużyciem energii i zerową emisją szkodliwych gazów. Rozwiązanie to stale zyskuje coraz większą popularność wśród Polaków i mocno wypiera tradycyjne sposoby ogrzewania domu. Pompa do swojej pracy potrzebuje energii elektrycznej, którą możesz jej zapewnić, wykorzystując do tego celu fotowoltaikę. Wspólnie te dwa ekologiczne rozwiązania tworzą kompletny system, który pozwoli Ci ograniczyć rachunki za ogrzewanie domu do minimum. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego konsultanta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Harasiuki powietrze — woda

Pompa ciepłaHarasiuki

Pompy ciepła Harasiuki powietrze — woda to urządzenia, które wykorzystują ciepło zawarte w powietrzu i przekształcają je w energię, którą ogrzejesz wodę w swojej domowej instalacji. Typ powietrze — woda, to najpopularniejsze obecnie rozwiązanie ze względu na szybką instalację oraz koszt zakupu całego systemu. Zasada działania pompy ciepła Harasiuki powietrze — woda jest bardzo prosta. Urządzenie ogrzewając czynnik chłodniczy powietrzem, wytwarza, a nastepnie oddaje ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Jedynym ograniczeniem pompy jest jej dolna temperatura pracy. Zbyt niska temperatura powietrza zimą sięgająca poniżej -25°C, może wywołać spadek wydajności pompy. Co powodować może niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Harasiuki firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowe pompy ciepła Harasiuki. Pewne i efektywne źródło ciepła

Wykorzystujące energię pochodzącą z wnętrza ziemi, gruntowe pompy ciepła są pewnym źródłem ciepła bez względu na temperaturę na zewnątrz. Pionowe lub poziome kolektory wypełnione specjalnym roztworem pobierając ciepło z ziemi, przetwarzają ją w podobny sposób jak ich powietrzy odpowiednik. A następnie przekazują wytworzone ciepło do Twojej instalacji CO i CWU. Duża stabilność pracy to zdecydowanie największy atut gruntowych pomp ciepła Harasiuki. Dzięki nim możesz zapewnić optymalną temperaturę powietrza w swoim domu. Jednak ze względu na wyższą cenę, na którą wpływa trudniejszy montaż i wykonanie odwiertów lub wykopów, to rozwiązanie nie jest aż tak popularne. Warto jednak przy większym budżecie rozważyć wybór właśnie tego rodzaju pompy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła w miejsowości Harasiuki

Jeśli zależy Ci na bezawaryjnej oraz wydajnej pracy pompy ciepła postaw na naszych specjalistów! Zespół Energoklima tworzą osoby, znakomicie rozumiejące działanie nowoczesnych systemów ogrzewania. Pompy ciepła nie mają przed nami żadnych tajemnic! Montaż pompy ciepła Harasiuki to kluczowy element, od którego zależy prawidłowe działanie całego systemu w kolejnych latach. Szybko i profesjonalnie wykonamy montaż całego systemu ogrzewania pompą ciepła w twoim nowym domu lub wymienimy twój obecny system ogrzewania na ekologiczny. O regularny serwis i przegląd urządzenia także zadbamy. Odkryj korzyści, jakie płyną z pomp ciepła i ciesz się nimi każdego dnia.

Pompa ciepła Harasiuki powietrze-woda na elewacji budynku

Zobacz nasze realizacje

Zainwestuj w ekologiczny system ogrzewania. Wykorzystaj potencjał pomp ciepła. Zobacz, wykonaną przez nas pracę!

Pompy ciepła Harasiuki to przyszłość ogrzewania. Zapytaj o cenę i dostępność pomp w Energoklima

Nasze rozwiązania zawsze dobieramy na podstawie szczegółowego audytu z klientem. Zależy nam na tym, by zaproponowane przez nas rozwiązania były efektywne, nieprzewymiarowane i w sposób ekonomiczny mogło ogrzewać twój dom. Stawiamy wyłącznie na pompy od zaufanych dostawców jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Inwestycja w pompę ciepła Harasiuki pozwoli Ci zwiększyć domowy komfort oraz zadbać o otaczające Cię środowisko. Zacznij tworzyć energooszczędny dom na miarę XXI wieku z naszą pomocą. Przeczytaj, czy przysługuje Ci dofinansowanie do pompy ciepła, w programie "Moje ciepło" i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.