Pompy ciepła Łańcut - nowoczesne źródło ciepła w Twoim domu

Bezobsługowe, ekologiczne i wydajne - tak w 3 krótkich słowach można opisać pompy ciepła Łańcut. Polacy coraz chętniej korzystają z tego rozwiązania i montują pompy na potęgę w swoich domach, zastępując dotychczasowe tzw. kopciuchy. Pompa ciepła Łańcut to urządzenie, które wykorzystując energię elektryczną, przetwarza ciepło z powietrza lub gruntu i oddaje je do instalacji wodnej w naszym domu. Dobranie odpowiedniej mocy urządzenia zapewni Ci przez cały rok ciepłą wodę w instalacji CO i CWU. Wszystko odbywa się automatycznie, więc nie wymaga to twojego czasu ani dodatkowej pracy. Wszystko, o czym musisz pamiętać, to coroczny serwis. Pompy ciepła Łańcut razem z instalacją fotowoltaiczną tworzą duet idealny. Przy idealnie dobranych parametrach obydwu systemów, możesz cieszyć się energią elektryczną oraz ciepłem w domu przez najbliższe kilkadziesiąt lat nie płacąc za to ani grosza.
Od kilku lat zajmujemy się montażem pomp ciepła na terenie trzech sąsiadujących województw - podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od obliczeń i doradztwa, aż do montażu i późniejszego serwisowania urządzeń.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Powietrzne pompy ciepła Rzeszów. Szybkie w montażu rozwiązanie

Pompa ciepła Łańcut obok budynku

Zdecydowanie najpopularniejszym i najprostszym w użyciu rozwiązaniem są pompy ciepła Łańcut powietrze - woda, ponieważ cechują się one wysoką wydajnością i niezawodnością pracy. Instalacja, którą jesteśmy w stanie wykonać nawet w jeden dzień roboczy, nie stanowi dla nas problemu. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda Łańcut jest bardzo prosta. W dużym uproszczeniu urządzenie z pomocą energii elektrycznej odzyskuje ciepło z powietrza, a następnie przekazuje to ciepło do instalacji CO i CWU. Jedyną wadą pomp ciepła Łańcut powietrze-woda jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura poniżej -25°C skutkuje spadkiem wydajności pompy. To z kolei przekłada się na niedostateczne ogrzanie wody w instalacji centralnego ogrzewania ciepłej wody.

Jednostka zewnętrzna Rotenso pomy ciepła Łańcut

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowa pompa ciepła Łańcut. Pewne źródło ciepła o każdej porze roku

Wykorzystaj ciepło z wnętrza ziemi przy pomocy gruntowej pompy ciepła Łańcut. Energia cieplna pozyskiwana jest za pomocą kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych specjalnym roztworem. Krążący w rurach roztwór ogrzewa się i przekazuje ciepło z wnętrza ziemi do Twojej domowej instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła Łańcut nie są popularnym rozwiązaniem, ponieważ dość wysoka cena skutecznie odstrasza potencjalnych inwestorów. Problemem może być także możliwość wykonania odpowiednich odwiertów pionowych lub zbyt mała powierzchnia do ułożenia kolektorów poziomych. Mimo to jest to polecane rozwiązanie ze względu na wysoką stabilność pracy, na którą nie wpływa temperatura powietrza w ciągu roku.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pompy ciepła Łańcut - wykorzystaj nasze doświadczenie

Dobór i zakup urządzenia pochodzącego od sprawdzonego producenta to już połowa sukcesu. Drugą połowę stanowi odpowiedni montaż pompy ciepła Łańcut. Przeprowadzony przez doświadczonych fachowców z Energoklima da Ci pewność, że cała instalacja będzie działać poprawnie i wydajnie. W trakcie wykonywanego przez nas montażu pompy ciepła Łańcut przygotowujemy odpowiednie miejsce na urządzenie, prowadzimy wszystkie niezbędne przewody, sprawdzamy szczelność układu, nabijamy odpowiednim czynnikiem i sprawdzamy poprawność działania.
Montaż pompy ciepła Łańcut wykonujemy zarówno w istniejących budynkach, jak i nowo powstających. W przypadku montażu pompy ciepła Łańcut w nowym budynku jest to nieco łatwiejsze. Zazwyczaj o montażu pompy warto pomyśleć przed tynkami wewnętrznymi w momencie planowania sposobu ogrzewania domu.

Pompy ciepła Łańcut powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 14 lat i w tym czasie zdążyliśmy wykonać setki instalacji pomp ciepła Łańcut. Zobacz, jak pracujemy!

Interesuje Cię zakup pompy ciepła Łańcut? Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas osobiście. Wspólnie dopasujemy odpowiednie rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła od renomowanych producentów tych urządzeń. Odpowiemy na Twoje pytania, zamontujemy i zajmiemy się corocznym serwisem. Pompa ciepła Łańcut to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu. Dowiedz się, czy przysługuje Ci dofinansowanie do pompy ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.