Ogrzewanie podłogowe w Janowie Lubelskim – na straży zdrowia i dobrego samopoczucia

Ogrzewanie podłogowe jest nowoczesnym rozwiązaniem, które powoli wypiera tradycyjne grzejniki montowane na ścianach. Dlaczego tak jest? W dzisiejszych czasach ludzie są świadomi tego, co jest dobre dla ich zdrowia, więc sięgają po alternatywy, które zapewnią im dobre samopoczucie. Ogrzewanie podłogowe pozwala alergikom i astmatykom w końcu oddychać pełną piersią w ich domach. To wszystko za sprawą tego, że kurz nie jest unoszony do góry.

Ruch powietrza przy tym sposobie ogrzewania jest niewielki, dlatego ogranicza cyrkulację kurzu. Znika także zjawisko „zapiekania kurzu” na kaloryferach, a to przekłada się na dobre warunki higieniczne w mieszkaniu.  

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Komfortowe ciepło w Twoim domu dzięki ogrzewaniu podłogowemu z Janowa Lubelskiego

Ogrzewanie podłogowe stwarza najlepsze warunki ocieplania pomieszczenia. Pionowy profil temperatury powietrza sprawia, że największe ciepło odczuwamy w okolicy nóg, natomiast przyjemny chłód czujemy w górnych partiach ciała. Taki rozkład temperatury pozwala uniknąć gromadzenia gorąca, które skutkuje bolesnymi bólami głowy.

Jest to ponadto rozwiązanie ekologiczne, ponieważ prowadzi do zmniejszenia zużycia gazu. W porównaniu do tradycyjnych metod ogrzewania jest to spora różnica,  rzędu 10-15%.

Formularz kontaktowy

Ogrzewanie podłogowe w Janowie Lubelskim – instalacje najwyższej klasy z energoklima.eu

Po podjęciu decyzji o montażu ogrzewania podłogowego należy dobrać odpowiednią ekipę, która wykona instalację na najwyższym poziomie. Tylko zrealizowana perfekcyjnie daje 100% sprawności i satysfakcji. Nasi specjaliści z energoklima.eu posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ogrzewania podłogowego – mają za sobą tysiące przeprowadzonych prac.

Dla naszej firmy liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta, dlatego oferujemy także pełne doradztwo i fachowe porady. Skontaktuj się z nami i przekonaj, jakie zalety daje Ci ogrzewanie podłogowe. 

Nasza firma zna się na rzeczy

Wieloletnie doświadczenie
Setki wykonanych instalacji
Profesjonalny sprzęt renomowanych firm
Proste i jasne zasady współpracy

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.