Pompy ciepła Księżpol — nowoczesne źródło ciepła w Twoim domu

Bezobsługowe, ekologiczne i wydajne pompy ciepła Księżpol są coraz chętniej wybieranym źródłem ogrzewania w polskich domach. Pompa ciepła Księżpol to urządzenie, które wykorzystując energię elektryczną, pozyskuje energię z powietrza lub wody i wytwarza ciepło, które następnie przekazuje do instalacji CO i CWU. Odpowiedniej mocy urządzenie zapewni Ci dostęp do ciepłej wody, nie wymagając od Ciebie dodatkowej uwagi. Wszystko, o czym musisz pamiętać, to regularny serwis. Pompy ciepła Księżpol razem z instalacją fotowoltaiczną tworzą kompletne, ekologiczne rozwiązanie. Dzięki nim twój dom stanie się samowystarczalny, a twoje rachunki znacznie się obniżą.
Od kilku lat zajmujemy się montażem pomp ciepła na terenie trzech sąsiadujących województw — podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od doradztwa, aż do montażu i późniejszego serwisowania urządzeń.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Księżpol powietrze — woda cieszą się taką popularnością?

Pompa ciepła Księżpol

Pompy ciepła powietrze — woda są jednym z najbardziej ekologicznych tego typu rozwiązań. Stosunkowo niska cena urządzenia i niskie koszty eksploatacji zachęcają do jej instalacji. Zasada jej działania jest bardzo prosta i polega na ogrzewaniu czynnika chłodniczego powietrzem i jego sprężaniu, w wyniku czego wytwarzane jest ciepło. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa ciepła Księżpol powietrze — woda ma jednak jedno ograniczenie. Temperatura powietrza poniżej -25°C, powoduje spadek jej wydajności. Powoduje to niedogrzanie wody w układzie ciepłej wody, co może spowodować obniżeniem temperatury powietrza w domu.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Księżpol firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Księżpol. Gwarantowana skuteczność ogrzewania

Drugi rodzaj pomp wykorzystuje ciepło pochodzące z wnętrza ziemi, dzięki temu gwarantuje stabilną pracę w każdych warunkach niezależnie od temperatury na zewnątrz. Zasada działania jest podobna jak w przypadku powietrznych pomp, jednak w tym przypadku ciepło pozyskiwane jest przy pomocy specjalnych kolektorów poziomych lub pionowych umieszczonych w ziemi. Gruntowe pompy ciepła ze względu na wyższą cenę wynikającą z trudniejszego montażu i konieczności wykonania odwiertów lub wykopów są rzadziej wybierane. Mimo to warto zastanowić się nad zwiększeniem swojego budżetu na ten cel i zainwestowanie w ten rodzaj systemu ogrzewania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pompy ciepła Księżpol — dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza firma zajmuje się montażem zaawansowanych rozwiązań umożliwiających tanie i ekologiczne ogrzewanie budynków. Korzystając z pomp ciepła topowych marek takich jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso dostępnych w naszej ofercie, możesz w łatwy sposób zadbać o ogrzewanie domu.
Przeprowadzony zgodnie ze sztuką przez specjalistów z Energoklima montaż pomp ciepła Księżpol to gwarancja, że cała instalacja będzie działać bez zarzutu. Jesteśmy w stanie zamontować pompę ciepła w każdym budynku.

Pompa ciepła Księżpol powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Działamy na lokalnym rynku od ponad 14 lat. W tym czasie zamontowaliśmy setki pomp ciepła Księżpol. Ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdza się w domach naszych klientów. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia!

Interesuje Cię zmiana systemu ogrzewania? Jesteś w trakcie budowy domu?

W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt rodzajów pomp ciepła od znanych producentów tych urządzeń. Wykwalifikowana kadra doradców pomoże Ci w dobraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół odpowiedzialny za montaż urządzenia profesjonalnie zainstaluje cały system w twoim domu. Pompa ciepła Księżpol to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego i energooszczędnego domu. Dowiedz się, czy możesz uzyskać dofinansowania do pomp ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.