Przyjazny dla środowiska system ogrzewania — pompy ciepła Tarnogród

Pompa ciepła to bardzo ekologiczne rozwiązanie w kwestii ogrzewania budynków. Ostatnim czasem tego typu urządzenia stały się niezwykle popularne ze względu na zerową emisję CO2. Pompy ciepła Tarnogród to urządzenia, które skutecznie odzyskują ciepło z powietrza lub gruntu i przekazują je do twojej domowej instalacji CWU i CO. Rezygnując z tradycyjnego ogrzewania na rzecz inwestycji w pompę ciepła Tarnogród, tylko zyskujesz. Poza ekologicznymi aspektami dzięki pompie oszczędzisz czas i koszt związany z ogrzewaniem. To bezobsługowe źródło ciepła można łączyć z innymi ekologicznymi rozwiązaniami. Pompy ciepła Tarnogród razem z instalacją fotowoltaiki tworzą duet idealny, który dobrze skonfigurowany może zapewnić Ci darmowe ciepło i dodatkową energię elektryczną do wykorzystania w codziennym życiu! Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Dlaczego pompy ciepła Tarnogród powietrze — woda są tak popularne?

Pompa ciepła Tarnogród umieszczona przy nowopowstającym budynku

Pompy ciepła powietrze — woda to obecnie najchętniej wybierane urządzenia tego typu. Ten sposób ogrzewania jest tak popularny, ponieważ jest szybki w montażu oraz praktycznie nie wymaga twojej uwagi. Zasada działania pompy ciepła powietrze woda Tarnogród jest bardzo prosta. W dużym uproszczeniu urządzenie odzyskuje energię z powietrza, a następnie przekazuje wytworzone w ten sposób ciepło do domowej instalacji CO i CWU. Artykuł szczegółowo wyjaśniający jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa tego typu ma jednak jedno ograniczenie. Jest nią dolna temperatura pracy, w której może sprawnie spełniać swoje zadania. Temperatura poniżej -25°C skutkuje spadkiem wydajności pompy. To z kolei przekłada się na niedostateczne ogrzanie wody w instalacji wodnej.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Tarnogród firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Tarnogród. Pewne źródło ciepła z głębi ziemi

Gruntowe pompy ciepła Tarnogród pobierają ciepło pochodzące z wnętrza ziemi. Energia pozyskiwana jest przy pomocy specjalnych kolektorów (rur) pionowych lub poziomych wypełnionych roztworem. Krążący w rurach roztwór ogrzewa się, zmienia stan skupienia i pod wpływem wzrostu ciśnienia wytwarza ciepło. Ciepło następnie przekazuje w wymienniku ciepła do domowej instalacji CO i CWU. Gruntowa pompa ciepła Tarnogród gwarantuje dużo stabilniejszą pracę, bez względu na pogodę. Jednak nieco większe koszty montażu, koszty odwiertów lub wykopu oraz elementów instalacji skutecznie zniechęcają do jej wyboru.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Fachowy montaż i profesjonalny serwis pomp ciepła Tarnogród!

Specjaliści z Energoklima szybko i profesjonalnie przeprowadzą montaż twojej pompy ciepła. Odpowiednie wykonanie montażu ma ogromny wpływ na późniejszą eksploatację urządzenia. Dlatego nie warto oszczędzać i wybierać niesprawdzonych firm bez doświadczenia. Montaż pomp ciepła Tarnogród przeprowadzimy w praktycznie każdym budynku. Działamy sprawnie i terminowo. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i regularny serwis, który jest niezbędny w trakcie użytkowania pompy. Wykorzystaj nasze doświadczenie i ekipę specjalistów.

Pompa ciepła Tarnogród powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Zaufało nam już setki klientów z obszaru trzech województw. Wykonane przez nas instalacje wyposażone w pompy ciepła Tarnogród świetnie sprawdzają się w domach w tej okolicy. Zobacz, jak pracujemy!

Szukasz ekologicznego ogrzewania do swojego domu? Zapytaj nas o cenę i dostępność pomp ciepła!

W naszej stałej ofercie posiadamy kilkadziesiąt pomp ciepła pochodzących od takich producentów jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Sprawdzone w praktyce urządzenia, wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów zapewnią Ci dobrze dobrany i wydajnie działający system ogrzewania. Pompa ciepła Tarnogród to inwestycja, która zapewni Ci spokój i wygodę ogrzewania na długie lata. Skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.