Nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne pompy ciepła Łoniów

Coraz szybsze zmiany klimatu i jego stałe ocieplanie zmuszają nas bardziej świadomych wyborów z myślą o naturze. Pompy ciepła Łoniów to urządzenia, które powstały z myślą o ekologicznym i niedrogim ogrzewaniu domu. Wykorzystują energię zawartą w powietrzu lub ziemi i przekształcają ją w energię cieplną, którą przekazują do domowej instalacji wodnej. Wykorzystując pompy ciepła Łoniów, możesz zadbać o naturę oraz zyskać spore oszczędności czasu i pieniędzy. Warto również podkreślić, że łącząc pompy ciepła razem z instalacją fotowoltaiczną, możesz praktycznie wyeliminować koszty związane z ogrzewaniem. Twój dom stanie się samowystarczalny, a ty zaoszczędzisz na rachunkach. To kompleksowe rozwiązanie możesz zlecić naszej firmie. Porozmawiaj o tym z naszym doradcą. Zadzwoń lub napisz i dopytaj o więcej szczegółów. Uzyskaj wycenę całej inwestycji.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła powietrze — woda Łoniów. Sprawdzony i szybki w montażu system grzewczy do domu

Pompa ciepła Łoniów na dachu budynku

Pompa ciepła Łoniów typu powietrze — woda to wyjątkowo szybkie w montażu urządzenie, które możemy zainstalować już w jeden dzień roboczy. Jest to najczęściej wybierane rozwiązanie do domów jednorodzinnych. Zasada działania pompy w dużym uproszczeniu polega na wymianie energii cieplnej z powietrza przy pomocy parownika, który podgrzewa zimny czynnik chłodniczy. Czynnik zmieniając temperaturę, paruje i trafia do sprężarki, gdzie pod wpływem sprężania zmienia się jego temperatura i ciśnienie. W kolejnym kroku gorący czynnik oddaje ciepło, które trafia do domowej instalacji wodnej. Proces ten zachodzi nieustannie, dzięki czemu możesz cieszyć się ciepłą wodą w swojej instalacji CWU i CO. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Pompa ma jedynie jedną wadę, którą jest dolna temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, może spowodować spadek wydajności pompy, a co za tym idzie niedogrzanie wody w układzie.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Łoniów firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Stabilne źródło ciepła o każdej porze roku — gruntowa pompa ciepła Łoniów

Mimo iż droższa i trudniejsza w montażu, ten typ pomp jest szczególnie polecany. Wszystko za sprawą stabilnego dolnego źródła ciepła. Ciepło w gruntowej pompie pozyskiwane jest przy pomocy specjalnych wymienników poziomych lub pionowych. Pozostała zasada działania wymiany ciepła jest identyczna, jak w powietrznej pompie. Gruntowe pompy ciepła Łoniów pracują w każdych warunkach klimatycznych bez względu na temperaturę powietrza, zapewniając Ci ciepło cały rok. Posiadając większy budżet na system ogrzewania, zdecydowanie warto skorzystać z tego rozwiązania!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Fachowy montaż pomp ciepła Łoniów. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Specjaliści z Energoklima szybko i profesjonalnie przeprowadzą montaż całego systemu ogrzewania w twoim domu. Prawidłowy montaż pompy ma ogromny wpływ na późniejszą eksploatację urządzenia, dlatego nie warto wybierać niesprawdzonych firm bez doświadczenia. Montaż pomp ciepła Łoniów jesteśmy w stanie wykonać zarówno w nowopowstających, jak i starszych budynkach. Dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Wykorzystaj nasze doświadczenie i zamów montaż pompy. Dajemy gwarancję na nasze usługi i zapewniamy poprawne i wydajne funkcjonowanie pompy przez najbliższe lata. Zapewniamy też profesjonalny serwis urządzeń zgodnie z zaleceniami producentów.

Pompa ciepła Łoniów powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Istniejemy od ponad 14 lat. W tym czasie wykonaliśmy setki instalacji grzewczych, wykorzystujących pompy ciepła. Ekologiczne rozwiązanie świetnie sprawdza się w domach naszych klientów. Zobacz nasze przykładowe realizacje.

Szukasz doświadczonej firmy, która zajmie się montażem pompy ciepła w twoim domu?

Pracujemy przez 6 dni w tygodniu i każdego dnia pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego urządzenia. Doświadczony zespół montażowy profesjonalnie przeprowadzi wybraną przez Ciebie pompę. Pompa ciepła Łoniów to inwestycja, która w połączeniu z innymi nowoczesnymi systemami, pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego i energooszczędnego domu. W naszej stałej ofercie mamy kilkadziesiąt pomp ciepła renomowanych marek takich jak Aux, Panasonic, Gree, Sevra i Rotenso. Skorzystaj z dofinansowania do pompy ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.