Zaawansowane technologicznie pompy ciepła Przeworsk ogrzeją twój dom

Bezobsługowe, ekologiczne i wydajne — tak w 3 krótkich słowach można opisać pompy ciepła Przeworsk. Wyposażona w zaawansowaną technologię pompa ciepła Przeworsk wykorzystuje energię elektryczną do odzyskiwania ciepła z powietrza lub gruntu. Wytworzone ciepło następnie oddaje do instalacji wodnej w naszym domu. Dobierając odpowiednią moc urządzenia, zapewniasz sobie ciepłą wodę przez cały rok, nie emitując przy tym ani grama szkodliwego dwutlenku węgla. Pompy ciepła Przeworsk dzięki temu zyskały ogromną popularność wśród Polaków i zaczęły wypierać tradycyjne systemy ogrzewania. Koszty związane z eksploatacją pompy możesz całkowicie zredukować, łącząc ją z instalacją fotowoltaiczną. Przy odpowiednio dobranej mocy obydwu systemów już nigdy więcej nie będziesz musiał się przejmować się wysokimi rachunkami za prąd oraz ogrzewaniem domu. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Przeworsk powietrze — woda cieszą się taką popularnością?

Lekka pompa ciepła Przeworsk umieszczona na elewacji budynku na specjalnym stelażu

Rosnące ceny paliw kopalnych i trudności z ich dostępnością, sprawiły, że Polacy zaczęli szukać alternatywnych źródeł ciepła. Pompy ciepła powietrze — woda są jednym z najbardziej ekologicznych tego typu rozwiązań. Stosunkowo niska cena urządzenia, łatwy montaż i niskie koszty eksploatacji sprawiły, że są one najpopularniejszym obecnie źródłem ciepła, które wybierane jest przez właścicieli domów. Zasada jej działania jest bardzo prosta i polega na ogrzewaniu czynnika chłodniczego powietrzem i jego sprężaniu, w wyniku czego wytwarzane jest ciepło. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa ciepła Przeworsk powietrze — woda ma jednak jedną wadę. W temperaturze powietrza poniżej -25°C, spada jej wydajność. Powoduje to niedogrzanie układu ciepłej wody, co może spowodować obniżeniem temperatury powietrza w domu.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Przeworsk firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy gruntowa pompa ciepła Przeworsk to lepszy wybór?

Nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Zasada działania pompy jest praktycznie identyczna jak w przypadku pompy powietrze — woda. Jednak gruntowa pompa ciepła Przeworsk odzyskuje ciepło z wnętrza ziemi, co niewątpliwie wpływa na stabilność jej pracy i jednakowy poziom ciepła o każdej porze roku. Jednak wyższa cena, która spowodowana jest wykonaniem specjalnych odwiertów, dodatkowymi materiałami i ogólnym trudniejszym montażem, skutecznie odstrasza potencjalnych inwestorów. W naszej opinii, mimo iż jest droższą wersją pompy ciepła, warto zastanowić się nad jej wyborem.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zaufaj naszym specjalistom! Wykonamy profesjonalny montaż pompy w twoim domu

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem pomp ciepła na terenie trzech sąsiadujących województw — podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, wykonując profesjonalny montaż całego systemu oraz późniejszy serwis urządzeń. Odpowiedni montaż pompy ciepła Przeworsk ma ogromny wpływ na jej późniejszą eksploatację. Dlatego nie warto wybierać niesprawdzonych i niedoświadczonych firm. Z pomocą naszych specjalistów otrzymasz kompletny i sprawnie działający system ogrzewania domu wyposażony w pompę ciepła. Instalację pomp ciepła przeprowadzamy zarówno w starszych budynkach, jak i tych, które są dopiero w budowie.

2 Pompy ciepła Przeworsk powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

W ciągu ponad 14 lat istnienia firmy mieliśmy okazję wykonać setki systemów ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła Przeworsk. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania. Zobacz na własne oczy, jak pracujemy!

Stoisz przed wyborem systemu ogrzewania? Planujesz jego wymianę? Odezwij się do nas!

Przemyślany wybór systemu ogrzewania jest niezwykle ważny, biorąc pod uwagę późniejsze koszty jego eksploatacji. Jeśli myślisz nad pompą ciepła, masz pytania i chciałbyś uzyskać odpowiedzi na nie, odezwij się do nas. Konsultanci Energoklima są do twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu. Nasza kadra odpowie na twoje wątpliwości, doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniej jednostki. Pomożemy Ci stworzyć komfortowy i ekologiczny dom na miarę naszych czasów. Decydując się na montaż pompy ciepła Przeworsk masz możliwość wykorzystania dofinansowania do pomp ciepła z programu "Moje ciepło". Dzięki temu możesz odzyskać nawet 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w dogodny dla siebie sposób.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.