Pompy ciepła Rzeczyca Okrągła. Nowoczesny system ogrzewania

Pompy ciepła Rzeczyca Okrągła to w kilku słowach ekologiczne, bezobsługowe i wydajne urządzenia do ogrzewania. Rozwiązanie to coraz mocniej wypiera tradycyjne systemy ogrzewania i trafia do coraz większej ilości domów. Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompy ciepła Rzeczyca Okrągła, zapewniają ciepłą wodę w domowej instalacji przez cały rok. Pompy ciepła to urządzenia, które do swojej pracy potrzebują jedynie energii elektrycznej. Dlatego podczas montażu pompy warto przemyśleć także montaż instalacji fotowoltaicznej. Dzięki niej zapewnisz niezbędną energię do pracy pompy i tym samych stworzysz samowystarczalny dom. Zapytaj o połączenie tych dwóch systemów naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Rzeczyca Okrągła powietrze — woda. Szybka w montażu i skuteczna w ogrzewaniu

Pompa ciepła Rzeczyca Okrągła

Powietrzne pompy ciepła Rzeczyca Okrągła to obecnie najchętniej wybierany rodzaj pomp. Zasada działania pompy ciepła powietrze — woda jest prosta. Urządzenie odzyskując ciepło z powietrza, podgrzewa czynnik chłodniczy, który zmienia stan skupienia w gazowy, jest sprężany i wytwarza ciepło. To ciepło następnie przekazywane jest do domowej instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze — woda, znajdziesz w artykule na naszym blogu.
Pompa ciepła Rzeczyca Okrągła ma jedynie jedno ograniczenie, którym jest dolna temperatura pracy. Temperatura poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w domowej instalacji.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Rzeczyca Okrągła firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Rzeczyca Okrągła. Czy warto w nią inwestować?

Gruntowa pompa ciepła Rzeczyca Okrągła wykorzystuje ciepło pochodzące z wnętrza ziemi przy pomocy specjalnych kolektorów — pionowych lub poziomych rur wypełnionych czynnikiem chłodniczym. Płyn krążąc wewnątrz nich, ogrzewa się, zmienia stan skupienia i zachodzi taki sam proces jak w przypadku powietrznej pompy ciepła. Ze względu na wysoką cenę i trudniejszy montaż gruntowe pompy ciepła Rzeczyca Okrągła są rzadziej wybieranym rozwiązaniem. Mając większy budżet na ten cel, zdecydowanie polecamy wybór tego rozwiązania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Rzeczyca Okrągła — ekspercki montaż i serwis

Przeprowadzony przez ekipę Energoklima montaż pomp ciepła Rzeczyca Okrągła to pewność, że cała instalacja będzie działać bez zarzutu przez najbliższe lata. Systemy grzewcze wyposażone w te urządzenia montujemy w nowych budynkach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wymienili twój stary system ogrzewania. Działamy sprawnie i terminowo. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc oraz regularny serwis urządzenia.

Pompa ciepła Rzeczyca Okrągła powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Istniejemy w branży od ponad 14 lat. W tym okresie wykonaliśmy setki instalacji grzewczych, w których głównym źródłem ciepła były pompy ciepła. Zobacz, jak wygląda nasza praca!

Wybierasz system ogrzewania do swojego domu? Chcesz zmienić ogrzewanie na ekologiczne? Odezwij się do nas!

Mamy kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła o różnej mocy, wydajności i od różnych producentów. Znajdziesz u nas m.in. pompy Aux, Panasonic, Gree, Sevra czy Rotenso. Nie wiesz, którą wybrać? Nasz doradca pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, obliczy zapotrzebowanie energetyczne i dopasuje idealne rozwiązanie do twoich możliwości finansowych. Pompa ciepła Rzeczyca Okrągła to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego i energooszczędnego domu. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z dofinansowanie pompy ciepła. Odzyskaj do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.