Pompy ciepła Biłgoraj — nowoczesny i ekologiczny system ogrzewania

Ekologia w dzisiejszym świecie odgrywa dużą rolę. Dlatego w trosce o środowisko powstały pompy ciepła Biłgoraj. Dzięki tym urządzeniom pozyskujemy energię cieplną z powietrza lub gruntu, a następnie przekazujemy ją do domowych systemów ogrzewania ciepłej wody użytkowej czy centralnego ogrzewania. Używając pompy ciepła Biłgoraj, nie emitujesz szkodliwego dwutlenku węgla do atmosfery. Ten system jest niezwykle wydajny i potrzebuje do swojej pracy jedynie niewielką ilość energii elektrycznej. Łącząc pompę ciepła z fotowoltaika, tworzysz idealne połączenie. Dzięki panelom zapewnisz prąd do pracy pompy ciepła i pokryjesz swoje zapotrzebowanie na codzienne zużycie prądu. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego konsultanta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Najpopularniejsze pompy ciepła Biłgoraj wybierane przez Polaków

Kompletna instalacja pompy ciepła Biłgoraj

Na ten moment pompy ciepła powietrze woda to najchętniej wybierane rozwiązanie, montowane w domach Polaków. Dzięki łatwemu montażowi, niskim kosztom zakupu i skutecznej pracy, pompy ciepła Biłgoraj skutecznie wypierają tradycyjne źródła domowego ogrzewania. Najpopularniejsze obecnie powietrzne pompy ciepła Biłgoraj skutecznie zyskują coraz więcej zwolenników. Prosta, a zarazem genialna zasada działania pompy sprawia, że rządzenie odzyskuje ciepło z powietrza i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Urządzenie ma jednak pewne ograniczenie, którym jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej -25°C powoduje spadek wydajności pompy, co może się przyczynić do niedogrzania wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Biłgoraj

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowe pompy ciepła Biłgoraj. Pewne i skuteczne rozwiązanie

Energia pozyskiwana z gruntu to również niewyczerpane źródło ekologicznej energii. Jednak, aby z niej skorzystać, w połączeniu z pompą ciepła należy użyć specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych. Ponieważ montaż tego rodzaju pompy ciepła jest trudniejszy i wymaga wykonania odwiertów, jej cena jest wyższa niż w przypadku pompy powietrznej. Mimo to gruntowa pompa ciepła Biłgoraj pracuje przez cały rok z jednakową wydajnością, na którą nie ma wpływu temperatura powietrza. Dysponując większym budżetem na system ogrzewania, zdecydowanie warto wybrać to rozwiązanie!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła na terenie Biłgoraja i okolic

Bezawaryjna i poprawna praca pompy ciepła wymaga odpowiednio przeprowadzonego montażu. Zlecając go fachowcom z Energoklima, masz gwarancję profesjonalnego montażu. Nasza ekipa montażowa to specjaliści, dla których pompy nie mają żadnych tajemnic i którzy swoje umiejętności mogą poświadczyć certyfikatami i latami pracy w zawodzie. Najważniejsza dla nas jest jakość świadczonych przez nas usług i 100% satysfakcji klienta. Wykorzystaj nasze umiejętności oraz wiedzę i ciesz się z możliwości, jakie daje pompa ciepła.

Pompa ciepła Biłgoraj zamontowana przy elewacji budynku

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Ile wynosi koszt eksploatacji pompy ciepła w ciągu roku?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Biłgoraj zależą od całkowitego zapotrzebowania budynku na energię grzewczą, izolacji termicznej oraz współczynnika COP urządzenia. Lepiej ocieplony dom oraz wyższy współczynnik COP, obniża koszty. Przyjmuje się, że koszt energii elektrycznej potrzebnej do obsługi pompy dla domu 120 mkw waha się między 1500 zł a 4000 zł (stan na rok 2022 przy obecnych cenach energii).

Ile kosztuje montaż pompy ciepła Biłgoraj typu powietrze — woda?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od wielu czynników. Pompy ciepła powietrze — woda to najszybsze i najtańsze rozwiązanie. W zależności od modelu i mocy pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Jeśli instalacja grzewcza budynku wykorzystuje wodę to nie ma technicznych przeciwskazań, aby pompa współpracowała z tradycyjnymi grzejnikami.

Czy fotowoltaika pomoże w obniżeniu kosztów eksploatacji pompy ciepła?

Oczywiście, że tak. Dobrze obliczone zapotrzebowanie na energię można pokryć produkowaną energią z instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu można zyskać darmowe źródło ogrzewania.

Czy pompa ciepła Biłgoraj nadaje się do starych budynków?

Technologię wykorzystującą pompy ciepła można wykorzystać w każdym budynku, bez względu na jego wiek. Ważne, aby instalacja grzewcza budynku wykorzystywała wodę do ogrzewania pomieszczeń. W ten sposób można podłączyć pompę w budynkach z grzejnikami, jak i ogrzewaniem podłogowym.

Ile trwa montaż pompy ciepła?

Montaż pompy ciepła Biłgoraj typu powietrze — woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2 — 3 dni. W przypadku gruntowych pomp montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów lub wykopów i uzyskania niezbędnych pozwoleń.

Zobacz nasze realizacje

Zobacz, jak wyglądały przeprowadzone przez nas montaże. Już dziś zrezygnuj z konwencjonalnego ogrzewania i wykorzystaj pompy ciepła jak setki naszych klientów. Zobacz, jak pracujemy!

Myślisz nad zmianą ogrzewania na pompę ciepła? Skorzystaj z naszej oferty i zapytaj o wycenę

Chcesz wymienić swój stary piec na ekologiczną pompę ciepła? Skontaktuj się z naszym doradcą i zapytaj o dostępne w naszej ofercie pompy oraz całkowity koszt montażu. Oferujemy doradztwo, montaż oraz serwis całej instalacji. Korzystamy z pomp ciepła topowych producentów takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin. Wspólnymi siłami pomożemy Ci w stworzeniu ekologicznego domu, w którym będziesz komfortowo mieszkać. Skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła, które można uzyskać z programu "Moje ciepło". Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i zadzwoń lub napisz do nas!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.