Pompy ciepła Nowa Sarzyna. Nowoczesny system ogrzewania Twojego domu

Bezobsługowe, nieemitujące szkodliwych gazów oraz niezwykle wydajne — tak w kilku słowach można określić pompy ciepła Nowa Sarzyna. To ekologiczne rozwiązanie coraz mocniej wypiera tradycyjne systemy ogrzewania i trafia do wielu polskich domów. Odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu pompy ciepła Nowa Sarzyna, zapewnią Ci przez cały rok ciepłą wodę w instalacji CO i CWU. Montowane przez nas pompy ciepła to urządzenia znanych producentów, które do swojej pracy potrzebują jedynie energii elektrycznej. Dlatego też warto przemyśleć montaż instalacji fotowoltaicznej. Dzięki niej wyprodukujesz niezbędną energię do pracy pompy i tym samych stworzysz samowystarczalny dom. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Nowa Sarzyna powietrze — woda. Szybkie w montażu, skuteczne w ogrzewaniu

Pompa ciepła Nowa Sarzyna

Powietrzne pompy ciepła Nowa Sarzyna to na tę chwilę najczęstszy wybór wśród naszych klientów. Zasada działania pompy ciepła powietrze — woda jest prosta. Urządzenie odzyskując ciepło z powietrza, podgrzewa czynnik chłodniczy, który zmienia stan skupienia, spręża się i wytwarza ciepło. To ciepło następnie przekazywane jest do domowej instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze — woda, znajdziesz w artykule na naszym blogu.
Pompa ciepła Nowa Sarzyna ma jedynie jedno ograniczenie, którym jest temperatura zewnętrzna. Zbyt niska temperatura spadająca poniżej -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w domowej instalacji.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Nowa Sarzyna firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Nowa Sarzyna. Pewne źródło ciepła bez względu na temperaturę

Gruntowa pompa ciepła Nowa Sarzyna wykorzystuje ciepło pochodzące z wnętrza ziemi przy pomocy specjalnych kolektorów — pionowych lub poziomych rur. Specjalny roztwór, którym są wypełnione, krąży wewnątrz nich, ogrzewa się, zmienia stan skupienia, a następnie jest sprężany. W wyniku tego powstaje ciepło, które jest przekazywane do domowej instalacji CO i CWU. Ze względu na wysoką cenę i trudniejszy montaż gruntowe pompy ciepła są rzadziej wybieranym rozwiązaniem. Jednak mając większy budżet na ten cel, zdecydowanie polecamy to rozwiązanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Nowa Sarzyna — ekspercki montaż, obsługa i serwis

Przeprowadzony przez fachowców z Energoklima montaż pomp ciepła Nowa Sarzyna to pewność, że cała instalacja będzie działać poprawnie i wydajnie przez najbliższe lata. Pompy ciepła montujemy zarówno w już istniejących budynkach, jak i w tych nowo powstających. Działamy sprawnie, terminowo i zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Zaufało nam już setki klientów z terenu trzech województw. Wykorzystaj nasze doświadczenie i ekipę specjalistów. Ciesz się wydajnie działającym systemem ogrzewania w swoim domu.

Pompa ciepła Nowa Sarzyna powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 14 lat. W tym okresie wykonaliśmy setki instalacji grzewczych, w których głównym źródłem ciepła są pompy ciepła. Zobacz, jak wygląda nasza praca!

Planujesz system ogrzewania do swojego domu? Chcesz wymienić stary system na ekologiczny? Odezwij się do nas!

W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła o różnej mocy, wydajności i od różnych producentów. Znajdziesz u nas pompy ciepła takich firm jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra czy Rotenso. Nasz doradca pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, obliczy zapotrzebowanie energetyczne i dopasuje idealne rozwiązanie do twoich możliwości finansowych. Pompa ciepła Nowa Sarzyna to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego i energooszczędnego domu. Dowiedz się, czy przysługuje Ci dofinansowanie do pompy ciepła. Odzyskaj do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.