Pompy ciepła Biłgoraj - nowoczesny i ekologiczny system ogrzewania

Ekologia w dzisiejszym świecie odgrywa dużą rolę. Dlatego w trosce o środowisko powstały pompy ciepła Biłgoraj. Dzięki tym urządzeniom pozyskujemy energię cieplną z powietrza lub gruntu, a następnie przekazujemy ją do domowych systemów ogrzewania ciepłej wody użytkowej czy centralnego ogrzewania. Używając pompy ciepła Biłgoraj, nie emitujesz szkodliwego dwutelenku węgla do atmosfery. Ten system jest niezwykle wydajny i potrzebuje do swojej pracy jedynie niewielką ilość energii elektrycznej. Łącząc pompę ciepła z fotowoltaika, tworzysz idealne połączenie. Dzięki panelom zapewnisz prąd do pracy pompy ciepła i pokryjesz swoje zapotrzebowanie na codzienne zużycie prądu. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie naszego konsultanta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Najpopularniejsze pompy ciepła Biłgoraj wybierane przez polaków

Kompletna instalacja pompy ciepła Biłgoraj

Na ten moment pompy ciepła powietrze woda to najchętniej wybierane rozwiązanie, montowane w domach polaków. Dzięki łatwemu montażowi, niskim kosztom zakupu i skutecznej pracy, pompy ciepła Biłgoraj skutecznie wypierają tradycyjne źródła domowego ogrzewania. Najpopularniejsze obecnie powietrzne pompy ciepła Biłgoraj skutecznie zyskują coraz więcej zwolenników. Prosta, a zarazem genialna zasada działania pompy sprawia, że rządzenie odzyskuje ciepło z powietrza i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Urządzenie ma jednak pewne ograniczenie, którym jest temperatura pracy. Zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca poniżej -25°C powoduje spadek wydajności pompy, co może się przyczynić do niedogrzania wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Biłgoraj

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowe pompy ciepła Biłgoraj. Pewne i skuteczne rozwiązanie

Energia pozyskiwana z gruntu to również niewyczerpane źródło ekologicznej energii. Jednak, aby z niej skorzystać, w połączeniu z pompą ciepła należy użyć specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych. Ponieważ montaż tego rodzaju pompy ciepła jest trudniejszy i wymaga wykonania odwiertów, jej cena jest wyższa niż w przypadku pompy powietrznej. Mimo to gruntowa pompa ciepła Biłgoraj pracuje przez cały rok z jednakową wydajnością, na którą nie ma wpływu temperatura powietrza. Dysponując większym budżetem na system ogrzewania, zdecydowanie warto wybrać to rozwiązanie!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła na terenie Biłgoraja i okolic

Bezawaryjna i poprawna praca pompy ciepła wymaga odpowiednio przeprowadzonego montażu. Zlecając go fachowcom z Energoklima, masz gwarancję profesjonalnego montażu. Nasza ekipa montażowa to specjaliści, dla których pompy nie mają żadnych tajemnic i którzy swoje umiejętności mogą poświadczyć certyfikatami i latami pracy w zawodzie. Najważniejsza dla nas jest jakość świadczonych przez nas usług i 100% satysfakcja klienta. Wykorzystaj nasze umiejętności oraz wiedzę i ciesz się z możliwości, jakie daje pompa ciepła.

Pompa ciepła Biłgoraj zamontowana przy elewacji budynku

Zobacz nasze realizacje

Zobacz, jak wyglądały przeprowadzone przez nas montaże. Już dziś zrezygnuj z konwencjonalnego ogrzewania i wykorzystaj pompy ciepła jak setki naszych klientów. Zobacz, jak pracujemy!

Myślisz nad zmianą ogrzewania na pompę ciepła? Skorzystaj z naszej oferty i zapytaj o wycenę

Chcesz wymienić swój stary piec na ekologiczną pompę ciepła? Skontaktuj się z naszym doradcą i zapytaj o dostępne w naszej ofercie pompy oraz całkowity koszt montażu. Oferujemy doradztwo, montaż oraz serwis całej instalacji. Korzystamy z pomp ciepła topowych producentów takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin. Wspólnymi siłami pomożemy Ci w stworzeniu ekologicznego domu, w którym będziesz komfortowo mieszkać. Skorzystaj z dofinansowania do pomp ciepła, które można uzyskać z programu "Moje ciepło". Odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i zadzwoń lub napisz do nas!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.