Ogrzewanie podłogowe Nowa Dęba – oszczędne i ciepłe wnętrze

Ogrzewanie podłogowe należy do systemów niskotemperaturowych. Oznacza to, że do ogrzania pomieszczenia wykorzystywana jest niska temperatura czynnika grzewczego. Ogrzewanie płaszczyznowe potrzebuje jedynie około 45 stopni Celsjusza, natomiast tradycyjny system od 80 do 90. Dzięki temu w ciągu roku można zaoszczędzić na kosztach ogrzewania nawet 12%.

Nasza firma zna się na rzeczy

Wieloletnie doświadczenie
Setki wykonanych instalacji
Profesjonalny sprzęt renomowanych firm
Proste i jasne zasady współpracy

Co więcej, jeżeli instalację zasili się odnawialnymi źródłami energii takimi jak pompy ciepła czy panele słoneczne, koszty utrzymania całego domu i samego ogrzewania również drastycznie spadną. W ten sposób dbamy nie tylko o swoje finanse, ale także środowisko naturalne. Ekologia w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna, dlatego stawiaj na rozwiązania energooszczędne w swoim zaciszu. 

Ogrzewanie podłogowe w Nowej Dębie – poczuj komfort ciepła

Jedną z największych zalet ogrzewania podłogowego jest równomierny rozkład ciepła. Dzięki temu cała podłoga przyjmuje jedną temperaturę, którą szybko i prosto można ustawić na sterowniku. W przypadku tradycyjnego systemu grzewczego często zauważa się spadki temperatury, które występują pomimo wcześniejszego optymalnego jej ustawienia. W ogrzewaniu podłogowym takiego problemu nie ma.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Raz nastawiona wartość nie zmniejszy się ani nie zwiększy bez zmiany wykonanej przez użytkownika. Jest to przydatna funkcja szczególnie w nocy, kiedy chcemy spokojnie wypoczywać, a nie przejmować się tym, że nagle ogarnie nas chłód.

Zobacz nasze realizacje

Skorzystaj z profesjonalnych usług fachowców energoklima.eu i przekonaj się o zaletach ogrzewania podłogowego w Nowej Dębie

Pracownicy naszej firmy to prawdziwi fachowcy, dla których zadowolenie klientów jest najważniejsze. Skorzystaj z profesjonalnych porad na temat nowoczesnych systemów. Ogrzewanie podłogowe wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, aby było zamontowane prawidłowo. Nasi specjaliści mają za sobą wiele wykonanych prac, dlatego z chęcią podejmą się tego zadania również dla Ciebie. Nie zwlekaj i wypróbuj naszą ofertę, a na pewno się nie zawiedziesz!

Formularz kontaktowy

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.