Pompy ciepła Urzędów. Komfortowy system ogrzewania Twojego domu

Dynamicznie zmieniające się ceny paliw kopalnych, rosnące zapotrzebowanie i trudności z ich dostępnością sprawiły, że coraz bardziej myślimy o alternatywnych rozwiązaniach. Nowoczesna technologia dostarcza nam coraz to nowych rozwiązań. Należą do nich m.in. pompy ciepła Urzędów, które odzyskują energię cieplną z powietrza lub gruntu. Bezobsługowa praca, wysoka wydajność i małe zużycie energii elektrycznej to jej główne zalety. Dzięki nim pompy ciepła Urzędów skutecznie wypierają tradycyjne systemy ogrzewania. Oferowane przez nas pompy ciepła to urządzenia pochodzące od znanych producentów takich jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra czy Rotenso. Dlatego mamy pewność, że montowane przez nas jednostki nie zawiodą naszych klientów. Decydując się na instalację pompy ciepła Urzędów, warto także pomyśleć o instalacji fotowoltaicznej. Dzięki niej zapewnisz darmową energię niezbędną do pracy pompy. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła powietrze — woda

Pompy ciepła Urzędów

Swoją popularność pompa ciepła powietrze — woda zawdzięcza wydajnej pracy, cenie i szybkiemu montażowi. Zasada działania powietrznej pompy jest prosta. W dużym uproszczeniu jej zadaniem jest pobranie ciepła z powietrza i przekazanie powstałej energii cieplnej do domowej instalacji wodnej. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Jedynym ograniczeniem powietrznej pompy ciepła jest dolna temperatura pracy. Wysoka temperatura nie ma nią wpływu, jednak zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy. Efektem tego może być spadek temperatury w układzie CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Urzędów firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Urzędów. Pewne źródło ciepła o każdej porze roku

Ten rodzaj pompy czerpie energię z wnętrza ziemi. Pozyskiwana energia przy pomocy specjalnych wymienników poziomych lub pionowych jest podobnie przekazywana do domowej instalacji wodnej jak w przypadku powietrznej pompy. Jedynym minusem gruntowej pompy ciepła jest jej koszt. Wykonanie specjalnych odwiertów na głębokość nawet 100 m lub wykopy o dużej powierzchni, materiały i trudniejszy montaż powodują podniesienie ceny całego zestawu. Jeśli jednak zależy Ci na pewnym źródle energii i możesz przeznaczyć na ten cel większy budżet, wybierz gruntową pompę ciepła.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła w Urzędowie

Montaż pompy ciepła Urzędów to kluczowy etap, od którego zależy jego późniejsza bezawaryjna i wydajna praca. Dlatego musi on być wykonany przez fachowców znających się na rzeczy. Wybierając Energoklima, masz 100% pewności, że twój system ogrzewania nigdy Cię nie zawiedzie. Nasi eksperci od montażu posiadają niezbędne certyfikaty oraz szkolenia, a przede wszystkim mają ogromne doświadczenie w ich montażu. Żadna pompa ciepła nie ma przed nimi tajemnic.

Pompa ciepła Urzędów powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Zobacz, jak pracujemy i przekonaj się, że znamy się na swojej pracy!

Myślisz o ekologicznym systemie ogrzewania? Zapytaj nas o pompy ciepła

Stojąc przed wyborem systemu ogrzewania, można spędzić długie godziny na intensywnych poszukiwaniach odpowiedniego rozwiązania. Zaoszczędź sobie tego czasu i zdecyduj się na pompy ciepła Urzędów. Odezwij się do nas, a pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej jednostki dopasowanej do twoich możliwości finansowych oraz zapotrzebowania. Pompa ciepła Urzędów to inwestycja, która z całą pewnością pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu i podniesie Twój komfort codziennego życia. Wykorzystaj możliwość dofinansowania do pompy ciepła z programu "Moje ciepło". Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.