Pompy ciepła Frampol. Komfortowy i ekonomiczny system ogrzewania Twojego domu

Dynamicznie zmieniające się ceny paliw kopalnych, rosnące zapotrzebowanie i trudności z ich dostępnością sprawiły, że coraz mocniej myślimy o alternatywnych rozwiązaniach. Jednym z tego typu rozwiązań są pompy ciepła Frampol, które odzyskując energię cieplną z powietrza lub gruntu przekazują ją do domowej instalacji CO i CWU. Bezobsługowa praca, wysoka wydajność i niskie zużycie prądu to ich główne zalety. Dzięki temu pompy ciepła Frampol skutecznie wypierają tradycyjne systemy ogrzewania na paliwa stałe jak węgiel, gaz czy pellet. Oferowane przez nas pompy ciepła to urządzenia pochodzące od znanych producentów takich jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra czy Daikin, którzy gwarantują bezawaryjną pracę na wiele najbliższych lat. Jedyne, o czym musisz pamiętać to regularny serwis urządzenia. Pompa ciepła Frampol w połączeniu z odpowiedniej wielkości systemem fotowoltaiki sprawi, że twój dom będzie samowystarczalny. Wytworzona przez panele energia pokryje potrzebne zapotrzebowanie energetyczne pompy. Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie do swojego domu naszego doradcę.

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Frampol powietrze — woda

Pompa ciepła Frampol

Swoją popularność pompa ciepła powietrze — woda zawdzięcza wydajnej pracy, cenie i szybkiemu i prostemu montażowi. Zasada działania powietrznej pompy ciepła jest bardzo prosta. Jej zadaniem jest pobranie ciepła z powietrza i przekazanie pobranej energii do domowej instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Jedynym ograniczeniem powietrznej pompy ciepła Frampol jest temperatura zewnętrzna, w której może skutecznie pracować. Wysoka temperatura nie odgrywa tu żadnej roli, jednak zbyt niska temperatura zewnętrzna sięgająca -25°C, powoduje spadek wydajności pompy. Skutkuje to niedogrzanie wody w instalacji.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Frampol firmy Rotenso

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowa pompa ciepła Frampol. Pewne źródło ciepła

Gruntowe pompy ciepła Frampol to drugi najczęściej wybierany rodzaj pomp. Energia cieplna pozyskiwana jest z wnętrza ziemi przy pomocy specjalnych kolektorów pionowych lub poziomych wypełnionych czynnikiem chłodniczym. Krążący w rurach roztwór pobiera ciepło z ziemi i przekazuje je do instalacji CO i CWU. Gruntowe pompy ciepła to rzadziej wybierane rozwiązanie ze względu na dość wysoką cenę. Cenę skutecznie podnoszą głębokie odwierty, potrzebne materiały i trudniejszy montaż. Mimo to rozwiązanie to jest dużo bardziej stabilnym rozwiązaniem i przez cały rok utrzymuje stałą temperaturę wody w instalacji CO i CWU. Posiadając większy budżet warto zdecydować się na to rozwiązanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montujemy pompy ciepła we Frampolu

W Energoklima najważniejszy jest dla nas profesjonalny montaż i terminowość świadczonych przez nas usług. Dzięki temu zyskaliśmy setki zadowolonych klientów z naszych usług. Przy każdym montażu pomp ciepła Frampol wykonujemy wszystko zgodnie ze sztuką, używamy profesjonalnych narzędzi i najlepszej jakości materiałów. Montaż pomp ciepła przeprowadzamy zarówno w istniejących budynkach, jak i w tych w budowie. Jeśli myślisz o wyborze systemu ogrzewania na etapie budowy domu, skontaktuj się z nami przed wykonaniem tynków wewnętrznych.

Pompa ciepła Frampol powietrze-woda

Zobacz nasze realizacje

Wyposażyliśmy setki jednorodzinnych domów w nowoczesny system pozyskiwania energii potrzebnej do ogrzania domu. Zobacz co potrafimy i jak montujemy pompy ciepła.

Myślisz o zmianie systemu ogrzewania? Porozmawiaj z nami o pompach ciepła

Nasza firma zajmuje się montażem zaawansowanych rozwiązań umożliwiających tanie, ekologiczne ogrzewanie budynków. Korzystając z pomp ciepła topowych marek możesz wkroczyć w dobę ekologii i wygodniejszego życia w swoim domu. Wykwalifikowany zespół doradców pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego urządzenia, a zespół od montażu profesjonalnie zamontuje urządzenie w Twoim domu. Pompa ciepła Frampol to inwestycja, która z pomoże Ci w stworzeniu ekologicznego domu na miarę XXI wieku. Dowiedz się, czy przysługuje Ci dofinansowanie do pompy ciepła i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.