Przyjazny dla środowiska system ogrzewania — pompy ciepła Dwikozy

Pompa ciepła to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością ogrzejesz swój dom. Tego typu urządzenia zyskały ogromną popularność ze względu na zerową emisję CO2 oraz praktycznie bezobsługową pracę. Pompy ciepła Dwikozy skutecznie odzyskują ciepło z powietrza lub gruntu i przekazują je do domowej instalacji CWU i CO. Rezygnując z tradycyjnego ogrzewania na rzecz inwestycji w pompę ciepła Dwikozy, tylko zyskujesz. Oszczędzasz swój czas, dbasz o środowisko i redukujesz koszty związane z ogrzaniem domu w sezonie zimowym. Pompa ciepła Dwikozy połączona razem z instalacją fotowoltaiczną tworzy idealny zestaw, który dobrze skonfigurowany zapewni Ci darmowe ogrzewanie. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła powietrze — woda. Czy warto ją zamontować?

Pompa ciepła Dwikozy na elewacji budynku

Obecnie pompy ciepła Dwikozy powietrze — woda zyskują coraz więcej zwolenników. Ich szybka instalacja, stosunkowo niewielki koszt zakupu i praktycznie bezobsługowa praca, zdecydowanie zachęcają do zakupu. Prosta, a zarazem genialna zasada działania tego urządzenia sprawia, że zawarte w powietrzu ciepło jest przekazywane do ogrzania wody w układzie CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Urządzenie ma jednak jedno ograniczenie w postaci dolnej temperatury pracy, która wpływa na jej skuteczność. Temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, powoduje spadek wydajności urządzenia, a tym samym niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU. Temperatury na tym poziomie jednak należą już do rzadkości, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Dwikozy firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Czy gruntowa pompa ciepła Dwikozy jest warta swojej ceny?

Drugi rodzaj pompy wykorzystuje ciepło pochodzące z głębi ziemi. Rozwiązanie to gwarantuje stabilną pracę w każdych warunkach niezależnie od temperatury na zewnątrz. Zasada jej działania jest podobna jak w przypadku powietrznych pomp, jednak w tym przypadku ciepło odzyskiwane jest z ziemi przy pomocy specjalnych wymienników — poziomych lub pionowych. Gruntowe pompy ciepła ze względu na wyższą cenę wynikającą z trudniejszego montażu i konieczności wykonania odwiertów są rzadziej wybierane. Mimo to warto zastanowić się nad zwiększeniem swojego budżetu na ten cel i zainwestowanie w ten rodzaj pompy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Dwikozy — ekspercki montaż, obsługa i serwis

Instalacja całego systemu to kluczowy etap, od którego zależy jego późniejsza bezawaryjna i wydajna praca. Dlatego musi on być wykonany przez doświadczoną ekipę znającą się na rzeczy. Wybierając Energoklima, masz 100% pewności, że twój system ogrzewania nigdy Cię nie zawiedzie. Nasi eksperci od montażu posiadają niezbędne certyfikaty oraz szkolenia, a przede wszystkim mają ogromne doświadczenie w branży. Montaż pomp nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Z naszą pomocą zainstalujesz pompę w nowym budynku lub wymienisz stary system ogrzewania na ekologiczny. Okresowy przegląd i serwis urządzenia także możesz nam zlecić.

Pompa ciepła Dwikozy powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem pomp ciepła w Dwikozach. W tym czasie wyposażyliśmy setki jednorodzinnych domów w ten nowoczesny system ogrzewania. Zobacz, co potrafimy i jak pracujemy każdego dnia.

Chcesz zainwestować w ekologiczne ogrzewanie? Skorzystaj z naszej oferty!

Jeśli decydujesz się na montaż pompy ciepła w Dwikozach lub okolicy, zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty naszych usług. Oferujemy doradztwo, projektowanie instalacji, montaż oraz kompleksowy serwis montowanych przez nas urządzeń. Korzystamy z pomp ciepła topowych producentów takich jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Pompa ciepła Dwikozy to inwestycja, która pomoże Ci w stworzeniu energooszczędnego domu na miarę naszych czasów. Przeczytaj, czy możesz skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.