Pompy ciepła Majdan Królewski. Nowoczesny system ogrzewania twojego domu

Znalezienie wydajnego, ekonomicznego i na dodatek ekologicznego ogrzewania to duże wyzwanie dla właścicieli domów. Jednak pompy ciepła Majdan Królewski spełniają wszystkie te wymagania. Stworzone z myślą o ekologii skutecznie wkraczają w trendy nowoczesnego budownictwa. Dzięki ich wydajności, bezobsługowej pracy i niskim kosztom utrzymania coraz mocniej wypierają tradycyjne systemy ogrzewania. Inwestycja w taką pompę to spory wydatek, jednak zwróci się on już w ciągu około 10 lat użytkowania. Pompy ciepła Majdan Królewski to znakomite rozwiązanie, jeśli posiadasz instalację fotowoltaiki. Produkowana przez panele energia elektryczna może w 100% pokryć zapotrzebowanie twojej pompy. Dzięki temu stworzysz samowystarczalny dom, za którego ogrzewanie nie zapłacisz ani grosza. Zapytaj o to kompleksowe rozwiązanie naszego eksperta, który przygotuje odpowiednią ofertę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompy ciepła Majdan Królewski powietrze — woda. Dlaczego są tak popularne?

Pompa ciepła Majdan Królewski i cały osprzęt w kotłowni

Pompy ciepła Majdan Królewski powietrze — woda ze względu na szybki i łatwy montaż są niezwykle popularne. Wydajność, bezobsługowa praca i niskie zużycie energii elektrycznej również nie są tu bez znaczenia.
Zadaniem pompy jest odzyskanie energii z powietrza, a następnie wytwarzanie ciepła, które zostanie przekazane do instalacji CO i CWU. Dokładny opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz w naszym artykule na ten temat.
Ten rodzaj pompy ma praktycznie same plusy, jednak ma też jedno ograniczenie. Jest nim dolna temperatura pracy urządzenia. Przy temperaturze mniejszej niż -25°C spada wydajność pompy, co może doprowadzić do niedogrzania wody w domowej instalacji wodnej.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Majdan Królewski firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Majdan Królewski. Czy to rozwiązanie jest warte swojej ceny?

Zdecydowanie tak. Pompa działa w podobny sposób jak jej powietrzny odpowiednik. Różnica jednak polega na innym źródle pobieranej energii. W tym wypadku służą do tego specjalne wymienniki ciepła — pionowe lub poziome rury wypełnione czynnikiem chłodniczym. Krążący w nich roztwór ogrzewa się, zmienia stan skupienia, a powstały gaz zostaje sprężony. Efektem sprężania jest powstanie energii cieplnej, która następnie zostaje oddana do instalacji CO i CWU. Gruntowa pompa ciepła Majdan Królewski jest pewnym źródłem ciepła, które nie zależnie od temperatury zewnętrznej zapewni Ci niezbędne ciepło. Posiadając większy budżet, zdecydowanie warto wybrać to rozwiązanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Przeprowadzimy fachowy i szybki montaż pompy ciepła

W Energoklima pompy ciepła montujemy każdego dnia w innym miejscu na obszarze naszego działania. Grupa specjalistów, których mamy na pokładzie przeprowadzi fachowy montaż pompy ciepła Majdan Królewski. Jej poprawna instalacja ma duży wpływ na późniejszą eksploatację.
Pompy ciepła, które montujemy, pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów tych urządzeń takich jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra czy Rotenso. Sprawdzone przez nas urządzenia z całą pewnością nie zawiodą Cię przez najbliższe lata. Jedyne, o czym musisz pamiętać to regularny serwis, który oczywiście możesz zlecić także naszej firmie.

Pompa ciepła Majdan Królewski powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Od lat pracujemy przy pompach ciepła i innych nowoczesnych rozwiązaniach, które poprawiają komfort codziennego życia. Zobacz efekty naszej pracy i sprawdź wszystkie nasze realizacje.

Szukasz specjalistów zajmujących się doradztwem i montażem pomp ciepła?

Jesteś we właściwym miejscu. U nas otrzymasz profesjonalną pomoc w wyborze pompy ciepła, dopasowanej do twoich potrzeb. Zajmujemy się tym od lat, dlatego możesz na nas liczyć. Pompa ciepła Majdan Królewski to inwestycja, która pomoże Ci zadbać o środowisko, a twój ekologiczny dom zyska niezawodne źródło ciepła. Wykorzystaj możliwość dofinansowania pompy ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Zapytaj o dostępność i ceny pomp ciepła!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.