Ogrzewanie podłogowe Lublin – instalacje, które zadbają o Twój komfort

System ogrzewania podłogowego posiada wiele zalet, o czym może świadczyć liczne grono użytkowników, które ciągle się powiększa. Pierwszą korzyścią takiej instalacji jest jej niewidoczność. Wszystkie elementy ukryte są pod podłogą, a o jej obecności sygnalizuje jedynie sterownik, który umieszczony jest na ścianie. W przeciwieństwie do typowego grzejnika można go łatwo zasłonić, dzięki czemu cała aranżacja pokoju jest spójna.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Kolejnym atutem, który uważa się za jeden z ważniejszych, jest równomierne oddawanie ciepła w całym pomieszczeniu, a także optymalny rozkład temperatury. Oznacza to, że najcieplej jest przy stopach, natomiast pod sufitem jest chłodno. Dlatego też można uniknąć wysychania śluzówek gardła i nosa, które zwykle cierpią w okresie grzewczym.

przekonaj się T elements

Ogrzewanie podłogowe to sposób na zachowanie estetyki i równomierne ogrzewanie

Poznaj efektywność naszej pracy


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Zadbaj o swoich bliskich z ogrzewaniem podłogowym Lublin

Tradycyjne metody ogrzewania grzejnikiem wykorzystują konwekcję, która przekazuje ciepło przez unoszenie się powietrza. Co więcej, im ma ono wyższą temperaturę, tym krąży szybciej. Sprawa przedstawia się zupełnie inaczej w przypadku ogrzewania podłogowego. Tutaj występuje bardzo ograniczona cyrkulacja powietrza, a dodatkowo sama podłoga ma dużo niższą temperaturę – dlatego nie powoduje przemieszczania się kurzu i drobnoustrojów po całym mieszkaniu.

Zyskuje na tym nasze zdrowie, a szczególnie osób, które borykają się z astmą lub alergiami. Okres grzewczy jest wymagającym czasem, który ma niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie, dlatego warto sięgać po rozwiązania pomagające nam przetrwać ten trudny czas.

Skorzystaj z usług naszej firmy i przekonaj się, że warto.

Ogrzewanie podłogowe w Lublinie z energoklima.eu – kiedy liczy się wysoka jakość usług

Nasz zespół tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem, dla których zadowolenie klienta jest najważniejsze. Ogrzewanie podłogowe to instalacja, która potrzebuje profesjonalnego wykonania. Z chęcią przybliżymy Ci korzyści płynące z użytkowania najnowszych systemów grzewczych, aby zapewnić Twoim bliskim komfort na wysokim poziomie.

Formularz kontaktowy

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.