Pompy ciepła Lublin — nowoczesny sposób ogrzewania domu

Już dziś możliwe jest stworzenie ekologicznego i praktycznie niezależnego od sieci domu. Odcięcie się od mediów i postawienie na samodzielne rozwiązania jest proste! Korzystając pompy ciepła Lublin, możesz liczyć na niesamowite oszczędności związane z ogrzewaniem domu. Producenci tacy, jak Mitsubishi, Panasonic, LG, Sevra i Daikin produkują coraz to lepsze i wydajniejsze pompy ciepła Lublin, które zapewnią Ci ciepło przez cały rok. Rozwiązanie to coraz mocniej wypiera tradycyjne sposoby ogrzewania, a w połączeniu z fotowoltaika tworzy idealny duet. Dowiedz się jak wykorzystać razem te rozwiązania w swoim domu. Skonsultuj się z naszym doradcą klienta!

Pompy ciepła T elements
WYJĄTKOWY NOWOCZESNY EKOLOGICZNY
sposób na tanie i przyjazne dla środowiska ciepło dla domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Pompa ciepła Lublin powietrze — woda

Pompa ciepła Lublin montowana przez specjalistę

To rozwiązanie jest najczęściej wybierane wśród naszych klientów i w skali całego kraju. Powietrzne pompy ciepła są szybkie w montażu i efektywnie działają w określonych warunkach. Ich zasada działania jest prosta i polega na przekazywaniu energii cieplnej z powietrza do czynnika chłodniczego w urządzeniu. W wyniku całego procesu wytwarza się ciepło, które następnie jest oddawane do instalacji CO i CWU. Szczegółowy opis jak działa pompa ciepła powietrze woda, znajdziesz na naszym blogu.
Jedyną wadą tego rozwiązania jest temperatura zewnętrza, w której może efektywnie pracować. O ile górna granica nie ma znaczenia, to przy dolnej temperaturze poniżej -25°C efektywność jej pracy znacząco spada. Przekłada się to na niedogrzanie wody w instalacji CO i CWU.

Jednostka zewnętrzna pomy ciepła Lublin

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE pompy ciepła
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Grunowe pompy ciepła Lublin. Wysoka jakość i gwarancja skuteczności

Kolejny rodzaj pomp to gruntowe pompy ciepła Lublin. Niezwykle skuteczne i gwarantujące stabilną pracę w każdych warunkach niezależnie od temperatury na zewnątrz. Zasada działania jest podobna jak w przypadku powietrznych pomp, jednak w tym przypadku ciepło pozyskiwane jest z ziemi przy pomocy specjalnych kolektorów - poziomych lub pionowych. Gruntowe pompy ciepła Lublin ze względu na wyższą cenę wynikającą z trudniejszego montażu i konieczności wykonania odwiertów są rzadziej wybierane. Mimo to warto zastanowić się nad zwiększeniem swojego budżetu na ten cel i zainwestowanie w ten rodzaj pompy ciepła Lublin.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż pomp ciepła na terenie Lublina i okolic

Jeśli zależy Ci na bezawaryjnej oraz wydajnej pracy pompy ciepła postaw na specjalistów Energoklima! Nasz zespół tworzą osoby, znakomicie rozumiejące działanie systemów ogrzewania. Pompy ciepła nie mają przed nami żadnych tajemnic! Montaż pompy ciepła Lublin to kluczowy moment, od którego zależy prawidłowe działanie całego systemu. W trakcie montażu zadbamy o wszystkie kluczowe aspekty. Z naszą pomocą uzyskasz doskonałe i w pełni ekologiczne źródło ogrzewania swojego domu. Odkryj możliwości, jakie płyną z pomp ciepła Lublin i ciesz się nimi we własnym domu. Już dziś zapytaj o ofertę!

Pompa ciepła Lublin na zewnątrz budynku

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Ile kosztuje montaż pompy ciepła typu powietrze — woda w Lublinie ?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od kilku czynników. Pod uwagę bierzemy m.in. odległość między jednostkami, ilość zużytych materiałów oraz ilość godzin pracy spędzonych przy jej montażu. W zależności od wybranego modelu i mocy pompy koszt całej instalacji może wynieść od 30 tys. złotych wzwyż.

Jaki jest przybliżony koszt eksploatacji pompy ciepła w ciągu rok?

Koszty eksploatacyjne pompy ciepła Lublin zależą od wielkości budynku, jego zapotrzebowania na energię cieplną, izolacji termicznej oraz współczynnika COP pompy. Lepiej ocieplony dom oraz wyższy współczynnik COP, skutecznie obniżą koszty ogrzewania. Przybliżony koszt energii elektrycznej potrzebnej do obsługi pompy dla domu 120 m2 waha się między 1500 zł a 4000 zł. Jednak ze względu na rosnące ceny energii, koszty te mogą ulegać zmianie w kolejnych latach.

Ile trwa montaż pompy ciepła w Lublinie?

Montaż pompy ciepła Lublin typu powietrze — woda trwa zazwyczaj nie więcej jak 2 — 3 dni. W przypadku gruntowych pomp ciepła montaż może potrwać dłużej ze względu na konieczność wykonania odwiertów lub wykopów i uzyskania niezbędnych pozwoleń.

Czy fotowoltaika pomoże obniżyć koszty eksploatacji pompy ciepła?

Oczywiście, że tak. Zapotrzebowanie na energię elektryczną można pokryć częściowo lub całkowicie produkowaną energią z fotowoltaiki. Dzięki temu można znacząco obniżyć rachunki za energię elektryczną potrzebną do pracy pompy.

Czy pompa ciepła nadaje się do grzejników?

Nie ma technicznych przeciwskazań, aby podłączyć pompę z grzejnikami, jednak grzejniki nie są polecane do instalacji tego typu. Pompa ciepła zdecydowanie lepiej sprawdzi się współpracując z ogrzewaniem podłogowym.

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy już setki montaży pomp ciepła w Lublinie. Zrezygnuj z konwencjonalnego ogrzewania na rzecz nowoczesnej pompy ciepła. Zobacz nasze realizacje!

Ciesz się tanim, wydajnym i skutecznym ogrzewaniem! Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Lublin

Nasi eksperci są gotowi na udzielenie wsparcia już w fazie planowania budynku. Decydując się na skorzystanie z takiego rozwiązania jeszcze zanim ekipa budowlana przystąpi do prac, możesz znacząco zredukować koszt inwestycji. Pompa ciepła Lublin to inwestycja, dzięki której rozpoczniesz tworzenie ekologicznego domu. Skorzystaj dofinansowanie do pompy ciepła. Sprawdź, czy Ci przysługuje i odzyskaj nawet do 45% kosztów całej inwestycji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.